Podoba iPhonů 12 vás asi nepřekvapí. Dočkat bychom se měli 4 variant

15
Podoba iPhonů 12 vás asi nepřekvapí. Dočkat bychom se měli 4 variant
Fotografie: @SonnyDickson
  • iPhone 12 má existovat v klasické verzi a dále variantách Pro, Max a Pro Max
  • Samotný vzhled se zejména na zadní straně nebude lišit, ani modulem fotoaparátů

Na Twitteru Sonny Dickinsona se objevily údajné makety chystaných iPhonů 12. Můžeme vidět, že Apple si ani v letošním roce nebude příliš lámat hlavu s designem a především boky a zadní strana se od starších modelů nebudou téměř lišit. Výrobce zřejmě nic neudělá ani s vystouplým modulem fotoaparátů. Jejich počet se však může lišit.

Spekuluje se totiž, že letos Apple opět navýší počet verzí. Namísto tří by mohly být čtyři. Nedávno jsme vás informovali o kompaktním 5,4palcovém iPhonu, ten by se mohl jmenovat iPhone 12. Doplní jej iPhony 12 Pro a 12 Max, oba s 6,1palcovými displeji, a nakonec iPhone 12 Pro Max s 6,7palcovým zobrazovačem. Telefony bez přídomku Pro by měly mít dva zadní fotoaparáty, naopak Pro verze mají nabídnout trojici zadních snímačů.

Diskuze ke článku
Lubec
Carda - konecne mobil pre teba, takzvany "ne-nudloidny" mobil
Covername
Až vyjde iPhone 20, tak nejlepší model se bude jmenovat iPhone 20 Ultra Pro Max Hyper Super a s ním vyjde i iPhone 20 Ultra, iPhone 20 Pro, iPhone 20 Max, iPhone 20 Hyper, iPhone 20 Super a samozřejmě iPhone 20.😂
Anonym
Apple si ani v letošním roce nebude příliš lámat hlavu s designem a především boky - kdyd ty boky vypadaj úplně jinak než u 11, ted jsou ostře řezaný ne zaoblený
Ghjghj
Snad 5.4” varianta neni hoax. Pokud to bude mit na dnesni dobu standarne male ramecky, tak by to mohlo mit vysku kolem 130mm. To je pro me akorat - velky display a jeste snesitelne fyzicke rozmery. Snad do roka a do dne to okopiruji i vyrobci na androidu.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze