mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

T-Mobile připravil balíčky pro hráče

autor:
, vydáno:

T-Mobile dnešním dnem spouští další výhodu pro zákazníky s tarifní řadou S námi. Jde o balíčky FRAG 100 a FRAG 200 s kreditem 100, nebo 200 Kč, zcela zdarma. Tento kredit zájemcům umožní stahovat jakýkoli obsah z portálu www.frag.cz. V nabídce jsou nyní stovky mobilních her, téměř 2 500 audio knih a další neherní obsah.

Nabídka FRAG 200 se týká uživatelů s tarify S námi síť nesíť, S námi bez hranic, S námi bez hranic+, a S námi sdílený. Nabídka FRAG 100 se týká zákazníků s tarifem S námi pro mladé. Balíček je platný vždy 30 dní od první aktivace, automaticky se obnovuje. 1 kredit = 1 Kč.

Uživatel stav a platnost svých kreditů vidí vždy přehledně na www.frag.cz. Vybere-li zájemce například audio knihu v hodnotě 299 Kč, získá na ni okamžitě slevu 200 Kč, zaplatí tedy jen 99 Kč. Aktivovat výhodu si lze v samoobsluze Můj T-Mobile v sekci Výhody a dárky, nebo přímo na portálu FRAG. Stejným způsobem ji lze i zrušit.

Frag

Nevyčerpaný kredit se nepřevádí, po 30 dnech automaticky propadá, v den aktivace se ale automaticky opět navýší na 100 nebo 200 kreditů podle tarifu. Zákazníci si ovšem mohou cokoli nad kredit zdarma dokoupit, doplatek pak bude zaúčtován do jejich měsíčního vyúčtování. V nabídce portálu nechybí audio hitovky Analfabetka, Stalker nebo Saturnin, ale i novinky Policie, Dívka v pavoučí síti nebo Dítě číslo 44. Z her jsou ve výběru například Modern Combat 2: Black Pegasus, Block Breaker 3 Unlitmited nebo Need for Speed a mnohé další.

Nabídka je platná do 31. 3. 2016, následně proběhne zhodnocení využití služby a podle zájmu může dojít k úpravám.

Zdroje: nasimproradost.cz, t-press.cz

Tagy článku:

Související články

T-Mobile plánuje letní sérii odstávek. Dotkne se i virtuálů | vydáno
T-Mobile v červenci: novinky od Sony, Huawei a zajímavé slevy navrch | vydáno
4
Infografika: seznamte se s nejstaršími telefony v sítí T-Mobile | vydáno
11

přidat názor do diskuze

Vyberte službu pro přihlášení:
Google

Odpovědět na tento názor uživatele :

další zajímavé články na mobilenet.cz

Asus představil ZenPad 3S 10: tablet s 10palcovým displejem
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Největší popularitu tabletů máme zřejmě za sebou, ale neznamená to, že by najednou zcela zmizely. Důkazem může být i žhavá novinka od Asusu. ZenPad 3S 10 přináší 10palcový displej, šestijádrový procesor od MediaTeku, 4GB operační paměť a lákat jistě bude také na stereo reproduktory. Zaujmout bude moci i opravdu velmi malá tloušťka.
3Už v pátek mění O2 pravidla FUPu. Jak se bránit?
vydáno |
Martin Fajmon
| článek
Počínaje 15. červencem vstoupí u O2 v platnost nové podmínky, které mění pohled na používání mobilního internetu. Jste zvyklí využívat zpomalený internet i po vyčerpání datového limitu? Nově na to můžete zapomenout, internet se zkrátka zastaví a jedinou možností obnovy bude platba za další data nad rámec balíčku.

 

Nevystavujte se rizikům spojených s nákupem mobilních telefonů, které nejsou určeny pro český trh.
Nakupujte na oficiálních značkových e-shopech Samsung, iSetos a iSpace.cz.