mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Sony - nové články

13Retro: Sony Ericsson T610 – švédsko-japonská legenda
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Celou jednu dekádu fungovalo spojení švédského Ericssonu s japonským Sony. Během této nezanedbatelné doby jsme se dočkali hned několika povedených telefonů, které se nesmazatelně zapsaly do mobilní historie. Bezpochyby se mezi ně řadí také kultovní Sony Ericsson T610, který před téměř 15 lety zaujal vzhledem i výbavou.
43Ohrožený druh: vybíráme TOP 5 smartphonů s malým displejem
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Zvětšující se nároky na konzumaci multimediálního obsahu zapříčinily značný nárůst úhlopříček displejů mobilních telefonů. Mnohdy se nám takový telefon již nevejde ani do kapsy. Mnozí tak nadále hledají kompaktní smartphony, které nabídnou kvalitní výbavu v kombinaci s přiměřeně velkým displejem. Zde je přehled těch nejpovedenějších.
40Sony Xperia L1: nečekaná novinka nižší střední třídy s Nugátem
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
V naprosté tichosti dnes japonské Sony představilo nejnovější přírůstek do své řady Xperia. Novinka Xperia L1 míří spíše do segmentu nižší střední třídy a nabídne například 5,5palcový HD displej, čtyřjádrový procesor, 2GB operační paměť nebo 16GB interní úložiště. Zaujmout mohou i minimální boční rámečky či 13megapixleový fotoaparát.
16První dojmy ze Sailfish OS v Xperii X
vydáno |
Michal Šrajer
| článek
Během našich toulek na výstavišti jsme narazili nejen na velké značky, ale i ty malé. Takové, jakou je společnost Jolla, která stojí za operačním systémem Sailfish OS, jenž běží na pár slabších zařízeních. Tedy až doposud. Jolla totiž uzavřela smlouvu s prozatím největším partnerem v podobě Sony, a tak vznikla Xperia X se Sailfish OS.
10Sony Xperia XZs: facelift vlajkové lodě s lepším slow-motion videem
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Čtveřici dnešních novinek od Sony zakončuje model Xperia XZs. Již samotný název napovídá, že jde vlastně o vlajkový model z loňského podzimu, který je pouze vylepšen. Vzhled i většina výbavy se nemění, avšak osazen je novější fotoaparát s 19megapixelovým rozlišením, který podporuje zpomalené záběry s 960 FPS. Vylepšení pak můžeme pozorovat také u operační paměti.
4Preview Sony Xperia XA1 a XA1 Ultra: zaostřeno na selfie
vydáno |
Michal Šrajer
,
Ondřej Pohl
| článek
Modely XA1 a XA1 Ultra cílí na ty zákazníky, kteří spíše než tvrdé hardwarové parametry vnímají telefon jako stylový doplněk. Nejdůležitější částí je pro ně fotoaparát, a tak se zde můžeme dočkat i takových specialit, jako je přední snímač s bleskem a stabilizací obrazu. Zaujme také typický design, který potlačil boční rámečky na minimum.
93Sony Xperia XZ Premium: nejlepší Japonec se Snapdragonem 835
V rámci barcelonského veletrhu osvěžilo Sony svou nabídku hned několika novými modely. Tím nejvýše postaveným je Xperia XZ Premium, která by měla být vůbec tím nejlepším telefonem, který Sony kdy vyprodukovalo. Navazuje na současnou vlajkovou loď, avšak navrch přidává procesor Snapdragon 835, displej s 4K rozlišením nebo záznam videa s plynulostí 960 FPS.
20Vybíráme TOP 5 telefonů s velkým displejem
vydáno |
Martin Fajmon
,
Michal Šrajer
| článek
Jedni je milují, druzí je nenávidí. Tak či tak, tabletofonů na trhu stále přibývá a u některých výrobců smartphony menší než 5 palců už ani nenajdeme. Pokud hledáte opravdu nejlepší z nejlepších, ať už po stránce designu, funkcí nebo výhodnosti, jste na správném místě. V dnešním článku se podíváme na 5 nejzajímavějších voleb.