mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz
reklama
reklama
reklama

Angry Birds Space nakonec pro Windows Phone budou (aktualizováno)

autor:
, vydáno:

Herní studio Rovio, zodpovědné za sérii praštěných ptáků Angry Birds, oficiálně potvrdilo, že se nejnovější díl s podtitulem Space nedostaví na operační systém Windows Phone. Důvodem jsou velké potíže při úpravě zdrojového kódu a technické podpoře.

Aktualizováno - noví Angry Birds na WP budou

Rovio poopravilo své vyjádření a pro Reuters nově potvrdilo, že verze pro Windows Phone 7 je v přípravě, jen se ji majitelé telefonů s tímto systémem dočkají později, než u konkurenčního Androidu a iOS.

Původní informace z 23. 3.

Nehledě na to, že jsou původní Angry Birds jednou z nejoblíbenějších aplikací na Windows Phone Marketplace, rozhodlo se Rovio tuto platformu vynechat, což se zajisté Microsoftu moc líbit nebude.

„Chceme titul rozšířit na co nejvíce přístrojů, musíme ale také počítat s náklady při podpoře menších platforem,“ řekl CEO studia Peter Vesterbacka v rozhovoru pro web Bloomberg. „Technická podpora v případě Windows Phone vyžaduje příliš moc práce.“

Angry Birds Space Angry Birds Space Angry Birds Space

„Původní verze je na prvních příčkách oblíbenosti online obchodu Marketplace. Podpora je ale časově příliš náročná a aplikaci musíme kompletně přepracovat a přepsat,“ dodal Vesterbacka. „Podíváte-li se na aktivace, Android a iOS jednoznačně vedou.“

Hra Angry Birds Space nastartovala svou cestu včera a již se vyšplhala na špičku žebříčku popularity. Více se o hře dozvíte v našem dnešním článku a těšit se můžete i na recenzi.

Zdroje: mobile.bloomberg.com, reuters.com

Tagy článku: ,

Související články

Angry Birds Star Wars II ke stažení pro Android, iOS a WP | vydáno
7
Angry Birds Rio: konečně ke stažení i pro Windows Phone 8 | vydáno
9
Rovio představilo službu Accounts pro ukládání napříč platformami | vydáno
1
reklama

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

je to tragické - androiďani maj prakticky vše zdarma, windousfoňani platěj a platěj......., Nokia měla také zdarma. rhino
No neříkal jsem to :D David
Tady se někdo kouká moc na simpsnovi. A na WP to určitě bude už vidím jak by si nokia nechala todle ujít. Doufám že to bude i na symbianu. David
Chá chá K.J

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 4 příspěvky

právě vyšlo na mobilenet.cz

O2 v září: BlackBerry Z30, Samsung Galaxy S5 mini a další
vydáno |
Zdeněk Hlaváček
| článek
Mobilní operátor O2 si na měsíc září přichystal několik novinek. Nabídka se tak rozrůstá o mobilní telefony Samsung Galaxy S5 mini, BlackBerry Z30, Alcatel One Touch 2007 a tablety Samsung Galaxy Note PRO 12.2 LTE a Samsung Galaxy Tab S 8.4 LTE, uveřejněné již v srpnu. Operátor se rozhodl zlevnit některá z nabízených zařízení.
17Veletrh IFA 2014 začíná: přehled chystaných novinek
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Očekávaný veletrh IFA 2014, který se již tradičně koná v německém hlavním městě Berlíně, se nezadržitelně blíží. Začíná již ve středu, a nastal proto největší čas podívat se, jaké novinky na něm letos můžeme očekávat. Již tradičně můžeme největší nadílku novinek čekat od Samsungu nebo Sony.
Nevystavujte se rizikům spojených s nákupem mobilních telefonů, které nejsou určeny pro český trh.
Nakupujte na oficiálních značkových e-shopech Nokia, Samsung, Sony, iSetos a x-store.cz.reklama