Proti zlu motorovkou a další skvělé hry zdarma

Proti zlu motorovkou a další skvělé hry zdarma
  • Mobilní adaptace seriálu Ash vs Evil Dead je zábavná online střílečka
  • Dále nás čeká epické RPG, roztomilá klikačka i sekání ovoce
  • FreeBox přináší každý pátek čtveřici her zdarma

Pořádně se připravte a připoutejte, čeká na nás rychlá jízda z kopce. Jen aby vám z kapsy nevypadl… ale ne, je to celkem trapný. Co kdybych vám prostě řekl, že je tu další pátek a kromě víkendu také tradiční FreeBox? Stačilo by to to? Já doufám, že ano. Tentokrát se nevyhnete nějakému soupeření v zábavné střílečce, stanete se epickým hrdinou a zachráncem světa, posvítíte si na cestu a připravíte ovocný koktejl. Tak pojďme na to.

FreeBox #211 – skvělé hry zdarma

Deploy and Destroy

Znáte seriál Ash vs Evil Dead? Já ho taky vůbec neznal, ale prý je to dobrá akční komedie s hororovými prvky, za kterou stojí Sam Raimi. Tato střílečka nicméně využívá zmíněné značky, takže si můžete zahrát třeba za Ashe s motorovou pilou. Jinak je to ale dost arkádová a jednoduchá zábava, která do mixu přidává i úpravu postav, odemykání výzbroje a jestli znáte sérii Divergent, tak tu rovněž.

Deploy and Destroy

Stáhnout Deploy and Destroy: Ash vs ED

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Guild of Heroes

Mnohem povědoměji bude působit hra Guild of Heroes. V ní se stanete zachráncem světa. Jak jinak. Jako udatný bojovník se střetnete s nekromancerem, porazíte ho, ale on vás za to připraví o všechnu sílu a výzbroj. Takže se budete muset vypracovat od píky a čelit mu znovu. Po cestě zabijete hromadu skřetů, vyměníte celou řadu zbraní a naučíte se nové schopnosti.

Guild of Heroes

Stáhnout Guild of Heroes

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Light a Way

Co se stane, když se celý svět ponoří do tmy a jen vy, drobná dívenka, zůstanete vzhůru? Samozřejmě, že popadnete světelnou hůl a vyrazíte bojovat se strašáky. Tím myslím, že vyrazíte na „klik-fest“, takže budete co nejrychleji ťukat do displeje a tím porážet nepřátele. Za získané body si vylepšujete svou sílu a povoláváte další pomocníky.

Light a Way

Stáhnout Light a Way

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Fruit Master

Kdo by neznal hru Fruit Ninja. Tak tohle je něco jiného. I když i v této hře se snažíte sekat ovoce. Čepelí však nebude váš prst. Ovoce se ve vzorcích otáčí okolo středu a vaším cílem je vystřelit vrhací nůž v takový moment, kdy jich prosekne co nejvíc najednou. Tím sbíráte body, pokud se netrefíte, vaše hra končí. Nechybí nakupování nových nožů.

Fruit Master

Stáhnout Fruit Master

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Podívejte se také na starší díly seriálu FreeBox, které běžně vydáváme v pátek ráno, abyste celý víkend měli co hrát. Najdete v nich přesně čtyři hry, přičemž na své by si měl přijít snad každý, ať už vás zajímá hraní akčnější či hloubavější nebo hledáte hry velké a grandiózní, či spíše krátké a oddechové.

Partnerem pořadu Freebox je Xiaomi-Czech.cz, Witty Trade s.r.o. a model Xiaomi Redmi 5 Plus s velkou baterií pro všechny hráče.
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze