Návrat mezi tablety. Xiaomi Mi Pad 5 se představí již 10. srpna

aktualizováno
2
Návrat mezi tablety. Xiaomi Mi Pad 5 se představí již 10. srpna
Fotografie: Xiaomi
  • Očekává se představení dvou variant Mi Padu 5
  • Nasazen by měl být Snapdragon 870
  • Na zadní straně by se mohly objevit tři fotoaparáty

Aktualizováno 6. 8. 2021

Příchod nového tabletu od Xiaomi je definitivně potvrzen. Výrobce na weibo.cn vyvěsil plakát, na kterém vidíme zařízení schopné pracovat se stylusem. Nechybí ani jméno Mi Pad 5 a informace o tom, že k představení dojde již 10. srpna. Ve stejný den Xiaomi představí také očekávaný telefon Mi MIX 4.

Původní informace ze 7. 5. 2021

Zpočátku týdne jsme se dozvěděli o tom, že Xiaomi plánuje hned několik tabletů. Dnes se informace upřesňují v případě Mi Padu 5. Dle mydrivers.com bychom se měli dočkat dvou variant – Mi Padu 5 a Mi Padu 5 Pro. Varianta Pro bude lákat na 120Hz displej s rozlišením 2 560 × 1 600 pixelů.

Xiaomi Mi Pad 5 Pro

Tablet by měl být určen náročnějším uživatelům, neboť má být osazen Snapdragonem 870. Server ru.xiaomiplanet.sk zveřejnil render, který by mohl ukazovat vzhled budoucího tabletu. Na něm lze spatřit zakomponování trojice fotoaparátů, avšak informace o fotoaparátech zatím nejsou nijak potvrzené. Naopak baterie by měla nabízet kapacitu 8 520 mAh, což věští velmi slušnou výdrž. Na více informací si budeme muset počkat.

Související články
Diskuze ke článku
Pc Wifi
Pc Wifi
120Hz a 8-10" ? display + vykon CPU a nedejboze aktivni pouzivani 5G, ktere si proste rekne o svoji porci energie a 8,5Ah baterka je timpadem zcela zakladni, nikoliv nic velkeho. Hodila by se tak 10-12Ah, s ni by to uz mohlo byt rekneme tak nejak OK.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze