Původně vyšlo na tabletnet.cz, autor: Marek Vacovský
Hra Iron Man 3 od Gameloftu zajisté nebude atakovat cenu pro nejpropracovanější Android hru roku, ovšem fanoušky komiksového hrdiny bude určitě zajímat. Gameloft se rozhodl titul zpřístupnit zcela zdarma, ovšem se zabudovanými in-app nákupy (či mikrotransakcemi).

V případě titulu Iron Man 3 se vývojáři rozhodli také vsadit na jednoduchý model „Endless Running Games”, kterému se podařilo prosadit hry jako Temple Run či Subway Surfers. Stručně řečeno, ve hře se budeme vyhýbat překážkám, střílet nepřátele atp. s cílem dojít co nejdále.
Po grafické stránce vypadá hru skutečně velmi dobře, aby ne vždyt jen instalační balík "váží" 795 MB. Hra je od dnešního dne volně ke stažení v obchodě Google Play. Neváhejte a zkuste se alespoň na pár okamžiků vžít do role komiksového superhrdiny Iron Mana či jeho civilní identity vizionáře, miliardáře a playboye Tonyho Starka.
Zdroj: PhanDroid

