O2 v únoru: novinky od Xiaomi, akce na Nokii 3 a pár zajímavých slev

O2 v únoru: novinky od Xiaomi, akce na Nokii 3 a pár zajímavých slev
  • O2 do svého únorového ceníku přidalo dvě novinky od Xiaomi
  • Zájemci se mohou těšit na bezrámečkové Mi MIX 2 a zajímavou střední třídu v podobě Redmi 5A
  • Potěší i pár slev a akce na Nokii 3, kterou lze při úpisu získat za pár korun

Záruka nejnižší ceny

Mobilní operátor O2 opět pokračuje se zajímavou cenovou nabídkou. Ta spočívá v tom, že operátor chce zákazníkovi nabídnout nejprodávanější telefony za co nejlepší cenu oproti hlavní konkurenci. Heslo „Záruka nejnižší ceny“ tuto akci plně vystihuje. Princip spočívá v tom, že pokud si zákazník zakoupí jeden z modelů označených visačkou „Záruka nejnižší ceny“ za standardní cenu (tj. cenu nedotovanou), a tato cena bude vyšší než u jiných mobilních operátorů či největších prodejců na českém trhu (viz tabulka), bude mu finanční rozdíl dorovnán. Operátor garantuje tuto cenu u nejprodávanějších telefonů, které jsou pro přehlednost názvem akce označeny.

V praxi to tedy bude vypadat tak, že si zakoupíte některý z telefonů, který je označen visačkou „Záruka nejnižší ceny“ za standardní cenu. Poté budete sledovat, zda se během následujících 7 dní neobjeví v nabídce hlavních konkurentů stejný telefon za nižší cenu. Pokud tomu tak bude, vyplníte nezbytný formulář. Cenový rozdíl by vám poté měl operátor vyrovnat prostřednictvím poskytnutí slevy ve vyúčtování nebo posláním kreditu na předplacenou kartu.

Seznam hlavních konkurentů
T-Mobile
Vodafone
www.alza.cz
www.mall.cz
Electroworld – e-shop + obchod
Datart – e-shop + obchod
Setos – e-shop + značková prodejna Nokia + prodejna Space
Mobilní pohotovost – e-shop + obchod

Visačkou „Záruka nejnižší ceny“ je v současné době označeno několik desítek mobilních zařízení různých značek. Podrobný přehled o telefonech se zárukou nejnižší ceny naleznete ZDE.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze