Oppo láká na telefon pro každého. Umí se rozložit do 7 různých velikostí

Oppo láká na telefon pro každého. Umí se rozložit do 7 různých velikostí
Fotografie: Oppo
  • Prozatím se jedná o pouhý koncept využívající skládací konstrukci a ohebný displej
  • V těle zařízení by měl své místo i praktický dotykový stylus

Oppo nás nepřestává překvapovat. V nedávné době jsme mohli obdivovat velmi zdařilý koncept chytrého telefonu se srolovatelným displejem a dnes výrobce prostřednictvím videa a ve spolupráci s designovým studiem Nendo na Twitteru prezentuje další neméně zajímavý koncept chytrého telefonu z budoucnosti. Základní myšlenkou je kombinace véčkové a výsuvné konstrukce, ostatně se podívejte, jak koncept telefonu vypadá.

Podstatné je, že možný budoucí telefon může existovat v 7 různých velikostech, díky čemuž uspokojí poptávku většiny zájemců. Může jít o zcela zavřené véčko, případně může být odhalena jen část displeje, kdy uvidíte čas či veškeré notifikace. Při odhalení větší části displeje je možné využívat fotoaparáty, například pro tvorbu selfies. Úplné rozložení nabídne skutečně velmi protáhlý displej, avšak i proto má Oppo využití. Například hraní her, kdy ovládací prvky budou po stranách a nebudou omezovat zobrazení dění ve hře. Totéž platí pro přehrávání videí, kdy všechny ovládací prvky budou mimo přehrávaný záznam.

Koncept ohebného telefonu v 7 různých variacích

Aby toho nebylo málo, přímo do těla zařízení bude integrován dotykový stylus, pomocí kterého bude možné rychle vytvářet poznámky. Oppo nám tak nastínilo skutečně působivé možnosti, které ohebné displeje mohou přinést. Je tak jen otázkou, zda se na trhu prosadí a kdy si dnes prezentovaný koncept najde cestu k běžným uživatelům.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze