Sony Xperia Z a Xperia ZL ze všech stran: podívejte se na 17 videí

21

Dnes časně ráno japonské Sony na veletrhu CES 2013 v Las Vegas představilo dva nové modely. Xperii Z a Xperii ZL. Klasicky jsme o nich samozřejmě už psali. Výrobce však připravil i pořádnou porci videií, ve kterých vám oba modely detailně přiblíží. Podívejte se na ně spolu s námi.

1. video – prohlídka

Videa na Sony Xperia ZL se velmi podobají těm, které jsme viděli v minulé kapitole na Xperii Z. Na prvním videu jsou opět vyzdvihovány hlavní trumfy – design, FullHD displej, 13 megapixelový fotoaparát či snadné sdílení přes NFC.

Čtěte: Sony Xperia ZL: jak se liší od velké Xperie Z? (Srovnání)

2. video – baterie

Také Xperii ZL nechybí inteligentní mód baterie, zvaný Battery STAMINA Mode, ve kterém si nastavíte, jaké funkce a aplikace mohou být spuštěny ve chvílích, kdy je displej vypnutý. Xperia ZL mimochodem nabídne nepatrně větší kapacitu baterie než Xperia Z.

3. video – zvuk

I ve třetím videu jistě najdete shodu. Opět je chválen krystalicky čistý zvuk a prezentována aplikace Walkman. V tomto se tedy Xperia ZL od Xperie Z nijak neliší.

4. video – NFC

Čtvrté video prezentuje znovu snadné sdílení dění na displeji na vaši televizi Sony pomocí ovladače a technologie NFC. Stejně snadno sdílíte i hudbu. Všimnout si také můžete designu zadního krytu Xperie ZL, který je plastový se vzorováním.

5. video – fotoaparát

Stejně jako Xperie Z, i Xperia ZL disponuje 13 megapixelovým fotoaparátem s čipem Exmor RS 2 a možností záznamu HDR videa v rozlišení 1920 x 1080 pixelů. Tyto vymoženosti vám budou odhaleny v pátém videu.

6. video – displej

Šesté video má za úkol nalákat vás na skvělý displej s úhlopříčkou 5 palců a FullHD rozlišením. Vše je korunováno technologií Mobile BRAVIA Engine 2.

7. video – design

Poslední video, kterým zakončíme prohlídku nových Xperií, představuje vyvážený design Xperie ZL. Vyzdvihována je preciznost a pěkně si můžete prohlédnout též zadní kryt, který je na rozdíl od Xperie Z plastový.

Diskuze ke článku
alambert
já bych místo 17 oficiálních chtěl radši jedno živé... :-D
Tomáš
Zdá sa mi to alebo je to ešte očakavanejší mobil než bol konkurečný SGS3 prípadne SGS4 ? Na tento model sa nehorázne tešim ten dizajn, výkon proste TOP som zvedavy na tu cenu. btw alambert aj ja :)
Petr
Z je hezké,ale ZL je kompaktní-menší se stejným displejem. Samozřejmě se tu nebude prodávat,jak jinak.
Bude jen ta největší placka,sice hezká,ale za 16 900,-Kč

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze