mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Angry Birds Star Wars potvrzeny: ke stažení od 8. listopadu

autor:
, vydáno:

Spekulace se nakonec potvrdily. Přesně za měsíc se dočkáme dalšího dílu populárních Angry Birds. Ti tentokrát vezmou do rukou světelné meče a pořádně proženou zlá prasátka.

Angry Birds Angry Birds Space Angry Birds Star Wars teaser
Angry Birds se naposledy podívali do vesmíru. Nyní je čekají hvězdné války.

Finské vývojové studio Rovio před nedávnem vydalo hru Bad Piggies. Již nyní však víme, že nepracovalo pouze na ní a stále se věnovalo i svému nejpopulárnějšímu počinu Angry Birds. Naštvaní ptáci se dočkali již mnoha různých přepracování. Před několika dny se na internetu objevil zajímavý teaser, na kterém byl vidět právě ústřední pták z Angry Birds a zhasnutý světelný meč. Ihned se samozřejmě vyrojily spekulace o Star Wars. Dnes ráno Rovio vydalo krátké video, kde vydání Angry Birds Star Wars potvrzuje a přidává i datum vydání. To je stanovené na 8. listopad, kdy budou vydány verze pro Android a iOS. Rovio v podstatě pěkně navazuje na poslední díl, který se odehrával ve vesmíru. Bohužel prozatím nevíme o dílu s hvězdnými válkami nic bližšího.

Tagy článku: ,

Související články

Rovio vydává Angry Birds Stella POP: v hlavní roli bubliny | vydáno
Recenze hry Angry Birds Transformers: ptáci v plechu | vydáno
2
Recenze hry Angry Birds Stella: jedině růžová to může být | vydáno
3

přidat názor do diskuze

Vyberte službu pro přihlášení:
Google

Odpovědět na tento názor uživatele :

další zajímavé články na mobilenet.cz

3GadgetMix: inteligentní pedály jízdního kola a multifunkční obojek
vydáno |
Pavel Škopek
| článek
V dnešním díle našeho pravidelného seriálu o zajímavých gadgetech jsme pro vás vybrali inteligentní pedály jízdního kola, které fungují jako ochrana před zloději a navíc jako fitness tracker. Dalším trackerem je pak chytrý psí náramek, který však dokáže mnohem víc než jen sledovat polohu, ale pomůže vám například i s výcvikem.
14Jak je to doopravdy s Android a iOS aplikacemi na Windows 10?
vydáno |
Martin Pultzner
| článek |
Microsoft na akci BUILD oznámil také velmi zajímavou strategii, která má pomoci přinést do ekosystému Windows 10 maximum aplikací, i z konkurenčních platforem. Oznámil totiž možnost přenesení Android, iOS nebo Win32 aplikací do Windows 10 Store, a to bez nutnosti větších zásahů a změn. Jak to bude celé fungovat? Na to jsme se ptali přímo na BUILDu v San Franciscu.
Nevystavujte se rizikům spojených s nákupem mobilních telefonů, které nejsou určeny pro český trh.
Nakupujte na oficiálních značkových e-shopech Nokia, Samsung, Sony, iSetos a iSpace.cz.