mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Siri ví, jaký smartphone je nejlepší. A iPhone to není (aktualizováno)

autor:
, vydáno:

Jeden z uživatelů iPhonu 4S a jeho virtuální asistentky Siri narazil na povedený vtípek po jedné z otázek. Díky propracovanému vyhledávání a skvělému analytickému enginu Wolfram Alpha, který Siri využívá, jsme se totiž dozvěděli, jaký smartphone je nejlepší.

Aktualizováno 15. 5. 2012 - Apple zaměnil odpověď Siri

Zcela dle očekávání společnost Apple změnila odpověď virtuální asistentky Siri na otázku, jaký telefon je nejlepší na trhu. Zatímco dříve jsme se dočkali odpovědi Nokia Lumia 900, kterou vyhledávač našel prostřednictvím serveru Wolfram. Tentokrát už však vtípek neprojde. Na stejnou otázku totiž Siri odpovídá jinak. Lze narazit na odpověď "Ten telefon, který držíš", případně "Děláš si srandu, že?". Jsme však zvědaví, zda se v softwaru skrývá ještě další překvapení.

Původní zpráva

K překvapení mnoha fanoušků Apple to není iPhone. Siri totiž odkázala na stránku Wolframu, kde je jako výsledek označena Nokia Lumia 900, jak můžete vidět na screenshotu níže. Ta se mezi nejlepší prodávané smartphony dostala především díky velmi pozitivním uživatelským ohlasům a recenzím.

TIP: Podívejte se také na naše dojmy z Barcelony.

Siri Nokia Lumia 900 Nokia Lumia 900

Jsme si jisti, že podobnou odpověď Apple neplánoval a v dalším updatu systému asistentce Siri pořádně prohrábne dráty.

Zdroje: wmpoweruser.com

Tagy článku: , ,

Související články

Siri v Japonsku propadla: je horší než konkurence | vydáno
3
iPhone 4 se oficiálně Siri nikdy nedočká. Víme proč | vydáno
3
Siri vám v budoucnu pomůže i s online nákupem | vydáno
1

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

To se nedivím že to Apple musel upravit protože je konkurence lepší a bojí se přijít o zákazníky :D Pan Někdo
No minimálně lepěí než Iphone je :D :D Né sranda nechcu vyvolávat zas diskuze o ničem. :D David
To urcite!! stepo

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 3 příspěvky

další zajímavé články na mobilenet.cz

FreeBox: nebezpečné bojovky a další skvělé hry zdarma
vydáno |
Petr Vojtěch
| článek |
Je tu pátek a s ním i další díl FreeBoxu, kde si ukazujeme zajímavé hry zdarma. Dnešní díl bude věnovaný především bojovkám. Ukážeme si jednu, která vám svým komplexním ovládáním nabídne celou řadu triků a komb, a druhou, kde rozhodne především rychlost a postřeh. Nakonec neochudíme ani fanoušky logických her.
recenzeBlesková recenze Huawei nova: pro ženy i ostatní zájemce
vydáno |
Ondřej Pohl
| recenze
Líbivý vzhled, zajímavé barvy, pohodlný úchop a hezká selfies s vylepšením vzhledu – to jsou podle Huawei vlastnosti, které nesmí chybět v telefonu určeném speciálně pro ženy. I pánové však neudělají s tímto kouskem chybu, díky pevné kovové konstrukci, solidní výbavě a silné baterii. Má to nějaký háček? Na to se bude snažit odpovědět následující recenze.
Nový Apple MacBook Pro má dotykový Touch Bar a jen USB-C
vydáno |
Michal Marek
| článek
Na konferenci „Hello Again“ Apple představil hned tři nové MacBooky Pro. Dva z nich disponují dotykovým displejem Touch Bar nad klávesnicí, ten třetí má nahradit MacBook Air. Nový MacBook Pro je lehčí, tenčí, výkonnější, má Force Touch trackpad, čtečku otisků prstů nebo čtveřici USB-C portů.
3Apple představil tři nové MacBooky Pro a aplikaci TV
Apple v rámci konference „Hello Again“ představil hned tři nové notebooky MacBook Pro. Dva z nich disponují dotykovým displejem nad klávesnicí, třetí má nahradit MacBook Air. Pozornosti se dostalo také Apple TV. V souvislosti s ní firma představila aplikaci „TV“, která má sloužit jako jednotná vstupní brána k veškerému televiznímu obsahu.