Od 28. do 31. října budou zákazníci Vodafonu volat na slovenská čísla zdarma

Od 28. do 31. října budou zákazníci Vodafonu volat na slovenská čísla zdarma
6
  • Před sto lety vzniklo Československo a Vodafone se na oslavu této významné události rozhodl znovu Česko a Slovensko symbolicky propojit
  • Zákazníci Vodafonu tak mohou volat na Slovensko zdarma, a to počínaje státním svátkem 28. října do 31. října včetně.

Po dobu čtyř dnů nezaplatí zákazníci, a to včetně firemních, za hovory na Slovensko ani korunu. Konkrétně půjde o hovory uskutečněné ze sítě českého Vodafonu na slovenská čísla s předvolbou +421.

Vodafone jen během letošního září spojil z Česka na Slovensko více než 1,5 milionu hovorů. Slovensko je tak druhou zahraniční zemí, kam lidé z Česka nejčastěji volají. Podíl hovorů na Slovensko dělá 15 procent. Ukazuje se také, že řada zákazníků stále nemá chytrý mobilní telefon a nevyužívá například internetové volání.

Telefonování bylo pro veřejnost dostupné už při vzniku Československa, proto jsme jako dárek k výročí zvolili toto symbolické propojení Česka a Slovenska telefonováním zdarma,“ říká Petr Dvořák, generální ředitel společnosti Vodafone Czech Republic.

Volání na Slovensko zdarma se aktivuje automaticky, není potřeba nic nastavovat

Volání na Slovensko zdarma se aktivuje automaticky, není potřeba nic nastavovat. Pokud mají zákazníci ve svém tarifu volné minuty pro volání na Slovensko, budou se čerpat nejdříve tyto minuty. Po jejich provolání už ale také nebudou platit nic. Více najdete na www.vodafone.cz/vyroci.

tisková zpráva
Diskuze ke článku
budis
To by mělo být samozřejmostí i mimo jakékoli výročí. Copak nemáme od loňska volat z/do EU jako doma? A copak SK není v EU? Operátoři zase jen čekají na to, až jim to EU zreguluje, snad to nebude dlouho trvat.
pet
opet dalsi fraska? eu opet zklamala a miksto aby zakazala uctovani i po eu tak jen zakazala roaming
pitchooo
dyt ani velke groupy neumi vyuzivat prilezitosti, kde je volani v ramci skupiny TMobile,Orange,VDF gratis ? Nikdy nikde nic...
abc
Ještě by tam měli přidat Podkarpatskou Rus, která byla nedílnou součástí první republiky. I tak je to od Vodafone výkon, že něco takového udělali. Za mě jednoznačně palec nahoru.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze