mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz
Recenze Alcatel POP 4S a POP 4: výbava proti nízké ceně |
Michal Šrajer
1
Jak se žije s novým Home Buttonem iPhonu 7? Jde především o zvyk |
Martin Fajmon
46
Recenze hry Sticklings: sejmi je všechny |
Petr Vojtěch
2
Android aplikace týdne: Material Apps |
Michal Šrajer
Xiaomi Mi 5S: vyšší výkon a nový fotoaparát |
Michal Šrajer
14
Xiaomi Mi 5S Plus: nadupaný velikán |
Michal Šrajer
8
iSpace.cz - mobily z české distribuce. 27 prodejen, doprava ZDARMA!
Češi chtějí platit mobilem a otiskem prstu, vyšlo z výzkumu MasterCardu
vydáno |
Martin Pultzner
| nearfield.cz
Společnost MasterCard v Budapešti představila studii o vlivu inovací a porovnává v ní jednotlivé země jak regionu, tak celého světa. Česká republika z výzkumu vyšla jako země s inovativní populací rychle přijímající nové technologie. Češi chtějí platit mobilem, věří biometrickému ověření plateb a používají mobil 4 hodiny denně, vyšlo mimo jiné z průzkumu.
recenze1Recenze Alcatel POP 4S a POP 4: výbava proti nízké ceně
vydáno |
Michal Šrajer
| recenze
Občas si také rádi trochu zaexperimentujeme, a tak jsme se rozhodli, že protentokrát spojíme recenzi velkého Alcatelu POP 4S a velmi levného Alcatelu POP 4. A sdílejí stejnou filozofii jako jejich sourozenci z řady Idol. Takže zatímco POP 4S je tím nejvybavenějším z rodiny POP, tak jeho menší bratříček je naopak tím nejméně vybaveným. Uvidíme tedy, jak si tato dvojice povede v naší recenzi.
recenze2Recenze hry Sticklings: sejmi je všechny
vydáno |
Petr Vojtěch
| recenze |
Jestli vám říká něco titul Lemmings, tady budete jako doma. Místo lumíků se však do centra dění dostávají modernější stickmani. Doufám, že nemáte přehnané morální zábrany – abychom je dostali do vytouženého cíle, mnoho jich po cestě obětujeme. Nečekejte ale vyloženě logickou hratelnost, neb bez šikovnosti tu odejdete s nepořízenou.
8Xiaomi Mi 5S Plus: nadupaný velikán
vydáno |
Michal Šrajer
| článek
Společně s inovovanou verzí vlajkové lodi Mi 5 od Xiaomi nám byla dnes představena i její větší a ještě vybavenější verze. Řeč je Mi 5S Plus, které se chlubí 5,7palcovým displejem, výkonným procesorem Snapdragon 821, dvojitým fotoaparátem a bohatými 6 GB RAM paměti. Prodej bude startovat v Číně za dva dny a cena startuje na zhruba 10 tisících.
14Xiaomi Mi 5S: vyšší výkon a nový fotoaparát
vydáno |
Michal Šrajer
| článek
Xiaomi dnes konečně představilo aktualizovanou verzi své vlajkové lodě Xiaomi Mi 5S. Při té příležitosti ukázalo i větší verzi Plus, ale my se zaměříme na menšího z těchto dvou sourozenců. Mi 5S opět ponese 5,15palcový displej, nejnovější procesor Snapdragon 821 a pěkné 4 GB RAM paměti. Prodej bude startovat v Číně již 29. září a cena startuje na zhruba 7 800 Kč.
Startujeme web fDrive.cz o elektromobilech a budoucnosti dopravy
Tesla, Hyperloop, BMW i8, autonomní auta a špičkové technologie v autech budoucnosti. To vše a ještě mnohem víc najdete na našem novém webu fDrive.cz. Testy, seriály, novinky a zajímavosti z celého světa nebo tematické články doplněné samozřejmě o videa, a to vše ve zbrusu novém responzivním designu. Mrkněte na fDrive.cz a dejte nám na sociálních sítích vědět, jak se vám líbí!
Android aplikace týdne: Material Apps
vydáno |
Michal Šrajer
| článek
Vzhled sice není u aplikací úplně to hlavní, ale o jeho důležitosti nelze pochybovat. Kdo by také chtěl ošklivé prostředí ve svém pěkném a moderním telefonu. Tentokrát je tedy naším tipem pro stažení aplikace, která vám, byť nepřímo, právě s tímto pomůže. Řeč je o Material Apps – aplikaci, která v podstatě jen shromažďuje pod jednu střechu jiné aplikace z Google Play s jedním společným jmenovatelem.
52První dojmy z Apple iPhone 7 Plus: razí svůj směr
vydáno |
Martin Fajmon
| článek
Do redakce nám dorazil Phone 7, konkrétně verze s přídomkem Plus. Tento iPhone je prvním, který nabídne jak stereo reproduktory, tak i voděodolnou konstrukci a duální fotoaparát. Kromě toho Apple lehce inovoval zadní stranu a odstranil 3,5mm jack konektor. Jaké dojmy na nás nejnovější iPhone zanechal po pár dnech používání?
GadgetMix: dálkové ovládání pro zrcadlovky a otáčecí stativová hlava
vydáno |
Pavel Škopek
| článek
Dnešní díl našeho pravidelného seriálu je monotématicky zaostřený na fotografy. Pro majitele zrcadlovek Canon a Nikon zde máme miniaturní modul, který umožní ovládání fotoaparátu na dálku a přináší i řadu dalších zajímavých funkcí. Motorizovaná hlava, do které se upevní smartphone, pak umožní vytvářet dokonalá selfie, panorama nebo natáčet zajímavá videa.
126Testujeme iPhone 7 Plus: jak fotí první iPhone s duálním fotoaparátem?
vydáno |
Martin Fajmon
| článek
Apple iPhone 7 Plus dorazil do naší redakce a nám začíná nová cesta za poznáním. Jako první se podíváme na kvalitu fotoaparátu. Ten je totiž u iPhonu 7 Plus do značné míry výjimečný, jedná se totiž o první iPhone s duálním fotoaparátem. Díky tomu si můžete dopřát bezztrátový zoom, rozostřené pozadí a další zajímavosti. Jak se fotoaparát v nejnovějším iPhonu povedl?
recenzeRecenze hry Sorcery! 4: epická cesta je u konce
vydáno |
Petr Vojtěch
| recenze |
Epická čtyřdílná sága vycházející z klasického papírového gamebooku se po třech letech od vydání první části konečně dostala do finále. To je patřičně epické a zaměřuje se na střet s Arcimágem. Jisté je, že se putování uchýlilo ke konci, stále však není jednoznačné, jak skončí. Pravě vy o tom díky otevřeným možnostem rozhodnete.
25Bližší pohled na iOS 10: větší změna, než se zdá
vydáno |
Michal Marek
| článek |
iOS 10 vyšel ve své ostré verzi 13. září a přinesl celou řadu novinek. O těch nejviditelnějších již víte, ale některé méně výrazné vám možná zůstaly skryty. Nový mobilní operační systém Applu totiž není jen o nových iMessage, vylepšené Apple Music a možnosti mazání systémových aplikací. Ve své desáté verzi se iOS opět o něco více otevírá světu a konečně ukazuje také potenciál 3D Touch.
Nevystavujte se rizikům spojených s nákupem mobilních telefonů, které nejsou určeny pro český trh.
Nakupujte na oficiálních značkových e-shopech Samsung, iSetos a iSpace.cz.