Sony Ericsson K700i
recenze

Sony Ericsson K700i

14

První zmínky o Sony Ericsson K700 se objevily už v říjnu 2003. I když v té době bylo k dispozici pouze pár špionážních fotografií, ve světových diskusních fórech bylo popsáno mnoho stran dohadami. Díky této obsáhlé recenzi se již teď můžete přesvědčit, jak to nakonec je.

Připojitelnost

Telefon je jako všechny Sony Ericssony vyšší třídy velice dobře vybaven pro veškerou komunikaci. Nabízí propojení přes Bluetooth, infraport i USB kabel, přes které se můžete připojit jak k počítači, tak i k ostatním přístrojům podporujícím tyto technologie a posílat díky ním jakékoliv soubory (kromě Java aplikací). Samozřejmostí je i synchronizace kontaktů, kalendáře a poznámek s počítačem.

Sony Ericsson K700i - screenshot Sony Ericsson K700i - screenshot Sony Ericsson K700i - screenshot

Organizér

Tato nabídka nenabízí sice nic nového, ale je to stále nejvyšší standard. K dispozici je propracovaný kalendář s upomínkami, úkoly, poznámky, opakované budíky, časovač, stopky, kalkulačka a záznamník kódů, který je chráněn heslem.

V poslední nabídce Nastavení si můžete vše nastavit. Nově jsou nabídky rozděleny do čtyř tématických oddělení, mezi kterými se můžete pohybovat opět pohybem joysticku do stran.

Závěr a hodnocení

Po popisu funkcí nás čeká už jen celkové zhodnocení. Sony Ericsson K700i je velice slušně vybavený mobil a bez větších ostychů bych si ho troufnul korunovat na krále všech dnešních mobilních telefonů. Jediný výrazný konkurent je Nokia 6230, která nabízí navíc paměťové karty, zato ale zaostává hlavně v provedení displeje a kvalitě zpracování. Telefon by se měl začít prodávat v Srpnu, kdy by na něj měl mít T-Mobile měsíční exkluzivitu. Cena by se měla pohybovat od 13 do 15 tisíc. Dá se ale z dovozu za 13 tisíc sehnat už nyní. Přesně tak jsem to udělal já a žádné nedostatky v tom nevidím. Telefon sice zatím neumí česky, ale prodejce vám zdarma češtinu nahraje, až bude k dispozici. (Současná cena v oficiálním prodeji se pohybuje okolo 12 tisíc Korun.)

sony-ericsson-k700i
Klady
  • výborný displej
  • kvalitní foťák
  • velká funkční a multimediální vybavenost
  • 3D hry
  • dále pro Sony Ericsson nic nového
Zápory
  • málá paměť na kontakty
  • mohla být paměťová karta
  • trochu pomalejší při prohlížení velkých fotografií
  • nemožnost zoomovat a upravovat velké uložené obrázky
  • baterie má pouze 700 mAh
Diskuze ke článku
Elfie
Já osobně si myslím, že SE k700i není dobrý telefon. Jeho mínusy jsou třeba takové, že je zpomalený, v zimě má problémy jako že je špatně ovladatelný(a jak už jsem zminovala je i pomalý), dále nemá pamět. kartu, což je také nevýhoda, fot´ák i při přisvětlení v tmavším prostředí úplně na nic, fotí dobře jen na dobrém osvětlení. Potom další nevýhoda je video, zvuk je v pořádku, ale obraz je nekvalitní. Nechápu kdyz má 65 tis. barev, proč to není větší kvalita obrazu. Také ho musím denně nabíjet (několikrát). Proto tento tel. nedoporučuji. A konkurovat mu může hodně telefonů.
th
mně osobně se telefon velmi líbí je hezký a dobrý
disser
v podstate se da souhlasit se vetsinou uvedenych vycitek, krome toho, ze je v zime spatne ovladatelny. ten muj neni ovladatelny nikdy, protoze mi odesel joystick :D nabijim ho jednou za 2-3 dny. ztezovani si na na fotak je bezpredmetne. pokud chces mobil, co umi vyborne fotit, kup si neco novyho. tenhle model byl v dobe svy slavy nejlepe fotici mobil (teda az po s700). a posledni vetu bych zvolil za vtip tydne. :D ukaz mi 2 roky stary mobil, ktery by mohl konkurovat dnesnim mobilum. s touhle kritikou si trochu zaspala dobu ;)
nevim
Ja si ho chci koupit.no aprave nevim.prohližim si všechny všechny možny stranky.no a nakonec jsem usoudila že si ho koupim.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze