mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Angry Birds Space nakonec pro Windows Phone budou (aktualizováno)

autor:
, vydáno:

Herní studio Rovio, zodpovědné za sérii praštěných ptáků Angry Birds, oficiálně potvrdilo, že se nejnovější díl s podtitulem Space nedostaví na operační systém Windows Phone. Důvodem jsou velké potíže při úpravě zdrojového kódu a technické podpoře.

Aktualizováno - noví Angry Birds na WP budou

Rovio poopravilo své vyjádření a pro Reuters nově potvrdilo, že verze pro Windows Phone 7 je v přípravě, jen se ji majitelé telefonů s tímto systémem dočkají později, než u konkurenčního Androidu a iOS.

Původní informace z 23. 3.

Nehledě na to, že jsou původní Angry Birds jednou z nejoblíbenějších aplikací na Windows Phone Marketplace, rozhodlo se Rovio tuto platformu vynechat, což se zajisté Microsoftu moc líbit nebude.

„Chceme titul rozšířit na co nejvíce přístrojů, musíme ale také počítat s náklady při podpoře menších platforem,“ řekl CEO studia Peter Vesterbacka v rozhovoru pro web Bloomberg. „Technická podpora v případě Windows Phone vyžaduje příliš moc práce.“

Angry Birds Space Angry Birds Space Angry Birds Space

„Původní verze je na prvních příčkách oblíbenosti online obchodu Marketplace. Podpora je ale časově příliš náročná a aplikaci musíme kompletně přepracovat a přepsat,“ dodal Vesterbacka. „Podíváte-li se na aktivace, Android a iOS jednoznačně vedou.“

Hra Angry Birds Space nastartovala svou cestu včera a již se vyšplhala na špičku žebříčku popularity. Více se o hře dozvíte v našem dnešním článku a těšit se můžete i na recenzi.

Zdroje: mobile.bloomberg.com, reuters.com

Tagy článku: ,

Související články

Angry Birds Star Wars II ke stažení pro Android, iOS a WP | vydáno
7
Angry Birds Rio: konečně ke stažení i pro Windows Phone 8 | vydáno
9
Rovio představilo službu Accounts pro ukládání napříč platformami | vydáno
1

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

je to tragické - androiďani maj prakticky vše zdarma, windousfoňani platěj a platěj......., Nokia měla také zdarma. rhino
No neříkal jsem to :D David
Tady se někdo kouká moc na simpsnovi. A na WP to určitě bude už vidím jak by si nokia nechala todle ujít. Doufám že to bude i na symbianu. David
Chá chá K.J

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 4 příspěvky

další zajímavé články na mobilenet.cz

recenze3Recenze Microsoft Lumia 640 XL: větší ze dvou sourozenců
Když Microsoft představil na MWC dvojici novinek, zaujal jejich pojmenováním, když podobně jako Apple u iPhonu 6 odlišil větší model pouze přídomkem k názvu. Bylo by však chybou domnívat se, že je Lumia 640 XL pouze větším modelem se stejnou výbavou jako Lumia 640. Nabízí totiž víc než jen větší rozměry s úhlopříčkou 5,7". Jak si vedla v našem testu?
28Testujeme Samsung Galaxy S6 (edge): průběžně aktualizovaný blog
vydáno |
Martin Fajmon
| článek
Jak již víte, na redakční test se k nám dostal Samsung Galaxy S6 (edge), následovat bude v brzké době také Samsung Galaxy S6. Ještě před společnou recenzí obou zajímavých telefonů jsme si pro vás připravili aktualizovaný blog, ve kterém si zmíníme hlavní plusy a také mínusy obou novinek. V diskuzi pod článkem se pak můžete ptát na to, co vás zajímá.
recenzeRecenze hry Dragon Hills: s princeznou do křížku nechoď
vydáno |
Petr Vojtěch
| recenze |
Když je princezna dlouho zavřená ve věži, tak ji určitě nechcete zklamat nebo dokonce rozhněvat. To se povede jednomu nesmělému rytíři, který ji dokonce okrade. Co taková princezna v zápalu zlosti udělá? Osedlá draka a vyrazí se utkat s celou armádou těch nevděčných červů. Příběh je zabalen do zábavné hratelnosti a tuto hru byste tak rozhodně neměli minout.
Nevystavujte se rizikům spojených s nákupem mobilních telefonů, které nejsou určeny pro český trh.
Nakupujte na oficiálních značkových e-shopech Nokia, Samsung, Sony, iSetos a iSpace.cz.