Představení Motoroly One Macro je na spadnutí, ozývá se z Tchaj-wanu

Představení Motoroly One Macro je na spadnutí, ozývá se z Tchaj-wanu
  • Novinka bude mít displej s rámečky a kapkovitým výřezem
  • Výbava má stát na procesoru Helio P60 a 2GB RAM

Aktualizováno 22. 9. 2019

Podle nejnovějších informací dealntech.com zbývá do představení smartphonu Motorola One Macro pouze několik málo dní. Telefon s dedikovaným makro senzorem byl totiž spatřen u tchaj-wanského certifikačního úřadu pod označením Motorola XT2016-1, na což následně upozornili rovněž redaktoři serveru gizchina.com.


Informace uvedené v záznamech tohoto úřadu bohužel neprozradí nic nového z interních specifikací, které telefon řadí spíše do nižší třídy. Podle předchozích úniků bychom se totiž měli dočkat čipsetu Helio P60, podprůměrných 2 GB operační paměti či Androidu 9 Pie. Jakým rozlišením bude disponovat dedikovaná makro kamerka, respektive další snímače, nám bohužel zatím není známo.

Původní informace z 11. 9. 2019

Lenovo nadále buduje značku Motorola a již brzy bychom se mohli dočkat dalšího přírůstku v podobě modelu One Macro. Ačkoliv by název mohl evokovat nějaké zaměřen na fotoaparáty, opak bude nejspíš pravdou. Například Geekbench odhalil veskrze slabší hardwarovou výbavu s procesorem Helio P60 a 2GB operační pamětí. Nasazen má být operační systém Android 9.0 Pie.

Motorola One Macro
Motorola One Macro

Skrze xda-developers.com došlo k úniku první fotografie, která zachycuje telefon z čelní stran. Můžeme vidět poměrně velký displej, ale také rámečky, včetně větší brady a kapkovitého výřezu. Více informací v tuto chvíli není známo.

Diskuze ke článku
pikatchu
ty kokot neeeeeeeeeeeeee uz zas 2GB RAM, dyk to je vysmech i modelum okolo 3000 penez.
kokotoska
nadhera takze az na jinem webu se doctes ze :

Internally, a minimum of 3GB of RAM and 32GB of internal storage is to be expected although a version with 4GB of RAM and 64GB of storage is reportedly in the works

jde to tu od 10 k 5...

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze