mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Vodafone aktualizuje své systémy, o víkendu nepůjdou samoobsluhy

autor:
, vydáno:

Náš nejmladší operátor Vodafone o nadcházejícím víkendu plánuje svou pravidelnou údržbu systémů. Z tohoto důvodů nebudou funkční samoobsluhy a veškeré uživatelské změny musíte udělat do pátku nebo po víkendu.

Vodafone logo

O víkendu 17. až 19. února 2017 provede Vodafone aktualizaci systémů péče o zákazníky. Z tohoto důvodu budou od pátku 20:00 do nedělního večera dočasně omezeny funkce samoobslužných systémů. Týká se to Internetové, SMS, Hlasové samoobsluhy a mobilní aplikace Můj Vodafone. Během víkendu operátor doporučuje dobíjet prostřednictvím bankomatů, dobíjecích terminálů nebo internetového bankovnictví. Dobití přes jiné kanály nebude možné.

TIP! Vodafone nabídne k rodinnému tarifu 40 GB dat za tisíc korun

Na běžný provoz sítě, tj. na volání, zprávy nebo připojení k internetu nebude mít aktualizace žádný vliv. Pakliže potřebujete u svého telefonního čísla provést jakékoliv změny služeb či nastavení, doporučuje operátor tuto změnu provést do pátečního poledne. Pokud byste již změnu nestihli, bude vhodnější veškeré změny odložit na nedělní večer či později.

Zdroje: vodafone.cz

Tagy článku:

Související články

Mobilní služby jsou v ČR až o 79 % dražší, než je průměr EU | vydáno
18
Vodafone v březnu: LG K4 a K10 (2017), slevy i zdražení | vydáno
Novela zákona se blíží. Nastane konec retenčních nabídek? | vydáno
14

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

A taky aktualizoval pro Vodafone Smart ultra 6 z androidu 5.1 na Android 6.0.1. Trvalo to, ale upřímně kdo by to byl vůbec u tak levného přístroje čekal :) lepjantar
Tak hlavně že počítadlo dat pojede na 100 %, to je důležité. Řezňýk

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 2 příspěvky

další zajímavé články na mobilenet.cz

8Apple akademie: jak prodloužit výdrž iPhonu?
vydáno |
Michal Marek
| článek
iPhone je, podobně jako další moderní smartphony, mimořádně výkonný a chytrý. Inteligentní funkce ovšem často vyžadují využívání různých senzorů, připojení k internetu i třeba zjišťování polohy, což je náročné na energii a uživatel brzy zjistí, že za výkon a funkčnost smartphonu platíme svou cenu – telefony musíme prakticky denně nabíjet.
9Retro: Sony Ericsson T610 – švédsko-japonská legenda
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Celou jednu dekádu fungovalo spojení švédského Ericssonu s japonským Sony. Během této nezanedbatelné doby jsme se dočkali hned několika povedených telefonů, které se nesmazatelně zapsaly do mobilní historie. Bezpochyby se mezi ně řadí také kultovní Sony Ericsson T610, který před téměř 15 lety zaujal vzhledem i výbavou.