OnePlus představí obdobu Superchargerů od Tesly. O co přesně půjde?

OnePlus představí obdobu Superchargerů od Tesly. O co přesně půjde?
Fotografie: Petr Vojtěch, mobilenet.cz
  • OnePlus začalo na letištích instalovat rychlé nabíjecí stanice
  • Telefon uživatele upozorní na přítomnost stanice v blízkosti

OnePlus si přichystalo zajímavou funkci pro uživatele, kteří jsou často na cestách. Těch s ohledem na celosvětové restrikce související s koronavirem spíše ubývá, tudíž je vcelku překvapivé, že s novinkou přišlo OnePlus zrovna nyní.

Nová služba/funkce Nearby Charging Stations dokáže majitele vybraných telefonů OnePlus upozornit na přítomnost nabíjecích stanic značky (tzv. OnePlus Charging Station) v jejich blízkosti.


Služba je prozatím spuštěna pouze v Indii na letišti v Bangalore a brzy se má dostat i na letiště v Delhi. V budoucnu by se však mohla rozšířit i na další letiště a možná i jiná místa, kde se vyskytuje velké množství lidí. A v čem tedy vlastně spočívá výhoda speciálních nabíjecích stanic OnePlus?

OnePlus na speciálních stanicích slibuje přítomnost rychlého nabíjení WARP Charge 30. Podle oficiálního OnePlus fóra však uživatelé budou muset mít připraveny vlastní nabíjecí kabely. V případě, že byste se v budoucnu nacházeli na jednom z letišť s nabíjecí stanicí OnePlus, můžete vyskakující upozornění na nabíječku OnePlus v blízkosti na šest hodin vypnout. Kromě upozornění na to, že je ve vaší blízkosti nabíjecí stanice, se také můžete dozvědět, jak daleko se nachází a kde přesně ji najdete.

Funkce bude postupně dostupná na telefonech řady OnePlus 8, OnePlus 7, sérii Nord a také OnePlus 6.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze