mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Redmi 3 je nejprodávanějším modelem Xiaomi na českém trhu

autor:
, vydáno:

Jedná se o jednoho z největších výrobců chytrých telefonů na světě, přesto oficiálně nepůsobí na žádném evropském trhu a dokonce ani v USA. I tak se značka Xiaomi těší v České republice poměrně slušné oblibě, kterou vylepšuje i postupné nasazování plné podpory LTE.

Na českém trhu se objevují poměrně běžně všechny modely čínského výrobce Xiaomi. Vždy jde o neoficiální dovoz, který zajišťuje například obchod Xiaomimobile.cz. Právě ten se dnes podělil o zajímavé statistiky týkající se právě telefonů Xiaomi. Za jejich několikaletým úspěchem na našem trhu stojí nejen slušná výbava v kombinaci s příznivou cenou, ale rovněž nástup modelů s úplnou podporou sítí LTE v loňském roce. Aktuálně můžete sáhnout po modelech Redmi 3s Global, Redmi Note 3 Global, Redmi 4A Global či po špičkovém Mi Note 2 Global. Tato čtveřice podporuje všechny frekvence sítí LTE, které jsou využívány na českém trhu.

TIP! Recenze Xiaomi Mi 5S Plus: dokonalost opět kazí neúplné LTE

Xiaomi

Co se týče obliby a nejlépe se prodávajících zařízení Xiaomi, kraluje žebříčku řada Redmi. V podstatě dva shodné modely Redmi 3 a Redmi 3s opanovaly první dvě místa. Poslední medailovou příčku si pro sebe uzmul chytrý náramek Mi Band 2. Z dalších míst je patrné, že se daří také akčním kamerkám pod značkou Yi či powerbankám.

Xiaomi

Partnerem zpravodajství o Xiaomi je e-shop Xiaomimobile.cz

Zdroj: tisková zpráva

Tagy článku:

Související články

Navštívili jsme první Xiaomi Concept Store v ČR | vydáno
10
Xiaomi Mi MIX 2 prý dostane AMOLED displej a menší rámečky | vydáno
1
Xiaomi Mi 5c: sedmičkový Android a nový procesor | vydáno
17

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Mám zhruba půl roku 3s-ko a jsem zatím velmi spokojený. Dokoupil jsem si i mi band 2 a mi scale a vše bez problémů funguje. Trochu jsem měl před nákupem obavy z kvality, ale zpracování je na jedničku. Petr
Nejsem si jist, ale nemusí být i tyhle "partnerské" články označeny za inzerci? Mně se to každopádně nelíbí a mobilenet imho hazarduje se svou pověstí. Jab
Sám jsem 4 týden vlastníkem redmi note 3 a zatím velká spokojenost.Předtím acer E3 neskutečná srágora. Dr,aspirin
Tomu věřím, sám jsem jich pár objednal, eSko v global verzi. Povedený model. Lukáš
Houby na českém trhu, ale u xiaomimobile.cz Pepik

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 5 příspěvků

další zajímavé články na mobilenet.cz

recenze4Recenze Huawei P10: duální evoluce
vydáno |
Jiří Vencl
| recenze
Nové vlajkové lodě od Huawei přicházejí na český trh a ambice mají vskutku vysoké, nuž posuďte sami: vylepšený duální fotoaparát Leica s portrétním režimem, vysoký výkon, rychlé nabíjení, krásné tělo nebo v neposlední řadě nová čtečka otisků prstů. Jak to funguje v reálu a co na to konkurence? To prozradí naše recenze, kde jako obvykle nechybí ani videopohled.
1Apple aplikace týdne: National Geographic World Atlas
vydáno |
Michal Marek
| článek
Aplikací týdne jsme tento týden zvolili šikovný kapesní atlas světa od National Geographic. Ten přináší interaktivní mapu celého světa a zároveň je studnicí užitečných zeměpisných informací. Potěší i možnost pracovat se špendlíčky, měřit vzdálenosti nebo si procházet zajímavé statistiky. Aplikace vyniká i krásným uživatelským rozhraním.
2mobilenet.cz před 5 lety: konec Android Marketu a novinky od Sony
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Server mobilenet.cz byl spuštěn již v roce 2005 a od té doby nám uplynulo už více než jedenáct let. Rozhodli jsme se proto v našem seriálu zavzpomínat, co se dělo před několika lety v mobilním světě, případně přímo u nás na mobilenet.cz. Každých čtrnáct dní se ohlédneme o pět let zpět. V dnešním díle se tedy nacházíme v březnu 2012.