Výhercem posledního magického balíčku společnosti Honor se stává...

Výhercem posledního magického balíčku společnosti Honor se stává...
  • V poslední soutěži na mobilenet.cz jste mohli opět získat špičkový balíček od společnosti Honor
  • Výhercem se mohl stát jen jeden z vás, nyní se podíváme, kdo se může radovat

I ve třetím a zároveň posledním pokračování tak trochu netradičního seriálu soutěží jste mohli vyhrát špičkový balíček od Honoru. V tom se tentokrát nacházel chytrý telefon Honor 10 Lite a rovněž chytrý náramek Honor Band 4. Dosáhnout na tuto skvělou výhru mohl jen ten, který správně složil indície a registroval se skrze soutěžní formulář u nás na webu. Všem účastníkům moc děkujeme, vaší věrnosti si upřímně vážíme.

Určitě vás zajímá, zda jste soutěžní větu složili správně. Musíme s radostí říct, že všichni účastníci zapsali odpověď správně, a to ve znění: Duální fotoaparát dokáže rozpoznat různé objekty a provádět optimální úpravy podle různých scénářů, chybou samozřejmě nebyla ani varianta s emotikonem plápolajícího ohně.

Honor 10 Lite
Honor 10 Lite

Ještě se budeme chvíli napínat a podíváme se na to, o co vše jste vlastně soutěžili. Honor 10 Lite vás pohltí svým FullView IPS displejem s úhlopříčkou 6,21" a rozlišením 2 340 × 1 080 px, dostatečný výkon zajistí osmijádrový procesor Huawei Kirin 710. Samozřejmostí je duální fotoaparát, NFC, potěší i baterie s kapacitou 3 400 mAh. Honor Band 4 je pak skvělým pomocníkem pro vaše fitness aktivity. Má vlastní OLED displej, což zpřehledňuje náhled na vaše aktivity i venku na přímém světle. Skvělým bonusem je odolnost vůči vodě, nemusíte se tak bát ani bazénu.

Výhercem se mohl stát pouze jeden z vás a naší milou povinností je odtajnit jej...

Šťastným výhercem se stává...

Leoš Morávek, kterému tímto srdečně blahopřejme!

Ať vám už žádná soutěž neunikne! Sledujte mobilenet.cz na Facebooku, Twitteru a Instagramu!