Na Android vyšla populární aplikace pro úpravu fotek VSCO Cam

4

Na operační systém Android se dostala zajímavá aplikace, která zažívá velkou popularitu na konkurenčním iOS. Jde o aplikace VSCO Cam, která umožňuje pokročilou úpravu fotografií přímo ve vašem mobilním telefonu.

VSCO Cam získala na popularitě díky operačnímu systému iOS, avšak dlouho byl opomíjen v současnosti nejrozšířenější operační systém Android. To již od včerejšího dne neplatí, neboť se aplikace objevila v obchodě Google Play. Aplikace vám v telefonu zabere zhruba 14 MB a je nutné mít nainstalován alespoň Android 4.0 nebo samozřejmě nějakou novější verzi. Při prvním spuštění probíhá krátká optimalizace pro vaše konkrétní zařízení. Poté se již dostanete do prostředí fotoaparátu, které je však upraveno pro potřeby aplikace.

VSCO Cam

Můžete si zobrazit mřížku, nastavit blesk, dokonce jej trvale rozsvítit. Po pořízení snímku se vám otevírají nepřeberné možnosti editace. S fotografií můžete otáčet, ořezávat ji, nastavovat různé barevné filtry, kterých je 10 v základní nabídce a další lze dokoupit. Dále narazíte na stínování, korekce barev, jasu či různé barevné nádechy. Vše lze nastavovat hned v několika krocích a pokud vás upravování fotografií baví, strávíte nad aplikací spoustu času.

Své výtvory pak můžete samozřejmě sdílet se světem na Instagram, Facebook, Twitter či Google +. Nechybí možnost odeslat fotografii e-mailem, případně ji pouze uložit do vaší klasické galerie fotografií.

Stáhnout VSCO Cam

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Zdroje: play.google.com

Diskuze ke článku
Andre
PicsArt je tu už dávno, tak nevim jestli jsme my Androiďáci čekali zrovna na tohle...
Petr
Takových fotokurvítek na Androidu je.. spíš aby bylo co upravovat, aplikace jsou kvůli tomu čím dál větší a puštění foťáku trvá hrozně dlouho, záběr uteče. Fotoaplikace by měla být co nejmenší a nejrychlejší a následné úpravy a publikování snímku do toho vůbec nemontovat.
Poprvedodiskuze
Andre: Ano cekali. Je to na jine urovni nez PicsArt.
Petr: Tohle je spolecne s Snapseed nejlepsi. proč nejmensi? :-D Fot vestavenou appkou a upravuj ve vsco :-)
Tomáš Adamec
Tomáš Adamec
Vypadá schopně, ale je pravda, že má mnoho konkurentů. Sepsal sem o tom příspěvek v mém blogu -
http://tomasadamec.com/blog-2013-fotoaplikace-pro-android - dlouhodobě nejoblíbenější mám Pixlr Express

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze