Podaří se to? Galaxy Note9 má mít čtečku otisků prstů za displejem

Podaří se to? Galaxy Note9 má mít čtečku otisků prstů za displejem
75
  • Co se nepovedlo letos, má Samsung ke zdárnému konci dotáhnout v příštím roce
  • Čtečka otisků prstů by se měla skrýt přímo za displej
  • Poprvé bychom toto řešení měli vidět v Galaxy Note9

Zásadně se zvětšující displeje a současně zmenšující se rámečky vedly ke nepopulárním krokům týkajícím se čtečky otisků prstů. Na pro mnohé ideální umístění v prostoru pod displejem již nezbyl prostor. Každý výrobce se s tím musel nějak vypořádat. Společnosti Samsung i Apple intenzivně pracovaly na umístění čtečky otisků prstů za displej, čímž by zůstalo zachováno vhodné umístění. Bohužel oba přední výrobci prozatím neuspěli a museli přistoupit k „plánu B“. Samsung čtečku „uklidil“ na velmi nevhodné místo zadní strany, zatímco Apple ji v případě iPhonu X zcela vypustil. Je však pravděpodobné, že tato forma zabezpečení neřekla své poslední slovo.

Podle analytika KGI Securities, Ming-Chi Kua, bychom se integrace čtečky otisků prstů za displej měli dočkat v příštím roce, konkrétně v případě Samsungu Galaxy Note9. To je pozitivní zpráva, nicméně nám naznačuje, že modely Galaxy S9 budou muset nadále přetrpět méně vhodné umístění této formy zabezpečení.

Zdroj: businessinsider.com, gsmarena.com

Diskuze ke článku
Carda
To jsem teda fakt zvědavý jestli to dodrží a nebudou se zase na něco vymlouvat :D Letos to vypadá jen na čtečky vzadu tak že pro mě smůla jak jsem říkal musím čekat.
martin
Podaří jasně cena 2000€ a budete vsetci spokojni a kupite si note 12 ked to bude lacnejsie
DeX.DC
Tak uz mela byt v S8, Note 8 ted uz tvrdite, ze nebude v S9 a nakonec bude v Note 9. Co se na ty spekulace vys*at a psat o necem co je ted a co je v ceske republice??
Absolut NoFak
Lidi, ShitTsung se pokouší zabíjet děti už i v ČR. A u soudu mu to prošlo!
https://www.novinky.cz/internet-a-pc/mobil/451290-bouchl-mu-mobil-u-soudu-neuspel.html

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze