Základní Honor 8A s Androidem 9.0 Pie se představí již v úterý

Základní Honor 8A s Androidem 9.0 Pie se představí již v úterý
10
  • Honor 8A bude nabízet 6palcový HD+ displej
  • Dojde na osmijádrový procesor či až 64GB interní paměť
  • Samozřejmostí již bude Android 9.0 Pie

Aktualizováno 3. 1. 2019

Před třemi týdny jsme se dozvěděli o novém základním smartphonu značky Honor, a to takřka kompletní sadu informací. Chyběla jen zmínka o představení. Tu doplňujeme nyní, kdy bylo zveřejněno, že k premiéře pro čínský trh dojde již 8. ledna 2019.

Původní informace ze 14. 12. 2018

Honor nehodlá vyklidit těžce vydobytá území ani v roce 2019. Očekávat můžeme opětovnou ofenzívu od základních řad chytrých telefonů. Důkazem budiž chystaný Honor 8A, který se bude řadit rozhodně k těm levnějším smartphonům. Tradiční vzhled s hliníkovou konstrukcí o rozměrech 156,28 × 73,5 × 8,0 milimetrů a hmotnosti 150 gramů přinese 6palcový HD+ displej (1 520 × 720 pixelů). Výkon má zajišťovat osmijádrový procesor s taktem 2,3 GHz a dostatečná bude 3GB operační paměť i úložný prostor schopný pojmout 32 či 64 GB vašich dat.

Honor 8A
Honor 8A

I mezi levnějšími Honory již začne být samozřejmostí Android 9.0 Pie. Oproti tomu hlavní fotoaparát bude jen jeden a nabídne 13megapixelové rozlišení. Přední kamerka si vystačí s 8 megapixely. V další výbavě lze jmenovat podporu dvou SIM karet a paměťovky, nicméně slot bude hybridní. Samozřejmostí bude LTE či Bluetooth 4.2. Kapacita baterie má činit 3 000 mAh. Honor 8A bude nabízen v černé, modré, zlaté a červené barvě, přičemž k představení by mohlo dojít v následujících týdnech.

Diskuze ke článku
Eedx
Beztak zase bez USB-C... Tupi výrobci akorát prodlužují přechodnou dobu.
Vojtěch Jan Rybárik
Vojtěch Jan Rybárik
Nemělo by na něm být už to nový logo? Ten obrázek mě trochu mate
Kunťa Punťa
Kunťa Punťa
Zajímavá bude cena, jinak použitelné by to být mělo. Vizuálně se mi to líbí. A pokud jde o konektor, tak osobně mi vyhovuje Céčko, je to prostě pohodlné. Nic víc, nic míň. Tyhle diskuze o smyslu hovna moc nechápu :D

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze