mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Odhaluje se další model z řady Redmi od Xiaomi

autor:
, vydáno:

Americký telekomunikační úřad FCC poodhalil další model z řady Redmi od Xiaomi. To si již delší dobu pohrává s myšlenkou přímé expanze na americký trh a právě odhalený telefon z řady Redmi by se mohl stát první takovým modelem.

Xiaomi se primárně soustředí na domácký trh, do zahraničí (oficiální cestou) zasahuje jen sporadicky. Stejná situace platí i pro náročný americký trh, kde se Xiaomi prozatím příliš neangažuje a situace je tedy podobná jako například u nás. Fungují zde tedy různí přeprodejci. Nyní americký telekomunikační úřad FCC odhalil jednu z připravovaných novinek modelové řady Redmi, která by se mohla stát pomyslnou vstupenkou na americký trh.

TIP: Sněhobílé Xiaomi Mi MIX je tu: fotografie a video přímo z místa

Xiaomi Redmi Xiaomi Redmi
Připravované Xiaomi Redmi

Součástí odhalení je i hrubý náčrt novinky, který ukazuje příslušnost k řadě Redmi Note, nad konkrétním označením je však ještě brzy spekulovat. Kromě podpory různých frekvenčních pásem, které odhalení potvrzuje, se spekuluje rovněž o dosazení procesoru Snapdragon 652 a 4GB paměti RAM, přičemž interní úložiště by mělo nabídnout kapacitu (až) 64 GB. Fotoaparát má 16 Mpx a sekundární kamera 8 Mpx . V neposlední řadě se potvrzuje přítomnost operačního systému Android 7.1. Odhalení nového přírůstku do řady Redmi očekáváme v následujících týdnech.

Partnerem zpravodajství o Xiaomi je e-shop Xiaomimobile.cz

Zdroje: gizchina.com, gsmarena.com

Tagy článku:

Související články

První spekulace o nástupci Xiaomi Mi Max | vydáno
7
Xiaomi představí svůj vlastní procesor zřejmě za týden (aktualizováno) | vydáno
5
mobilecast #126: opravdu znovu potřebujeme Nokii 3310? | vydáno
6

přidat názor do diskuze

Vyberte službu pro přihlášení:
Google

Odpovědět na tento názor uživatele :

další zajímavé články na mobilenet.cz

7Blíží se veletrh MWC 2017: na co se v Barceloně můžeme těšit?
vydáno |
Martin Fajmon
| článek
Každoročně nejočekávanější mobilní akce roku, veletrh Mobile World Congress, je tu! Za pár dní se otevřou vstupní haly a přední výrobci odhalí své novinky. Bude vůbec prostor pro překvapení? O mnohých z novinek již více či méně víme, a proto je ideální čas si zrekapitulovat, na co se společně můžeme těšit.
5Apple aplikace týdne: IDOS do kapsy
vydáno |
Michal Marek
| článek
Aplikace s jízdními řády nemůže chybět v žádném telefonu a IDOS do kapsy dlouhodobě patří mezi to nejlepší, co můžete ve svém iPhonu na vyhledávání spojů mít. Aplikace je přehledná, dobře ovladatelná a skutečně funkční, takže naplní všechny potřeby cestujícího hromadnou dopravou – od komplexního hledání mezi spoji po zakoupení jízdenky SMSkou.