Poslední šance. Nové Huawei Watch 3 o tisícovku levněji a se sluchátky zdarma

Poslední šance. Nové Huawei Watch 3 o tisícovku levněji a se sluchátky zdarma
Fotografie: Mobil Pohotovost

Huawei chytré hodinky zkrátka umí a dokazuje to i novými modely Watch 3 a Watch 3 Pro, které jsou od minulého týdne k dostání u tuzemských prodejců. U Mobil Pohotovosti vychází nové smartwatch v rámci předobjednávek až o tisíc korun levněji, a navíc k nim jako dárek dostanete sluchátka FreeBuds 4i.

Stejně jako u předchozích modelů, i v případě Watch 3 cílí Huawei na příznivce designu tradičních hodinek. Samozřejmostí jsou prémiové materiály v podobě pouzdra z nerezové oceli, nicméně o pětistovku dražší Watch 3 Pro nabízí dokonce titanové tělo, safírové sklíčko a keramiku. Kromě tradičních funkcí nechybí hodinkám GPS, schopnost měřit stres, spánek, okysličení krve nebo třeba povrchovou teplotu. Na jedno nabití nabídnou Watch 3 Pro až pětidenní výdrž, ovšem v režimu extrémně dlouhé výdrže zvládnou až 21 dní.

Huawei Watch 3 a Watch 3 Pro si můžete předobjednat už nyní. Model Watch 3 vychází na 9 490 Kč a Watch 3 Pro na 9 990 Kč. Do konce tohoto týdne (neděle 11. července) je pořídíte se slevou 1 000 Kč a zdarma k nim dostanete bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds 4i v hodnotě dvou tisíc korun.

Huawei
Související články