mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Redmi 3 je nejprodávanějším modelem Xiaomi na českém trhu

autor:
, vydáno:

Jedná se o jednoho z největších výrobců chytrých telefonů na světě, přesto oficiálně nepůsobí na žádném evropském trhu a dokonce ani v USA. I tak se značka Xiaomi těší v České republice poměrně slušné oblibě, kterou vylepšuje i postupné nasazování plné podpory LTE.

Na českém trhu se objevují poměrně běžně všechny modely čínského výrobce Xiaomi. Vždy jde o neoficiální dovoz, který zajišťuje například obchod Xiaomimobile.cz. Právě ten se dnes podělil o zajímavé statistiky týkající se právě telefonů Xiaomi. Za jejich několikaletým úspěchem na našem trhu stojí nejen slušná výbava v kombinaci s příznivou cenou, ale rovněž nástup modelů s úplnou podporou sítí LTE v loňském roce. Aktuálně můžete sáhnout po modelech Redmi 3s Global, Redmi Note 3 Global, Redmi 4A Global či po špičkovém Mi Note 2 Global. Tato čtveřice podporuje všechny frekvence sítí LTE, které jsou využívány na českém trhu.

TIP! Recenze Xiaomi Mi 5S Plus: dokonalost opět kazí neúplné LTE

Xiaomi

Co se týče obliby a nejlépe se prodávajících zařízení Xiaomi, kraluje žebříčku řada Redmi. V podstatě dva shodné modely Redmi 3 a Redmi 3s opanovaly první dvě místa. Poslední medailovou příčku si pro sebe uzmul chytrý náramek Mi Band 2. Z dalších míst je patrné, že se daří také akčním kamerkám pod značkou Yi či powerbankám.

Xiaomi

Partnerem zpravodajství o Xiaomi je e-shop Xiaomimobile.cz

Zdroj: tisková zpráva

Tagy článku:

Související články

mobilecast #126: opravdu znovu potřebujeme Nokii 3310? | vydáno
1
Nástupce Xiaomi Mi MIX potvrzen samotným CEO společnosti | vydáno
Xiaomi údajně pracuje na svém vlastním procesoru | vydáno
1

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Mám zhruba půl roku 3s-ko a jsem zatím velmi spokojený. Dokoupil jsem si i mi band 2 a mi scale a vše bez problémů funguje. Trochu jsem měl před nákupem obavy z kvality, ale zpracování je na jedničku. Petr
Nejsem si jist, ale nemusí být i tyhle "partnerské" články označeny za inzerci? Mně se to každopádně nelíbí a mobilenet imho hazarduje se svou pověstí. Jab
Sám jsem 4 týden vlastníkem redmi note 3 a zatím velká spokojenost.Předtím acer E3 neskutečná srágora. Dr,aspirin
Tomu věřím, sám jsem jich pár objednal, eSko v global verzi. Povedený model. Lukáš
Houby na českém trhu, ale u xiaomimobile.cz Pepik

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 5 příspěvků

další zajímavé články na mobilenet.cz

1mobilecast #126: opravdu znovu potřebujeme Nokii 3310?
Poslední dobou se hodně mluví tom, že by novodobá Nokia mohla znovu oživit slávu modelu 3310. Opravdu si ale tento model zaslouží dnes takovou pozornost? Při vzpomínání na doby dávno minulé zamáčkneme také slzičku nad BlackBerry. Dále se ale podíváme spíše do budoucnosti, pod pokličku Nordic Telecom, Xiaomi, Lenova a mobilní virtuální reality od HTC. Tentokrát od 16:30.