mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz
reklama

Angry Birds Star Wars potvrzeny: ke stažení od 8. listopadu

autor:
, vydáno:

Spekulace se nakonec potvrdily. Přesně za měsíc se dočkáme dalšího dílu populárních Angry Birds. Ti tentokrát vezmou do rukou světelné meče a pořádně proženou zlá prasátka.

Angry Birds Angry Birds Space Angry Birds Star Wars teaser
Angry Birds se naposledy podívali do vesmíru. Nyní je čekají hvězdné války.

Finské vývojové studio Rovio před nedávnem vydalo hru Bad Piggies. Již nyní však víme, že nepracovalo pouze na ní a stále se věnovalo i svému nejpopulárnějšímu počinu Angry Birds. Naštvaní ptáci se dočkali již mnoha různých přepracování. Před několika dny se na internetu objevil zajímavý teaser, na kterém byl vidět právě ústřední pták z Angry Birds a zhasnutý světelný meč. Ihned se samozřejmě vyrojily spekulace o Star Wars. Dnes ráno Rovio vydalo krátké video, kde vydání Angry Birds Star Wars potvrzuje a přidává i datum vydání. To je stanovené na 8. listopad, kdy budou vydány verze pro Android a iOS. Rovio v podstatě pěkně navazuje na poslední díl, který se odehrával ve vesmíru. Bohužel prozatím nevíme o dílu s hvězdnými válkami nic bližšího.

Tagy článku: ,

Související články

Recenze hry Angry Birds Transformers: ptáci v plechu | vydáno
2
Recenze hry Angry Birds Stella: jedině růžová to může být | vydáno
3
Rovio v kultovní sérii pokračuje: Angry Birds Stella | vydáno
7
reklama

přidat názor do diskuze

Vyberte službu pro přihlášení:
Google

Odpovědět na tento názor uživatele :

právě vyšlo na mobilenet.cz

8Tři vánoční zamyšlení: Jak mobily mění, co jsme
vydáno |
Ondřej Pohl
| článek
Tento článek bude úplně jiný, než na jaké jste na mobilenetu zvyklí. Nebude o žádné konkrétní technologické novince, přesto jich bude plný. Zamyslíme se totiž nad tím, jak všechny ty věci proměnily životy – nenápadně a přitom velmi zásadně. A zároveň si při tom doporučíme zajímavá umělecká díla, která si pokládají stejné otázky.
48Srovnání: One (M8) vs. G3 vs. Galaxy S5 vs. Xperia Z3 (Finále)
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Vyvrcholení našeho letošního srovnání TOP Androidů přichází přesně na Štědrý den. Dnes se celá čtveřice utká v dalších čtyřech kolech a rozdělí si poslední body. Udrží Xperia Z3 svůj náskok? A co Samsung Galaxy S5, dokáže ještě zabojovat a opustit nelichotivou poslední příčku? Na tyto otázky odpoví právě začínající druhý díl srovnání.
Nevystavujte se rizikům spojených s nákupem mobilních telefonů, které nejsou určeny pro český trh.
Nakupujte na oficiálních značkových e-shopech Nokia, Samsung, Sony, iSetos a x-store.cz.reklama