Huawei Band 2 Pro
recenze

Huawei Band 2 Pro

Fitness náramek s GPSkou
24

Segment nositelné elektroniky je v současné době velmi populární. Hodinky pro několik základních funkcí však často bývají velmi drahé, což mnoho uživatelů může odradit. Alternativou mohou být chytré náramky, jejichž výhodou je cenová dostupnost. Zařadit mezi ně můžeme i nový Huawei Band 2 Pro, který se kromě dlouhé výdrže chlubí zvýšenou odolností, senzorem tepové frekvence nebo integrovanou GPS.

Funkce a doprovodné aplikace: pro aktivní jako dělané

Nejprve se podíváme na samotné prostředí náramku. Již víme, že displej není nijak velký, výrobce na něj přesto dokázal vměstnat spoustu informací. Na základní obrazovce tak vidíte čas, datum, stav baterie i připojení a také aktuální počet ušlých kroků.

Prostředí náramku

Na dalších obrazovkách se již nacházejí konkrétní aktivity. Listujete tahem prstu po senzorovém tlačítku. Kromě měření srdečního tepu se zde nachází plavání, běh a jízda na kole. Výčet zakončuje počítač kroků a měření vašeho dechu.

Další možnosti již ovládáte skrze váš telefon a počeštěnou aplikaci Huawei Wear. V ní si vytvoříte svůj profil, kam v případě zájmu o přesné hodnoty a cvičební plány zadáte svou výšku a hmotnost. Následně si můžete prohlížet své aktivity jako počet ušlých spálené kalorie či ušlou vzdálenost v krocích i kilometrech. Sestavení položek v menu si lze změnit skrze aplikaci v telefonu.

Prostředí aplikace Huawei Wear

S nasazeným náramkem můžete klidně také spát a třeba si před usnutím aktivovat funkci Huawei TruSleep. Ta podrobně monitoruje jednotlivé fáze vašeho spánku.

Náramek vás také dokáže informovat o příchozím hovoru či dalších událostech. Například příchozí e-mail si na náramku z části i přečtete. Posouváním prstu po tlačítku se posouváte v textu. V dalším nastavení můžete povolit probuzení náramku otočením zápěstím a také ovládání otáčením zápěstí, které funguje poměrně spolehlivě. Zbývá doplnit zřejmě poslední funkci. Náramek samozřejmě umí vibrovat a tuto činnost využívá nejen při ztrátě spojení s telefonem či buzení, ale také při delší době, kdy například jen sedíte. V daný moment vás náramek vyzve, ať se protáhnete.

Líbilo se nám
  • přehledné prostředí náramku
  • kvalitní počeštěná aplikace do telefonu
  • režim pro plavání i cyklistiku
  • základní notifikace
Diskuze ke článku
ANO
"Pásek však není snadno vyměnitelný, neb je přichycen dvěma křížovými šroubky." .... to bude asi velka prace odsroubovat dva krizove sroubky co? .....
miky
mám band 2 a musím konstatovat,že původní plastový řemínek stoji za h.o.v.n.o,zachytává o oblečení a už se mě stalo že jsem ho několikrát stratil aniž bych o tom věděl! tak přes ebay koupil klasický náramek,jaký je na hodinkách.
Lukas
Dobry den, ma nekdo zkusenost s timto ci podobny naramkem (Huawei, Honor, Xiaomi) a iOS? Umi to vse co je mozne na Andoriud v te aplikaci? Specialne me zajimaji notifikace na hovor, mail a messenger. Dale pak synchronizace s aplikaci Runtastic.

Diky
Míša
Dobrý den dokážete mě prosím někdo poradit ? Mám telefon Huawei P8 lite a nejde mě s párovat s náramkem :/ Huawei Band 2 Pro Black

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze