CARNEO Manager a G-Cross
recenze

CARNEO Manager a G-Cross

Elegán a sportovec
10

Segment wearables stále nabývá na popularitě a chytré hodinky včetně chytrých náramků se tak nepochybně stanou jedním z prodejních hitů letošních Vánoc. My jsme se proto v dnešní recenzi rozhodli vyzkoušet chytré hodinky pocházející od méně známé společnosti CARNEO. Ta se vydala trochu jiným směrem než většina ostatních výrobců a v jejich hodinkách nalezneme jejich vlastní operační systém. Co mohou námi testované chytré hodinky za cenu pohybující se na úrovni 3 tisíc korun nabídnout a zdali bychom vám je doporučili, nebo nikoliv, jsme shrnuli na následující řádky.

Zhodnocení: pro ty méně náročné

Chytré hodinky CARNEO G-Cross mohou podle nás zaujmout mladší uživatele, kteří do světa chytrého příslušenství vstoupili teprve nedávno, nebo od chytrých hodinek nemají velká očekávání. Přitom jsou však sportovně založení a najdou využití pro integrovanou GPS určenou pro měření trasy při běhání nebo procházkách. Zároveň jim však nesmí vadit, že si s hodinkami nemohou jít zaplavat, ani se osprchovat.

CARNEO Manager

CARNEO Manager jsou na tom obdobně. Nabídnou navíc relativně povedený design, který však lehce sráží jeho oříznutá spodní hrana a vcelku tlusté rámečky. Systémově je na tom Manager velmi podobně jako G-Cross. Funkce jako kalkulačka osloví pravděpodobně jen „hračičky“, podobně jako integrovaná kamera v G-Cross. Československé prostředí samotných hodinek nám nijak nevadilo. Suma sumárum, hodinky si své zájemce určitě najdou, konkurence tu však existuje velká.

carneo-manager
Klady
  • podpora SOS funkce u hodinek G-Cross
  • příznivá cena
  • integrovaná GPS u G-Cross
Zápory
  • ukrojený displej u modelu Manager
  • nelokalizovaná aplikace pro smartphone
  • slabší výdrž
Diskuze ke článku
G.
Chcem sa spýtať najmä redakcie mobilenetu, neviem kde inde mám smerovať túto otázku - testovali ste už nespočetne veľa smartphonov. Aký je v súčasnosti definitívne najlepší fotomobil do 350eur (9000kč)?
Vopred vďaka za odpoveď
Stano
Dobrý deň, Carneo má vlastný os, znamená to, že nie je možná žiadna inštalácia nových aplikácii, komunikuje len s Fundo?
Ladislav
Dobrý den, v návodu pro Carneo Smart Manager se píše o možnosti instalace aplikace počasí, ale v aplikaci Fun Do Wear tato nabídka není... pouze ciferníky. Děkuji

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze