Otestovali jsme jak fotí a natáčí nové HTC One (M9)

15

Další disciplína, ve které si novinku HTC One (M9) prověříme kvalita integrovaného fotoaparátu. Ten prošel velkou obměnou, HTC se totiž vzdalo ultrapixelového snímače, který se držel od první generace HTC One a za své vzala také sekundární kamery pro zachycení hloubky ostrosti. HTC nově vsadilo na klasický fotoaparát s rozlišením 20,7 Mpx, který si právě teď dnes otestujeme.

Ukázkové fotografie z HTC One (M9)

Ukázkové snímky HTC One (M9) v plném rozlišení

Ukázkové videoklipy z HTC One (M9)

HTC One (M9) – testovací video, 1080p

HTC One (M9) – testovací video, 4K

Závěr

Jaký je verdikt? HTC One (M9) se určitě nenechalo zahanbit. Snímky jsou povedené, a to jak za dne, tak také za zhoršených světelných podmínek. Vyšší počet megapixelů konečně umožňuje vytvářet detailnější snímky a fotoaparát je tak konečně vhodný pro takto drahé zařízení. Podobně jsou na tom také výsledky videokamery, podpora 4K videoklipů jistě potěší nejednoho fanouška mobilních videoklipů. Jak se fotografie a videoklipy z HTC One (M9) zdají vám? Dodáme, že už zítra se naši čtenáři mohou těšit na podrobné video srovnání s HTC One (M8) a také na článek, který poukáže na kvality fotoaparátu.

Diskuze ke článku
mk
M9
Michal
Článek zajímavý. Více mě zaujala M9. Ale zkuste omezit neustálé opakování slov. Pro příklad "respektive", "co se týče" apd. Trochu to kazí dojem při čtení. Jinak super.
lukas
Takže HTC opět nejslabší fotoaparát ze všech vlajkových lodí tohoto roku. ;-) to vážně zamrzí vzhledem ke skvělé konstrukci...
Pietor
Autorovi:
Ve videu (11:04) když máte spuštěný CPU-Z tak M9 tka má napsáno proces 28 nm. Vím, že snapdragon 810 (i Vy to říkáte) má být vyráběn výrobním procesem 20nm. Kde může být chyba? Myslíte, že CPU-Z to nemá vychytané nebo kde soudruzi udělali chybu? Je to chyba na straně appky či procesoru? Díky za odpověď

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze