Chytrý Tag za 449 Kč a oblíbená MagPowerstation za 899 Kč. Na FIXED padly slevy

Chytrý Tag za 449 Kč a oblíbená MagPowerstation za 899 Kč. Na FIXED padly slevy
Fotografie: Mobil Pohotovost

Black Friday u Mobil Pohotovosti je v plném proudu a s dalším pomalu nastupujícím víkendem přichází i nová vlna slev. Super ceny tentokrát padly na příslušenství FIXED. Zlevnil například chytrý lokátor Smart Tracker nebo nejprodávanější nabíjecí stanice MagPowerstation 3v1.

FIXED Smart Tracker se slevou 500 Kč

Také pořád ztrácíte nebo zapomínáte své věci? Běháte po bytě a nemůžete si vzpomenout, kam jste položili klíče nebo třeba peněženku? Pořiďte si chytrý lokátor Smart Tracker, připněte ho na batoh, klíče, nebo třeba vložte do peněženky a máte vystaráno. Díky podpoře Find My můžete pohodlně sledovat jeho polohu na svém iPhonu nebo tag jednoduše prozvoníte. Smart Tracker funguje perfektně v Apple ekosystému, je absolutně bez poplatků a má extrémní výdrž na baterii –⁠ vydrží na jedno nabití až rok. Navíc teď pořídíte výhodný set 2 kusů jen za 799 Kč, tedy se slevou rovných pět set korun.

FIXED

Nejoblíbenější nabíjecí stanice MagPowerstation jen za 899 Kč

Chcete nabíjet až tři Apple zařízení současně? Mrkněte na FIXED MagPowerstation3v1. Pokud tento nabíjecí stojánek ještě nemáte, máte super příležitost ho pořídit o 4 stovky levněji, tedy za 899 Kč. Sháníte-li samostatný nabíjecí stojánek jen pro váš telefon, sáhněte po FIXED Frame Wireless. Perfektně se hodí na pracovní stůl nebo noční stolek. Za super peníze pořídíte i powerbanku FIXED s LCD displejem (699 Kč), oblíbený stylus FIXED dotykové pero (999 Kč) nebo držák do auta FIXEDMagClick (699 Kč).

Kompletní FIXED Black Friday nabídku najdete na právě zde

FIXED