Redmi K40 chce být nejlevnějším telefonem se Snapdragonem 888

1
Redmi K40 chce být nejlevnějším telefonem se Snapdragonem 888
Fotografie: weibo.com
  • Telefon by měl být vybaven plochým displejem s vysokou obnovovací frekvencí
  • Baterie bude mít kapacitu větší než 4 000 mAh

Loni v prosinci byl světu představen špičkový procesor Snapdragon 888 od Qualcommu. Nedlouho poté jsme se dočkali i prvního telefonu s tímto procesorem, kterým se stalo Xiaomi Mi 11. Ambice představit telefon se zmíněným procesorem má více výrobců, do řady se nyní postavila také značka Redmi, která údajně plánuje model K40 (Pro).

Redmi K40

Na weibo.com to oznámil šéf značky Redmi, Lu Weibing, který uvedl spoustu zajímavých informací. Ta první se týká nasazení procesoru Snapdragon 888. Dále se dozvídáme, že telefon nabídne plochý displej s vysokou obnovovací frekvencí, tedy zřejmě minimálně 120 Hz. V tuto chvíli však nevíme, zda půjde o IPS, nebo OLED panel. Potvrzena je také kapacita baterie vyšší než 4 000 mAh. Lu Weibing nakonec zmínil i cenu, která by měla být s ohledem na procesor velmi sympatická. V přepočtu má činit 12 tisíc korun i s daní. Prozatím ale nevíme, kdy dojde k představení.

Diskuze ke článku
Martin (Superhuman)
Tak pokud to je nástupce Redmi K30 Pro která má Oled, tak určitě nebude K40 pro mít IPS, bude to 120Hz oled panel a vlastně pro nás nástupce pro Poco F2 Pro který bude mít název Poco F3 Pro

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze