mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Nokia C5-03: recenze uhlazeného bojovníka střední třídy

autor:
, vydáno:
permalink productNokia C5-03

Finský výrobce mobilních telefonů se dnešní novinkou snaží alespoň zčásti vylepšit své postavení ve střední třídě. Model C5-03 přináší plnou datovou výbavu, Wi-Fi a 5 Mpx fotoaparát. Bohužel obdržel ještě starý Symbian. Zaujmout se tak snaží designem a cenou.

srovnání cen
Nokia C5-03

Nokia C5-03 Nokia C5-03 Nokia C5-03
Nokia C5-03 - oficiální fotografie

Ani po více než dvou letech Nokia nedokázala smazat náskok takřka veškeré konkurence. Zejména v nižší a střední třídě je její situace velmi bídná. Nižší třídu reprezentuje Nokia 5230 a ve střední dosluhujue dvouletá Nokia 5800. Dnes testovaná Nokia C5-03 by se mohla pasovat do role nástupce prvně zmiňovaného modelu, tedy 5230. Funkčně z ní vychází a přidává vesměs vše, co staršímu modelu chybělo a bylo vytýkáno. Důležitou změnou je nový design, který konečně nemá s modelem 5800 nic společného. Problémy by naopak mohl dělat operační systém, protože Nokia, doufáme že již naposledy, použila starý Symbian^1.

...

zobrazit celý článek

Související články

Nová Nokia C5-03: levná dotykovka s dobrou výbavou | vydáno
7
Smartphony mezi Čechy frčí. T-Mobile jich loni prodal přes čtvrt milionu | vydáno
4
Vybíráme nový mobil pod stromeček – 1. díl: telefony do 3 000 Kč | vydáno
17

diskuze ke článku Nokia C5-03: recenze uhlazeného bojovníka střední třídy

RS
Cena 5 290 Kč za Symbian 1 :-D tak to prodejce hodne ustrelil, zvlaste pak, kdyz uz se zacne prodavat Vodafone 945
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Dobrý den. Recenzi na Vodafone 945 si budete moci přečíst v nejbližších dnech, ale už teď mohu prozradit, že jej doporučovat rozhodně nebudeme, telefon se příliš nepovedl. Ve srovnání s VF 945 bych určitě raději volil Nokii.
pavel
dobri den jak mam nastavit aby se me prijate soubori ukladali na pametovou kartu vzdy me to ukaze nedostatek pametg ale na pametove karte mam pres 1gb dekuju za pomoc
petr
Nokia upadla s tou cenou na hlavu. Za tuhle Nokii 5800 nacpanou do jiné krabičky od mýdla bych nedal ani 3000.
Michal Pavlíček (redaktor mobilenet.cz)
Cena je opravdu zbytečně vysoká a mohla startova o minimálně 500 Kč níže. V každém případě jde však o podstatně vylepšenou 5800.
RS
Co srovnání s LG Optimus One, který je levnější? Hodlám si ho totiž během pár dní koupit.
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Záleží na tom, co je pro vás důležité. Optimus One má celkově horší multimediální výbavu a Nokia boduje též kvalitnějším (ale jen rezistivním) displejem a bezplatnou navigací. Optimus One má však nepoměrně pohodlnější systém s daleko většími možnostmi a lepším ovládáním.
RS
Díky, musím to ještě promyslet. Nic s rezistivním displayem si nekoupím, dívat se a šahat na to není pro mě, možná tak před 5 lety, ale možná koupím něco jiného než Optimus One.
Jan68
mám N 5230 a na displej si nemohu v žádném případě stěžovat, odezva je tak akorát, a vysloveně se tlačit nemusí, vše jde pohodlně ovládat prsty, stylus není vůbec zapotřebí
Honza z Teplic
Jsem nespokojen s (ne)citlivostí GPS modulu, uvnitř místnosti polohu hledá a nenajde, vedle sedící kolega s jeho Nokií C6 má úspěch během cca 5 sekund. Necím, zda to není rovnou na reklamaci.
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Dobrý den,
uprostřed místnosti bez dobrého výhledu ven nenalezne pomocí klasické GPS polohu žádný telefon. Kolega má zřejmě na své C6 povoleno asistované GPS (telefon se pro zjištění polohy připojí na internet), díky čemu se telefon zaměří i v těchto podmínkách. Vy máte zřejmě zakázáno připojování k internetu po spuštění mapové aplikace a telefon je odkázán pouze na GPS přijímač, kterému může i na otevřeném prostranství trvat desítky vteřin i minuty, než polohu nalezne.
Jan Lamač
Dobrý den díky za reakci, ale není tomu tak, jak jsem psal, kolega má nastaveny stejné podmínky, t.j. povolenu pouze GPS, žádnou A-GPS a podobně. Je to šetřílek (jako já). Takže se ta jeho Nokia chová prostě líp.
J.L.
Zerik
Zdravím, chci se zeptat, kde v tomto telefonu najdu hry, prolezla jsem každou složku, aplikace atd. a nikde nic :( myslela jsem že tedy v telefonu asi nejsou žádné instalované a proto tam není ani složka, tak jsem stáhla pár her z Ovi obchodu, ale ani tak žádná složka hry nikde není a stažené hry jsem taky nikde neobjevila uložené...pomoc...
ja
hry by měli být v menu-aplikace-instalované soubory
m
chtěla jsem se zeptat, zda jde na tomto telefonu přiradit melodii ke kontaktu či ke skupině.děkuji
smrtohlav
Taky jsem s tím měl problém ale ve finále jsem to našel podle návodu.Je potřeba najet na kontakty >vybrat kontakt a následně přes detaily a volby.Zasílám návod podle kterého jsem to nastavil.:Vyzváněcí tóny, obrázky a texty volání
pro kontakty
Pro každý kontakt a skupinu můžete
nastavit vyzváněcí tón a ke kontaktům
můžete přidávat obrázky a texty při
volání. Volá-li vám kontakt, přístroj
vyzvání vybraným vyzváněcím tónem a
zobrazuje text při volání nebo obrátek (jeli s voláním odesláno tel. číslo volajícího a
přístroj je rozpozná).
Pro nastavení vyzváněcího tónu pro
kontakt nebo skupinu kontaktů vyberte
kontakt nebo skupinu kontaktů, zvolte
možnost Volby > Zobrazit detaily >
Volby > Vyzváněcí tón a vyberte
vyzváněcí tón.
Chcete-li vytvořit text volání pro kontakt,
vyberte kontakt a zvolte možnost
Volby > Zobrazit detaily > Volby >
Přidat text pro volání. Zadejte text pro
volání a zvolte možnost OK.
1 Chcete-li ke kontaktu uloženému v
paměti přístroje přidat obrázek,
vyberte kontakt a z
Dana
Dobrý den,vše je tak jak píšete v návodu,ale vyzvánění nezazní. Zase se ozve ton nokia :( něco dělám špatně ?
Hanka
Ahoj, poprosím o informaci jak se zbavit blikající obálky v pravo nahoře, píše, že je sim karta plná, ale ve skutečnosti není. Děkuji za odpověď
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Dobrý den, máte plnou paměť na zprávy na SIM kartě. Stačí otevřít aplikaci zprávy, dát volby-Zprávy SIM a některé vymazat či přesunout do paměti telefonu.
Hanka
Děkuji za radu! Pomohl jste mi, ikdyž tam bylo 6zpráv... Takové maličkosti by do návodu mohli také zapsat :-) Ještě jednou díky.
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Není zač, od toho tu přeci jsme :)
Tereza
Dobrý den, když to udělám podle tohoto návodu ve zprávy Sim nejsou žádné zprávy a přesto mi ta obálka stále bliká, jak už jsem psala níže, upravila jsem si smsky aby chodily na Ečko, prosím poradte děkuji Tereza
Jan
Dobrý den, u přítelkyně blikala ikonka zpráv také, takže jsem jí zprávy přesunul na paměťovou kartu. Můžete mi, prosím, poradit, do které složky se zprávy uložily?
Jazzik
Nokia C5-03, mám 0 zpráv, vše jsem smazal, i koncepty a stále bliká plná SIM, Help me!
Nicol
Dobrý den :) Nikomu bych z zvlastní zkušenosti nedoporučovala tuto Nokii. Koupila jsem si jí v dubnu a v půlce června už jsem jí dávala raklamovat,z důvodu okamžitého restartování celého telefonu po odeslání SMS. Tel.mi vrátili "opravený",ale nastala další porucha. Vždy,když mi někdo volal,tak displey zhasl,nešel odemknout a jediné,co fungovalo při příchoz.hovoru byla vyzváněcí melodie. To samé se stávalo i mé kamarádce,které tento telefon raději vyměnili za jiný. Nedoporučuji ho :)
Karel
Dobrý den, já mám taky tenhle mobil od dubna a nic se s nim nestalo :) asi se to stalo špatným zacházením ( mĕ dokonce spadl omylem do vody! Nechal jsem ho vysušit a stále funguje!) Já tenhle mobil můžu vřele doporučit :)
Honza
neni to nevhodným zacházením ,,to samé se mi také stalo a to telefon mám 14 dní...a dovoluji si říct že s ním zacházím nadmíru opatrně.. jsem taky nastvaný přesně tohodle jsem se bál...s dotykáčem se mi to stalo už jednou před tím a tak jsem vyměnil i značku a po 14 dnech jak už jsem řekl, se mi přestal třeba odemykat,pak chvíli zase šel, ted už ho ani nezapnu protože nemuzu namackat pin kod karty...jsem nastvanej a nespokojenej a to jsem už před koupí tohoto telefonu slyšel od kamarádů že má nokie s dotykáčema problémy ale myslel jsem si že mně by se to nestalo...
monika
Dobrý den, jak nainstaluju skype do tohoto telefenu? jako na pc? Děkuji M
Karel
Stačí stáhnout aplikaci z Ovi obchodu(zadarmo) :))))
Lucie
Dobrý večer, mám trochu jiný problém se Skypem.. stáhla jsem aplikaci z OVI store, nainstalovala, spustila a po vyplnění přihlašovacích údajů se průběh načítání vždy tak v polovině zastaví a nehne se. Poradíte mi, prosím, co s tím?
Lenka
Dobrý den, můžete mi poradit, jak se mění barva písma na displeji. Myslím, že jsem na to již v minulosti narazila, ale teď když to potřebuju, to nemůžu najít a to ani v návodu. Ono mít tapetu s bílými prvky a bílé písmo není to pravé ořechové. :-)) Děkuji
Míša
Dobrý den,
jakým způsobem zvolit vlastní vyzvánění, které jsem si stáhla do mobilu z PC pro budík, vyzvánění....? Nebo do jakého souboru v telefonu tyto melodie, obrázky atd. ukládat?
Díky moc!
Petra
Dobrý den, je telefon "zpomalený", když má starý symbian? Děkuji za odpověď
Jura
Ne.
radka
Dobrý den, jak prosím do sms vložím už nějaké přednastavené smajlíky?
Jura
Přednastavené smajlíky v telefonu nejsou. Dají se dohrát pomocí aplikace, ale už si nepamatuji, jak se jmenuje.
Lucka
Dobrý den, mám takový problém, nemohu otevřít ani soubory PDF, ani klasické doc. dokumenty. Nevíte někdo co s tím? Děkuji za odpověď.
Maruš
tento telefon nemá vestavěný prohlížeč těchto dokumentů,musíte si jej stáhnout,a většinou za peníze :/
Lucka
A nevíte kde se dá stáhnout, popřípadě za kolik?
Jura
Zkuste třeba OVI obchod přímo v telefonu. Ale pozor na datové přenosy. Pokud nemáte internet v mobilu, tak se připojte přes wifi.
Maruš
Myslíte,ža by šlo dát na displej lepící pásku? Místo kupování drahých folií? Je to sice nevšední,ale porč ne?! Díky za názory popř.zkušenosti,mám takto krytý fotoaparát už přes rok a chrání to skvěle!
Ferda
Fólie nemusí být drahá. Npříklad u nás prodávají v O2 prodejně tři kusy za sto korun. A to ještě jde rozstřihnout každý kus na půl... Šest fólií na 3.2" displej za sto korun není moc ;-)
L.
Dobrý den, nevíte kde se stala chyba, když se mi při vytáčení ozývá velice intenzivní pípání ? S druhou stranou se spojím, slyšíme se.. ale pípání nepřestává.
lopo
Problém leží v bočních tlačítkách telefonu pro ovládání hlasitosti
sandyna
Dobrý den, taky mám tento problém, ale stále nevím, jak se ho zbavit... =(
Petra
Dobrý den, je v tomto telefonu i budík ? četla jsem na různých stránkách že ne děkuji za odpověď
Jura
Samozřejmě je, tak jako v každém Symbianovém telefonu. Dáte hodiny a nastavit buzení.
Míša.Z
Dobrý den, potřebovala bych zjistit, jak se nastavuje tón na zprávy, nikde to nemohu najít, prohledala jsem celý mobil a nic. Je tam jen vyzvánění na volání, prosím poraďte.Nutné ...Díky za ODpověď
Jura
Nastavení - profily - obecný - volby - upravit. A už jste tam.
Pavel
Je možné umístit na display dva či tři kontakty, na které neustále volám ? Jako např. u Nokie C7?
Karel
Je to možné, stačí si to nastavit- Nastavení-Osobní-Motivy-Motiv dom. obrazovky a nastait Panel kontaktů. Pak si stačí na ploše přidávat kontaky(myslim až 4)
Terka
Chtěla bych se zeptat,zda jsou přesouvat aplikace na paměťovo kartu.
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Aplikace lze na paměťovou kartu přímo libovolně instalovat. Přesouvat následně už nikoliv. Pokud jste nainstalovala aplikaci do paměti telefonu a chcete ji mít na paměťové kartě, je nutno ji odinstalovat a znovu nainstalovat na správné umístění.
balantynka
dobrý den,mám dotaz k aplikaci.Nainstalovala jsem motiv a chtěla bych ho odstranit,nevíte prosím jak?
balantynka
hodila se odpověd na ljný dotaz,stačí podržet prst na aplikaci kterou chci odstranit a objeví se odstranit
andy
jak se da nainstalovat motiv ?? dekuju za odpoved
..
Je tento telefon pomalý,když má tak malý RAM?
Pavel
Jak mám prosím vymazat nahrávky zaznamníku v galerii ?
Pavel
Podržet prst na nahrávce, rozbalí se nabídka - Odstranit.
Honza
Dobrý den.
Jak se mám připojit přes wifi? Na benzince se mi připojí v pohodě, doma se připojím, ale když chci prohlížet web napíše mi to neplatný název serveru. Jak na to?
Hry
Hry z ovi obchodu chtějí připojení na net? Popřípadě co to stojí?
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
To záleží na konkrétní hře, zda potřebuje pro spuštění/svou práci internet. Cenu si zjistěte u operátora nebo se připojte přes wi-fi.
Nikola
Chci se zeptat dá se změnit schéma.. že by místo bílého byl třeba černý?
Karel
Dá, jen si ho musíte stáhnout z OVI Obchodu- kategorie Přizpůsobení
honzikjenda
Co znamnená: Vypršela prodleva připojení?
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Telefon se nemůže připojit k internetu.
M..
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak je možné, že některé videa a obrázky, co už v mobilu byly, zmizely? Když jsem se chtěla podívat znovu, už tam některé nejsou a nemazala jsem je. Děkuji za odpověď.
Sid
Dobrý den, v recenzi jsem zaslechla, že tento typ neumožňuje používání widgetů, je to pravda?
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
ano, je to tak. Pokud chcete využívat widgety, budete muset zvolit některou dražší Nokii s novějším systémem.
Romana Kukulová
Dobrý den, prosím moc radu. Mám Nokii C5-03 a zaboha v menu nemůžu najít položku "paměťová karta". Můžete mi, prosím, poradit, kde hledat? Po vložení karty z předešlého telefonu se mi zobrazují pouze obrázky uložené na paměťovce, ale hudba žádná!
Rene
Ahoj najdes to v menu "kancelaria" dalej vojdi do "spravca suborov" a tam uz je to ...
Rene (oprava)
Pardon,ma to byt takto : "aplikacie" -> "kancelaria" -> "spravca suborov"
Romana Kukulová
děkuji !!
Rene
Ahoj,vydrz baterie 2 dni,nic moc ... je mozne do nokie C5-03 kupit bateriu s vyssou kapacitou???
radek
Moje C5-03 vydrží 4 dny, při každodením používání internetu, fotoaparátu, hraní her atd.. možná vadná baterie..
radek
k tvé otázce ještě doplním, že standartně se telefon dodává s baterií BL-4U 1 000 mAh, origínalní baterii s vyšší kapacitou jsem na inernetu nenašel, možná nějaký čínský dobrodruh produkuje takové, ale bál bych se takový telefon přiložit k hlavě:)
honza
nokia c503 zvlada kolik GB pametove karty?
honza
Zdarec. Angry birds do Nokie C5-03. Kde to najdu? Díky
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Dobrý den. Pro telefony se starým Symbianem (jako je Nokia C5-03) Angry Birds nejsou a nebudou dostupné.
Karel
Dobrý den, Angry Birds je pro starý Symbian dostupný, ale pouze v formátu .jar (kupodivu funguje při hraní dotykový display)
Iveta
A jak stáhnu to mobilního telefonu tuto hru? nebo spíš kde?
děkuji
zdeněk
Dobrý den,dá se v navigaci nastavit taky ulice nebo jen město,to jsem našel.A jak vymažu uložené hledání v navigaci.Díky za pomoc.
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Samozřejmě i ulice. Poslední hledání vymazat nelze.
zdeněk
Díky za informaci.A můžete poradit s obojím jak,zkouším to už 3 dny a nemohu na to přijít. Díky.
(upraveno )
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
To závisí na verzi aplikace, kterou máte. Klasicky ale stačí název ulice a města napsat za sebou. Určitě doporučuji mít povolená data, aby telefon adresu mohl vyhledat on-line. Pokud nemáte například stažené mapové podklady v telefonu, tak adresu telefon logicky nemůže najít. Doporučuji dotaz položit v naší poradně, určitě vám někdo, kdo má stejný telefon, konkrétně poradí - http://mobilenet.cz/forum/viewforum.php?f=24
zdeněk
Díky, už to jde psal jsem dříve město a pak ulici jako v autonavigaci.Ještě kdyby šlo vymazat to hledání mimo tedy posledního.
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Jak už jsem psal, hledání (alespoň u verzí, které znám) vymazat nejdou.
pietr123
No já jsem si tento mobílek pořídil asi před 10 dny a nemůžu na něj říct půl slova. Ano je pravda že Nokia už by tento starší symbian měla definitivně vyřadit, ovšem já osobně proti němu nic nemám a co se týče C5-03 tak tam prošel jistými inovacemi (Jak už bylo zmíněno v recenzi), za kterou velmi chválím! Já jsem Nokiomaniak a tudíž vyhledávám přístroje jen od Nokie a tím pádem můj další nový mobil musel být rovněž Nokia. Myslím že v dané třídě nemá telefon konkurenci (až na již zmiňovaný symbian). Má velmi jemný displej (sice rezistivní, ale mě to nějak neomezuje), dále také výborně přehrává hudbu (když jsem použil již přibalená sluchátka, tak to žádný šlágr nebyl a po připojení mých vlastních sluchátek se už hudba poslouchala opravdu dobře), foťák také není špatný a konstrukce, byť je z plastu, tak je velmi kvalitní a vše sedí. Prostě doporučuji všem kteří hledají levnější mobil, ale zároveň od něj také něco očekávají :)
Nokiaček
Dobrý den můžu se zeptat je tohle pravda.„Díky přítomnosti senzoru blízkosti se displej při přiblížení k uchu automaticky vypne. Nehrozí tak, že si tváří nechtěně hovor ukončíte".Díky za odpověď.
pietr123
Jenom by mne ještě zajímalo, jesli je Nokia C6 a tolik lepší než C5-03 a nebo jestli to jsou srovnatelné přístroje?
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Kterou Nokii C6 myslíte? C6-00 nebo C6-01? To jsou totiž zcela rozdílné mobily.
pietr123
Myslím Nokii C6-00
Michal Pavlíček (redaktor mobilenet.cz)
Výhodou Nokii C6-00 je především klávesnice a fotoaparát s automatickým ostřením. Plusem může být i možnost přidat na plochu různé widgety.
Výhodou Nokie C5-03 je rychlejší procesor (nezadýchává se tolik jako C6-00) a modernizované menu. Naopak ji chybějí widgety a automatické ostření.
pietr123
Aha, mockrát děkuji a co ještě Nokia C5-03 v porovnání s HTC Wildfire, protože bratr si chce koupit nový mobil a rozhoduje se mezi těmito dvěma mobily. Mobil bude využívat převážně na poslouchání písniček a brouzdání po internetu. Zajímalo by mne který z dvojice je teda lépe vybaven. Děkuji
Michal Pavlíček (redaktor mobilenet.cz)
Zvukový výstup má jednoznačně lepší Nokia C5-03. Prohlížení internetu bude také lepší na Nokii C5-03. Velikostně má sice displej stejný jako HTC Wildfire, nicméně má jemnější rozlišení. Z těchto dvou Vámi jmenovaných hledisek vychází tedy lépe Nokia.
pietr123
A ještě připadá v úvahu Samsung Galaxi mini. Takže který z této trojice si stojí nejlépe?
Michal Pavlíček (redaktor mobilenet.cz)
Platí pro Vámi vypsané využití totéž, jako u Wildfiru. Displej je u Galaxy Mini mizerný a hudební výstup za Nokií stále tak zaostává.
pietr123
Dobře, moc děkuju
pietr123
Mám ještě poslední dvě otázky, 1) jak mám spustit mapy, nebo kde se je mám stáhnout a 2) jak se stahuje z ovi obchodu. Moc děkuju
Michal Pavlíček (redaktor mobilenet.cz)
1) Mapy se nacházejí přímo v hlavním menu. Pokud nechcete využívat internet, ale jen klasicky spojení se satelity, v nastavení lze data zakázat.
2) Před stahováním z Ovi obchodu se musíte u Nokie registrovat. Bude po vás vyžadováno přihlášení. Pak už je to snadné. Najdete si aplikaci a stisknete "Stáhnout".
pietr123
Děkuji
pietr123
Tak jsem se tam zaregistroval, ale nikdy žádné stáhnout není, jen poslat do mobilu a to mi nejde. Omlouvám se, že mám takovéhle otázky, ale je to můj první mobil s OS.
Michal Pavlíček (redaktor mobilenet.cz)
V menu telefonu je ikonka Obchod. Po jejím stisku budete vyzván k zadání svého uživatelského jména a hesla. Poté už by vám měla naběhnout nabídka her, aplikací apod.
pietr123
Aha, už to chápu. Děkuju za odpovědi :)
pietr123
Bohužel ani tak mi to tam nepustí, protože mi to tam ukáže přec co se mám připojit a já v mobilu internet nemám
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
No tak to je samozřejmě základ mít u takového mobilu internet zaplacený u operátora nebo alespoň Wi-Fi. Bez toho nemůžete moderní telefony naplno využívat a z obchodu si nic nestáhnete a ani na internet se z mobilu nepodíváte.
drob
prosim jak mam udelat aby kdyz me nekdo posle nejakou pisnicku tak me to ukaze ze nemam pamet ale volnyho mam pres 1GB
Míša.Z
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je možné posílat hudbu přes bluethoot, nikdy u hudby nemám tlačítko odeslat. Prosím o odpověd, děkuji.
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Ano, je to možné přes správce souborů a mělo by to jít také přes hudební přehrávač v průběhu přehrávání nebo při dlouhém podržení prstu na vybrané skladbě při zobrazení seznamu skladeb v daném albu.
Miša.Z
Děkuju za radu :))
Jouzi
Dobry den,jestvuje v menu i pocitadlo odoslanych sprav? V denniku su iba hovory,vdaka.
boby14
Dobrý den, mám takový menší problém. Když mobil připojím přes usb k PC tak se mi vůbec nic nezobrazuje a ani se mi nenabíjí baterka, přitom mi to ještě nedávno v pohodě šlo. Nemáte nějakou radu, co bych s tím měl dělat? Děkuji
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Zřejmě máte zvolený špatný režim připojení. Změňte ho v nastavení-připojení-usb.
Jannete
Dobrý den, moc prosím o radu. Jak vymažu z GALERIE video? Vůbec mě to nenabízí položku ODSTRANIT. Jen, když označím vše, tak to vymazat jde, ale já chci vymazat třeba jen jedno to video. Ten samý problém mám ve ZPRÁVÁCH se zprávou poslanou přes bluetooth. Opět mě to nenabízí ODSTRANIT. Děkuji za odpověď.
Karel
Dobrý den, stačí na vybrané položce podrřet cca 2 sekundy prst a ono se Vám to tam nabídne
Jannete
Dobrý den, děkuji za odpověď, ale bohužel. Nabídne mě to ve volbách: Ukázat otevřené aplikace, Pokračovat, Změnit poměr stran, Použít videoklip, Detaily klipu, Nápověda, Konec. Položku ODSTRANIT tam vůbec nemám.
(upraveno )
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Dobrý den. Jak psal Karel, nepoužívejte nabídku volby, ale prst podržte dlouze přímo na položce (fungují tak menu i jinde v telefonu). Tam volba odstranit bude.

Příště prosím použijte tlačítko odpovědět, pokud odpovídáte na příspěvek, diskuze tak budou přehlednější. Děkujeme.
Jannete
Moc moc děkuji. Už jsem to pochopila.
Osmart
Dobrý den, prosím Vás když jsem na tomto telefonu najel do kontaktů, tak jsem odkliknul kopírování kontaktů ze SIM a teď to nemůžu nikde najít..Jdou nějak kopírovat kontakty ze SIM do mobilu ? Nepotřebuji aby se mi zobrazili kontakty na SIM ale abych je zkopíroval..Děkuji
Karel
Dobrý den, stačí kontakty označit (všechny) a pak vybrat z nabítky "Volby"-> "Kopírovat" a následně "Paměť telefonu"
Osmart
Dobrý den, děkuji už jsem na to přišel sám :)
david
dobry den chtel jsem se zeptat jestli jde symbian anna na nokii C5-03

diky za opoved david :-)
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Bohužel nejde, jedná se totiž o málo výkonný telefon se starší verzí operačního systému, kterou na Symbian Anna není možné aktualizovat. Symbian Anna je určena pouze pro nové Nokie s modernějším systémem Symbian3.
Nokia
Dobrý den! Chtěl jsem se zeptat, proč mi nejde update na novou verzi Symbianu 20.0.024 ? Děkuji.
Karel
Tato verze není asi pro Evropu ještě aktivovaná.
Bára
Telefon mi říká, že není přístup do kontaktů SIM karty, co s tím?
Karel
Zkusit restartovat telefon, a ujistit se, že je SIM karka správně zasunutá ve slotu
Nokia
A verze 12.0.023? Ja mám verzi 11.0.024 a když dám provježit aktualizace, nic mi nenajde. Mám ješte jednu C5-03-ku a na té mám verzi 12.0.023
Karel
Dobrý den, stačí zapojit mobil do USB přes počítač, a přes něj to aktualizovat
Karel
Pomocí Ovi Suite samozdřejmě
Nokia
I tak to nejde.
Tomáš
Dobrý den,

zvažuji koupi tohoto telefonu, ale váhám, zda si raději nekoupit Samsung Galaxy Ace.

Telefon požívám hlavně v práci, takže je pro mě důležitá výdrž baterie při častém volání, přístup a práce s emailem a pak nějaké ty volnočasové aktivity jako poslech hudby a nějaké to hledání v mapách na internetu a tak podobně.

Který z těchto telefonů vychází ze vzájemného porovnání lépe?
Michal Pavlíček (redaktor mobilenet.cz)
Dobrý den,
z vašich požadavků mi vychází o něco lépe Nokia. Rozhodně totiž nabídne delší výdrž. Správu mailů zvládne dobře, hudbu zahraje lépe, mapy má offline a kvalitnější. Internet bude pohodlnější na Galaxy Ace, ale pokud jej nebudete využívat často, volil bych asi spíše Nokii C5-03. V neposlední řadě je Nokia C5-03 levnější.
Radek
Dobrý den, mám problém, nevím jak ho vyřešit:) Pamět telefonu mi neustále hlásí, že je zaplněná, ale pokud se na ní podívám v aplikace-kancelář-spr. souboru- pamět tel. v ani jedné složce nic nemám, neví někdo co s tím? diky
Karel
Dobrý den, pamět telefonu složí jako místo pro systém, a tutíž vymazání důležitého souboru by mohlo dojít k poškození, proto radši zůstávají skryté. A k Vašemu problému. Jedná se o to, že míte v paměi telefonu příliš zpráv(jak MMS, SMS, tak i Bluethooth-to ptatí jen pro přijatá data). Stačí jednoduše zprávy promazat a je to. Ale lepší metoda je přenastavit výchozí uložení zpráv. To je úplně snadné:

Menu->Zprávy->"Volby"->Nastavení->Ostatní->Použitá paměť-následně vybrat paměťovou kartu.

Jenom informuju, že při vyjmutí karty při běhu telefonu musíte vše nastavit znova(neplatí pro přídad, kdy je telefon vypnut).
Lucie
Ahoj, Nokia C5-03 má vnitřní paměť pouze 40MB, paměťovku sice mám, ale když mi chce někdo nějaký větší soubor poslat přes bluetooth, tak to prostě nejde, protože to píše nedostatek paměti, nešlo by to nějak přeinstalovat aby se mi soubory posílaly přímo na paměťovou kartu? Prosím poraďte, děkuji předem za odpověď.
Karel
Dobrý den, tento Váš problém je známý, ale vyřešení existuje a to úplně jednoduše. Stačí postupovat podle tohoto návodu a vše bude vyřešeno:

Menu->Zprávy->"Volby"->Nastavení->Ostatní->Použitá paměť-následně vybrat paměťovou.

Jenom informuju, že při vyjmutí karty při běhu telefonu musíte vše nastavit znova(neplatí pro přídad, kdy je telefon vypnut).

Problém by měl zmizet, pokud nemáte plnou paměťovou kartu :)
Katka
Dobrý den, zajímalo by mě, proč mi nejde na nokii c5-03 pustit fotoaparát. Mám ho na domovské obrazovce jako ikonku, a nejde. prostě na to kliknu a vůbec to nereaguje. Když ho pustím přes aplikace- to samé. Když si ale otevřu spuštěné aplikace, foťák jakoby běží, ale přes ty spuštěné aplikace nejde ani zavřít. Takže jediné vypnutí foťáku jde přes vypnutí celého mobilu. Divné ale je, že když si chci přidat miniaturu ke kontaktu a otevřu foťák přes kontakty, tak to jde. Nevíte, prosím, jak ho zprovoznit aby šel tak jak má? Zkoušela jsem restartovat celý telefon, poprvé foŤák běžel v pohodě pár dní a pak najednou nic. Zkoušela jsem restartovat znovu a většinou to nejde. Prostě si to běží jak zrovna chce. Jak tohle řešit? Když bych jej reklamovala, tak mě štve ta doba čekání, takže nějaká rada? A ještě prosím: Jak nainstalovat schémata? Děkuji
Karel
Dobrý den, tento problém je asi vážnejšího charakteru. Zkuste přeinstalovat celý telefon pomocí Ovi Suite v počítači. Jestli to nepomůže, tak asi nic jiného nezbívá než telefon dát na reklamaci. A schéma stáhnete na Ovi Store ve složce přizbůsobení-instalace by měla probjehnout sama. ALE POZOR! Nevipíneje Ovi Store dřív, než se to nainstaluje (vedle ikonky apliceka, schéma je stav-Stahování, instalace, nainstalováno. Poté co se to naintaluje, můžete Ovi Store vypnout.) Při instalaci,stahování můžete prohlížet i další položky v Ovi Store-při stahování se položka začne stahovat až po dokončení prvního stahování
Hana
Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat jak na mobilu nokia C5-03 zablokovat -uzamknout dotik.displej,aby se třeba po uložení do kabelky sám nespustil.Děkuji
Karel
Dobrý den, stačí jenom zmáčkonout na pravé straně telefonu tlačítko s obrázkem zámku :). Následné odemčení se provádí zmáčknutím zamikačního tlačítka a nasledné potvrzení na display :)
Adik
Dobrý den, mám velký problém s uzamykacím tlačítkem. Jen si dám mobil do tašky či kapsy, pokaždé se dokáže sám odemknout, ačkoliv je zapotřebí zmáčknout jak tlačítko na straně tak pak na display. Navíc se po odemčení pokaždé budto pripoji na internet (raději jsem ho nechal zablokovat nebot mi kvuli tomu chodily ucty v radu tisicu) a nebo se vytaci nejaky kontakt. Tim, ze jsou na hlavnim display tlacitka (internet, navigace a pak male ikonky pro kontakty). Je to hrozne, nevim, co s tim mam delat. Nema nekdo radu zda pomaha alespon treba ukladat telefon do pevnejsiho pouzdra nebo jestli mam postranni odemykaci tlacitko extremne citlive a lze s tim neco udelat (ovsem pochybuji). Jinak super telefon, nemel by chybu, ale tohle je sileny problem a proto bych ho vubec nedoporucil :-(
Karel
Dobrý den, i s tímto problémem se dá něco udělat. Stačí si jen nastavit zámek telefonu. Nastavit se to dá- Nastavení-> Telefon ->Správa telefonu ->Zabezpečení -> Telefon a SIM karta -> Prodl. aut. zámek telef. ->Definnov. uživatelem-> nastavte 1 minutu(miň ani nejde) ->pak zadáte zamykací kód, který je základně nastavený 12345 (tento kód bude používat při odemykání telefonu) Následně při uzamknutí telefonu bude po minutě telefon zamčen tímto kódem.
Ale jestli se Vám nechce tohle používat, stáhněte si aplikaci MazeLock - ta vám telefon při uzamknutí telefonu zamknetu speciálním gestem, který bude chtít nakreslit při odemčení telefonu(je to 9 bodů na display, z kterých si vytvoříte daný tvar). Aplikaci jednoduše stáhnete z Ovi Store.
Dagmar
Dobrý den, nevím jak mám odstranit ze složky zpráv soubory došlé přes bluetooth. V případě, že mi někdo pošle obrázek nebo hudbu přes bluetooth, otevřu to ve zprávě, přesunu do telefonu a zpráva se nedá odstranit jako ostatní běžné zprávy. Díky moc za radu.
Karel
Dobrý den, řešení je prosté-ve složce Doručené zprávy podržíte cca 2 sekundy prst na Vámi zvolené zprávě a vyberete Odstranit.
Pavel
Dobrý den,
včera jsem koupil C5-03 a hned po napsaní první sms se objevila blikající ikona obálky-nahoře v pravo nad časem - a když na ni kliknu, tak to hlásí, PAMEŤ SIM KARTY PLNÁ". Našel jsem si v této diskuzi tento ´již vyskytující se problém (Radek 31.8.) a radu "co udělat" jsem provedl, ale bez odstranění blikající obálky. Dokonce jsem všechny zpravy na SIM vymyzal a teď mám aktivni pamět telefonu. Jak tuto blikající obálku mohu odtsranit? Co dělám špatně?
Děkuji za odpověď. Pavel
Karel
Dobrý den, zkuste nastavit jako výchozí paměť Paměťovou kartu a restartujte mobilní telefon a při tom vyndejte a zandejte SIM kartu. Jestli bude problém přetrvávat zkuste znova projít paměť SIM a popřípadě jí znova promazat.
Pavel
Tak nakonec to bylo tím, že jsem měl několik sms zpráv na SIM kartě. Vymazal jsem je a bylo po problému. Ale i tak děkuji..
lori
Můžu se zeptat jak uložit některé přijaté zprávy na SIM ? Měnim telefon a ráda bych některé zprávy měla i v novém. Děkuju
Karel
Dobrý den, zkuste nastavit jako výchozí paměť Paměťovou kartu a restartujte mobilní telefon a při tom vyndejte a zandejte SIM kartu. Jestli bude problém přetrvávat zkuste znova projít paměť SIM a popřípadě jí znova promazat.
Karel
Omlouvám se za založení této diskuze, je to překlikl :) Měla to být reakce na problém pana Pavla
Petr
Dobrý den.
Nejde připojit rádio přes bluetooth ostatní tel.ho najdou a nokia ne.Je to možné nebo dělám někde chybu?
Eliška
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda jde (ze základní obrazovky) pod panely kontaktů odstranit řádek s e-maily a vyhledáváním wi-fi...
Karel
Dobrý den, toto není možné. Ale můžete si přenastavit hlavní obrazovku- Nastavení -->Osobní --> Dom. obrazovka --> Motiv dom. obrazovky. Nyní stačí vybrat Panel zástupců (jsou tam 4 ikonky s Rych. volbami, ale panel kontaktů zmizí).
Martin
Prosím Vás mohl by mi někdo napsat jak nainstaluji do C5-03 smajliky do sms zprav?Prosim napište navod děkuji moc
Karel
Dobrý den, smajlíci do Nokií neexistují (pokud se tedy nepletu, ale nikdy jsem je na Nokiích neviděl).
Blanka
Dobrý den, bohužel se pletet ;) zrovná já totiž na tomto telefonu smajlíky mám. Zprávy-Nová zpráva-hvězdička v levo dole a pak už simůžu vybrat ;)
Petra
Souhlasím s Vámi, Blanko. Taky je tam mám. A že jich není málo:-)
Filip
Dobrý den, mohl by mi někdo poradit jak poslat pisničky přes bluetooth na jíný mobil.Děkuji předem za odpovědi
Karel
Dobrý den, stačí podržet prst cca 2. sekundy a vybrat "Odeslat".
Filip
Moc děkuju v manualu psali že mam kliknout na volby a tam by mělo být odeslat.Díky za odpověd.
Karol
Zdravim,je potreba pri surfovani cez wifi mat zapnute 3,5G pripojenie???
Karel
Dpbrý den, toto není potřebné.
Kesis
Dobrý den, chci se zeptat jestli jde spustit stažené hry v tomto mobilu? Mám tam 3 hry a mobil se tváří že nexistujou. Na ovi obchodu jsem byla a chtěla jsem si koupit hru a oni mi poslali smskou nejakou hovadinu, byli tam samí zavináče:-((. Pak jsem si koupila kredit a skusila to přímo na mobilu a než jsem se přihlásila tak kredit byl v čudu. A jsem pěkně naštvaná, a mám 100 chutí ho hodit ze skály i s Ovi obchodem,je to na nic. Děkuji za odpověd, snad mi tady pomůžete
Karel
Dobrý den, zřejmě jste vypnula Ovi Store dříve, než se hra nainstalovala. Pokud se hra stihle stáhnout před vypnutím Ovi Store, uloží se do: Nastavení--Správa aplikací--Instal. soubory. Tam najdete všechny stáhnuté, ale nenainstalované aplikace.
Kate
Dobrý den, chtěla bych se zeptat proč se nemohu dostat na internet ani na mapy,gps....Připojená k síti jsem, mám to tam napsané, ale když se chci podívat na internet, na mapy nebo na gps, počasí... tak to nejde..zkoušela jsem všechno ale vůbec nevím co s tím mám dělat.. :( Děkuji předem za odpověď :)
Lucka
Dobrý den, přečetla jsem si už spoustu dotazů na smajlíky a já mám také NOKIA C503 a smajlíky tam mám. A teta má stejný telefon a taky je tam nemá. Asi jsem měla štěstí. Telefon mám cca měsíc a zatím jsem moc spokojená. Doporučila bych ho. Měla jsem strach o dot. displeje, ale je to 100krát lepší než obyč. Takže fakt super.
Honda
A kde Je Najdu ,(ty smajliky)???
petulka07
Dobrý den chtela bych poradit jak mám postupovat.přitel si koupil c5 a jaksi aniž by použival internet nebo neco takového se mu pořát strhává za internet . . jak to má nastvait a kde.jelikož mu naskočil pušál na 6000bez dph :( a ještě mě zajimá zda hry stažené přes ovi obchod jsou placené . . a kde seženu hry které mam jistotu že když budu hrát tak za ně neplatim . . děkuji :))))
alan
dobrý den, chtěl bych se zeptat jak odstranit nechtěně staženou hru?
Karel
Dobrý den, ty smajlíci si objevili u Updatu softwaru! Na verzi 20.0.024 se toho strašně změnilo....k LEPŠÍMU! Změny vyjmenuji: Smajlíci ve zprávách, úplně nový internetový prohlížeč se stylu Symbianu Anna - nemůžu si ho vynachválit! Nyní si můžete vybrat, na jaké sítě se budete připojovat(jak to má udělaný Emailový prohlížeč- Tj. Internet, WAP, a ještě jedno, ale to už jsem zapomněl). Dále tu je pozměněná zamykací obrazovka. V aktualizaci dostane zdarma Quiteoffice. Ten Update je opravdu rozsáhlý! Do počítače se mi stahovalo 150 MB. Všem doporučuji Update nainstalovat! Navíc jsem zjistil, že nyní systém lépe využívá paměť RAM. A je to dost znatelný. při běhu systému po startu máte kolem 40 MB a pak to kleslo na 30 a méně. Nyní se to stabilně drží na 38 MB. A je to znát! Systém je plynulejší. Ještě kdyby Nokia vylepšila Emailový prohlížeč a Kalendář a bude to opravdu vynikající!
liduš
a můžete mi poradit jak na to?
Karel
Dobrý den, stačí jenom mobil připojit k PC a v Ovi Suite to aktualizujte.
dita
Dobrý den. mám stejný problém. Ovi Suite se připojím a jak to potom aktualizuji???? nemám s tím zkušennosti... může mi někdo poradit co přesně mám udělat? a nepřijdu potom o již uložené věci co v mobilu mám???
Laura
Dobrý den,
potřebovala bych vědět, kde najdu, jakou MAC adresu má můj telefon. Děkuji
Karel
Dobrý den, stáhněte si Device Info. Odkaz přidávám http://www.symbian-freeware.com/download-deviceinfo-2-widget.html
Laura
Ještě prosím kam přesně do složek telefonu ho mám nainstalovat z počítače, aby mi fungoval? Děkuji
Danee
zadejte *#62209526#
Je to rychlejší :-)
Pavel
Dobrý den mám jeden dotaz...dá se přeinstalovat v C5 03 přehrávač?
karel
Dobrý den, toto není možné.
Milan
Přátelé nejde mi opakovaně se připojit k navigaci GARMIN. Nemá s tím někdo nějakou zkušenost? Mám v obou přístrojích nainstalován nový softver. První přihlášení je OK. Vystoupím z auta - opojí se to. Vlezu do auta nepřipojí se ani za nic. V Nokii tvrdí,že je to navigací. V Garminu tvrdí je to v Nokii. Tož babo raď. Díky
Athos
Dobrý den, pořídil jsem si tento telefon a za týden jesm byl nucen dát ho na reklamaci. Telefon se po uzamknutí nenechá znovu odemknout a náhodně se vypíná. Třeba leží na stole, podotýkám že s plnou baterií, rozsvítí se display a vypne. Jen tak z ničeho nic. Z reklamace ho vrátili, že nenašli žádnou vadu a odmítli ho vyměnit za jiný. Neměl někdo podobný problém s tímto telefonem? nevíte jak t řešit?
All
Dobrý den,taky sem si koupil tenhle typ mobilu a po 14 dní sem ho dal na reklamaci protože nešel displej....na vyřízení reklamace čekám tak doufám že bude vše v pořádku
All
Dobrý den,taky sem si koupil tenhle typ mobilu a po 14 dní sem ho dal na reklamaci protože nešel displej....na vyřízení reklamace čekám tak doufám že bude vše v pořádku
maki
Chtěla bych se zeptat, co mám dělat když mi nehraje žádná hudba nahlas a neslyším ani když mi někdo volá... ale ve sluchátkách to hraje .. prosím poraďte mi . Děkuju
Karel
Dobrý den, tohle by mohla vyřeši reklamace.
jozo
dobry vecer mam nokii c5 03 a nevim kde najdu zvukove soubory co mam na karte kdyz jsem v profilech se mi zobrazuji jen co jsou v pam telefonu dekuji
Míša
Dobrý den chci se zeptat platí se ovi obchod? dekuju
Karel
Dobrý den, za Ovi Store se neplatí, ale za nějaké aplikace se platí(za jejich stažení).
Verča
Dobrý den,
prosím o radu. Když zapnu web,tak mi to píše ze prohlizec se nemuzu pripojit k webu, pred mesicem mi vsechno skvěle fungovalo, až když se mi spustila aktualizace bylo vše na prd. Vymazalo se mi uplně nastaveni wifi, tak jsem udělala trojhmat, ale nejede mi web...
Děkuji za pomoc...
Martina
Dobrý den prosím o radu skoro 20sekund trvá než se otevře galerie a když si prohlížím obrázky dlouho trvá než se to načte, občas se to sekne když neco dělám na mobilu a samo se to jako by proseká a jsem uplně někde jinde mam ješte jednu nokii 6600 se symbian,ale ta je o proti tomuhle rychlík jsem z toho neštastná a proto prosím o pomoc jinak tel. je jen měsíc starý.Děkuji.
Michal Pavlíček (redaktor mobilenet.cz)
Dobrý den,
stává se to od začátku? Můžete mít zahlcenou paměť. Telefon je potřeba občas vypnout a zapnout a samozřejmě ukončovat aplikace jako například přehrávač, kalendář apod. Pokud zbytečně běží na pozadí, žerou nejen paměť, ale i baterku.
Zuzana S.
Dobrý den, dnes mi dcera hodila telefon Nokia C5 - 03 do nočníku. Není vytopení, hned jsem ho vytáhla a nechala vyschnout, ale bohužel jsem ho zapla, a to se prý nemá. Myslíte, že po vyčištění ještě můžu fungovat? Děkuji
Karel
Dobrý den, mě se stalo něco podobného, mobilní telefon mi upadl do vody. Taky jsem ho zkoušel zapnout, ale nešel mi display. Asi po třech dnech vysichání mi opět začal fungovat. Nechte mobil pořádně vyschnout a pak by mohl opět fungovat. :)
Aneta L.
Dobrý den,chtěla bych se optat,zda se telefon sám připojuje k internetu?nerada bych platila nějaké vysoké účty. Děkuji moc za odpověď
Jirka
Dobrý den. Koupil jsem si Nokii C5-03 se kterou nemám žádné zkušenosti, všude se uvádí že GPS jsou zdarma, a tak bych se chtěl dozvědět zda zdarma je i používání map nebo jestli se toto platí.Děkuji za odpověď.
Kukino
Dobrý večer, kúpil som si Nokiu C5-03, a dal som do nej svoju simku (O2) a naskočila mi hore taká blikajúca ikonka, že pamäť SIM plná a keď idem do Správy-Nastavenia-SIM správy, tak mi tam píše "žiadne správy". Ja naozaj neviem, čo ten mobil rieši...
dita
Dobrý den. mám problém s C5 -03 po spuštění přehrávače hudby, se mi přehraje pár písniček a potom se telefon sám vypne a restartuje, nebo se prostě jen vypne hudební přehrávač??? co s tím. telefon mám týden a nechce se mi jej hned reklamovat. a ještě poradíte mi někdo, jak dostat do tohoto telefonu smajlíky???
Marc
Dobrý den, chtěl bych si koupit levnější dotykový mobil a rozhoduji se mezi Nokií C5-03 a Samsung Galaxy Mini. Který se Vám zdá lepší? Slyšel jsem, že Nokia C5-03 je zpomalená, co myslíte? Děkuji za odpověď.
Polák
Dobrý den,chtěl jsem se zeptat jestli nevíte zda jde u telefonu nokia C5-03 zvýšit hlasitost popř. na kolik decibelů? špatně slyším a rozhoduji se zda mobil koupit nebo ne.děkuji za odpověd
Michaela
dobrý den ,chtěla bych se optat mapy se palti?
lenka
Ne neplatí.. to je zadamno. navždy
kuba
dobry den,poradí mi nekdo s problemem nokia c5-03.delal jsem aktualizeci tel. a na obrazovce se mi objevilo:Pokračovat v používaní telefonu v off-line režimu?.nevím co s tím dotek mi nefunguje vubec.zkousim vypnout a zapnoou a proste nic.a kdyz propojim usb s pc tak to nenacte co s tím??poradte díky kuba
b@rsuk
Zkousel jste vyndat baterii cca alespon na 10sekund?
kuba
Pořad nefunguje dotek
klajby
Dobrý den, mám dotaz: při prohlížení internetu přes operu mobile mi neustále vyskakuje okno s hláškou "obecné: ukončete některé aplikace a akci opakujte". Nevíte co s tím? Všechny aplikace mám ukončené a opravdu už si nevím rady. Díky za odpověď
pavel
Dobry den.Chtel bych si dat na displej nebo domovskou obrazovku, fotak,zaznamnik,atd..Jak to provest.Mam Nokii C5O3.Diky Pavel
klajby
menu - nastavení - osobní - Dom. obrazovka - Kláves. zkratky
Michaela
Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli jdou zprávy,fotogalerie atd. zamknout jeslem? Jestli ano jak? děkuju
Michaela
Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli jdou zprávy,fotogalerie atd. zamknout heslem? Jestli ano jak? děkuju
Hanka
Dobrý den, prosím o radu. Když spustím ovi suite nebo jakýkoli jiný program na spojení s mobilem...tak pri synchronizaci se presunou vsechny kontakty, i zpravy z mobilu do PC tak jak ma :) ,ale hacek je v tom, ze v galerii mam urcite minimalne 30 fotek a kdyz dam synchronizovat ukazou se mi jen tri :( a nevim jak dostat fotky z galerie (v mobilu) do PC :o( Moc prosim o radu.
Tereza
dobry den, kdyz se pouzivá e-mail je k tomu potreba internet?
Verča
Dobrý den, Dobrý den, potřebuji poradit. Asi v pondělí jsem si stáhla pro Nokii program Suite…pokusila jsem se nahrát další zemi do mého mobilu C5-03, ale stalo se mi, že mi to skoro v polovině vyhodilo chybovou hlášku a, že to mám zkusit později. Klikla jsem na to a jelo to dál ale po 10 minutách se mi to ukázalo znova. Tak jsem to odpojila. Po hodině jsem to šla zkusit a v programu kde v mobilu byli stažený pár zemí tak teď tu nemám žádnou. Musím je znova stáhnout, ale furt mi to hází tu hlášku. Nevíte někdo jak ty mapy tam mám narvat? Když dám offline režim a kouknu na mapy v mobilu jediné co vidím je zeměkouli a když si to přiblížím vidím akorát žlutou plochu chybí mapy. Dost mě to rozčílilo, kdyby mi někdo poradil jak je tam mam narvat byla bych mu vděčná.
Dana
smrtohlav
Taky jsem s tím měl problém ale ve finále jsem to našel podle návodu.Je potřeba najet na kontakty >vybrat kontakt a následně přes detaily a volby.Zasílám návod podle kterého jsem to nastavil.:Vyzváněcí tóny, obrázky a texty volání
pro kontakty
Pro každý kontakt a skupinu můžete
nastavit vyzváněcí tón a ke kontaktům
můžete přidávat obrázky a texty při
volání. Volá-li vám kontakt, přístroj
vyzvání vybraným vyzváněcím tónem a
zobrazuje text při volání nebo obrátek (jeli s voláním odesláno tel. číslo volajícího a
přístroj je rozpozná).
Pro nastavení vyzváněcího tónu pro
kontakt nebo skupinu kontaktů vyberte
kontakt nebo skupinu kontaktů, zvolte
možnost Volby > Zobrazit detaily >
Volby > Vyzváněcí tón a vyberte
vyzváněcí tón.
Chcete-li vytvořit text volání pro kontakt,
vyberte kontakt a zvolte možnost
Volby > Zobrazit detaily > Volby >
Přidat text pro volání. Zadejte text pro
volání a zvolte možnost OK.
1 Chcete-li ke kontaktu uloženému v
paměti přístroje přidat obrázek,
vyberte kontakt a z
....atd Dělám vše podle návodu,ale stále se ozývá ton nokie místo hudby,kterou jsem ke kontatu přidala. Nevím,co dělám špatně.
marketa
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda může mít tato nokie témata? Stáhla sem si jich pár na paměťovou kartu ale nikde se mi nezobrazují, jako kdybych je tam nikdy nedala. Díky za radu
Marek
Dobrý den
Asi se budu opakovat, ale píše mi nokia c5 o3 plnou pamět. zprávy jsou vymazány a do webu se nemohu dostat pořád to chce odstranit data, ale nevím odkud a jak. Díky za odpovědi Marek.
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Doporučuji hlavně instalovat aplikace pouze na paměťovou kartu a ne do paměti telefonu. V nastavení-správce aplikací odinstalujte vaše vlastní aplikace, které jsou instalovány v paměti telefonu. Doporučuji vymazat také e-maily (nebo nastavit synchronizaci menšího počtu e-mailů) a zejména vymazat cache webového prohlížeče. Ten vám nejde spustit?
Marek
Jak poznám které aplikace mám odinstalovat z paměti telefonu ? Po odinstalování dvou aplikací jsem se dostal do web.prohlížeče a vymazal cache.
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Odinstalujte vaše vlastní aplikace, které jste si stáhnul, nikoliv systémové. Také si v Nokia obchodu nastavte instalaci všech aplikací a obsahu na paměťovou kartu (pokud už to nemáte takto nastaveno), abyste předešel dalším problémům.
klaruš
dobry den chtele bych se zeptat jestli nahodou nevíte kde nejít alkohol taster ja nevim kde a videla sem video ale tam neříkali kde to nejít prosim nevíte to nekdo?????
klaruš
dobry den chtele bych se zeptat jestli nahodou nevíte kde nejít alkohol taster ja nevim kde a videla sem video ale tam neříkali kde to nejít prosim nevíte to nekdo?????
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Dobrý den,

aplikaci stáhnete klasicky z Nokia obchodu přímo v telefonu (ikonku Nokia obchodu naleznete v hlavním menu)
Dušan
Rob
Dobrý den, mám problém s propojením na HF v autě přes bluetooth, telefon se připojí a po pár sekundách se zase odpojí, toto se stále opakuje. Díky za odpověď.
Lenka
Dobrý den,
telefon docela ok,ale na domovské stránce mi nejde skrýt nebo spíš, aby zmizela ikona přes celý displey vyhledávání WLAN! Nedokážete mi poradit, už sem byla i v prodejne O2 ale tam si taky nevěděli rady!Nechci to vůbec používat a přítomnost této linky mě dost znervozňuje! Díky
Eliška
Dobrý den, jednou za čas se mi vždy ukáže, že bych měla aktualizovat software, ale když to chci udělat tak telefon nijak nereaguje na ikonu zahájit aktualizaci. Chci se zeptat zda-li je to vada telefonu a nebo dělám něco špatně?
Děkuji za odpověď
Alexandra
Mám stejný problém. Ví někdo, kde je chyba?
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Dobrý den, takto podle popisu těžko soudit. Doporučuji aktualizovat software skrze počítač (připojit kabelem k počítači, spustit Nokia Suite a program se o zbytek postará)
Radka
Dobrý den, mám problém s pamětí telefonu. Nejdou mi přijímat sms, tlf mi hlásí plnou paměť, přestože mám příjem sms nastaven na paměťovou kartu. Vymazala jsem veškeré přijaté i odeslané sms, hudbu poslanou přes bluethooth i fotky.... Paměť telefonu i paměťová karta mi ukazují dostatek volného místa. Nevím, co s tím... Děkuji.
Simca
Dobrý den žadám o radu. dostala jsme telefon nokia c503 k vanocum mylsím že je uplně bezva už protože nemá až tak citlivý displek a to mi vyhovuje ale mám jeden jediný problém jak na posílaní muziky prec bluethoot ? zkoušela jsme to a nedává mi to nidke možnost odeslat ale kamarádka mi poslala a od ní jsme melodii normálne prijala takže to nemuže být že já mám nokii a ona samsung ale proc mi nejde jí nic odeslat ? teda žadna muzika ? Předem děkuji za odpověd
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Dobrý den, v seznamu skladeb v hudebním přehrávači musíte na skladbě dlouze podržet prst a vyvolá se kontextová nabídka (takto lze ovládat mnoho věcí v telefonu - podržením prstu na položce), kde je možnost poslat skladbu přes Bluetooth. Ideální je také posílat soubory ze správce souborů (menu-aplikace-správce souborů (případně v podsložce)
Verča
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je možné vypnou zvuk u foťáku při focení a jestli je navigace zavislá na připojení na net. Děkuji
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Dobrý den,

ano je to možné v nastavení fotoaparátu, případně přepněte telefon na tichý profil.
Pokud si do telefonu nahrajete mapové podklady dopředu (například celou Českou republiku), tak poté už není navigace nijak závislá na připojení k internetu.
Jana
Dobrý den, v nastavení fotoaparátu jsem nikde nenašla nabídku pro vypnutí zvuku. A i když si telefon dám do tichého režimu, stále je zvuk zapnutý. Můžete mi poradit, jak to vypnout?
Monča
Dobrý den,
dost často se mi stává, že při náhodném doteku zamčené obrazovky, třeba v kabelce, začne telefon pípat a při odemčení se objevuje hláška nevyjímejte paměťovou kartu bez povolení vyjmout paměťovou kartu a já s ní přitom nic nedělám. Děkuji
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
To možná vypadá na vadu telefonu, který při pohybu odpojuje kartu. Případně zkontrolujte, zda je karta skutečně dobře vložena a zajištěna nebo zda slot na kartu není zaprášený.
Veru
Dobrý den,tohle se mi stává také...a navíc mi přestal fungovat mikrofon..telefon mám cca 3 měsíce..takže půjde na reklamaci..
Renata
Dobrý den, mám Nokii C5-03 a mám s ní trochu potíže.
V první řadě nemůžu nikde v telfonu najít stejnou tapetu ,jaká je i na krabičce a všude na obrázcích, reklamách , prostě všude,kde se ukáže nOie C5-03. Jedná se modrý podklad tapeny se zelenou trávou. V telefonu jsem prošla snad všechno ale ani v obrázcích jsem tu samou nenašla.
Druhá věc je uspořádání na obrazovce telefonu. Tam, kde je na obrázku a dokonce i tady na obrázcích a recenzi popisu telefonu telefon a kontakty mám já ikonky (klávesnici- jako telefon a adresář- jako kontakty. Po ikonách netoužím,spíš bych chtěla mít obrazovku, tak jak to ukazují obrázky. Zkoušela jsem změnit nastavení ale taková možnost v telefonu není. jenom možnost seřazení všech ikon v telefonu do seznamu ne do mřížky. Mřížka mi ale v tomto případě vyhovuje. Po rozkliknutí středním tlačítkem vidím na obrazovce všechy potřebné ikony. O tohle mi ale nejde. Jedná se mi o obrazovku po odemknutí. Na displeji vidím. jen černou a ukazaletel času, internetu, signálu, nastavení zvoněněí-obecný). Dole pak zmíněněé dvě ikonky Telefon a kotakty. Tyto ikony bych chtěla změnit na slova Telefon a Kontakty. Jde to vůbec?? Nebo tá má jen americká verze?? Tda yv recenzích a popisu telefonu jsem to na jednom obrázku viděla i v češtině.
Třetí věc je hudební přehravač nebo pořadač. Řadí si hudbu podle sebe. Ne podle toho,jak je uložena na kartu. Kvlůi malé kapacitě mi bylo sdělělo, že je lepší pořídit větší kartu, Na té původní je navigace,která tak zabere spoustu místa, tak se tam moc hudby nevleze. Dala jsem na radu a zakoupila větší kartu. Postup byl následovný z původní karty jsem všechno zkopírovala do PC a odtud na novou kartu. Hudba je na ní v PC rozdělena do složek např. Mix, Tomáš Klus aj. Ovšem v telefonu je to všechno myš maš. Úplný guláš. To nezbývá nic jiného než to složitě přetřídit a dát do složek?? Přitom ,když kartu vložím do PC je to krásně uspořádáno ve složkách ale telefon to takto nezobrazí.
Čtvrtá věc je, že mi to neche nahrtá další hudbu. Na kartě v PC je ovšem v telefonu není. Nechápu to.
měla jsem dříve Sonny Ericsona S500i. Ten měl PC suite a stím nebyl problém. Přsně jsem věděla, kam ,kterou skladbu dávám a taky jsem ji na tom místě v telefonu našla. U prodejce mi bylo řečeno , že toto není třeba, že stačí jen napíchnout do PC a frčí to. Ovšem,jak vidím nestačí a nic nefrčí.
Nevím co s tím a docela mě to trápí. Díky těmto potížím telefon nevyužívám, tak,jak jsem měla v plánu.
Poslední věc je net. U operátora jsem ho nechala zakázat abych se nedočkal vysokého účtu díky dotykovému displeji. Pokud tedy nemám net, tak nemůžu ani do obchodu Nokia, je to tak??
Děkuji za odpověď.
(upraveno )
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Dobrý den,

vše lze vyřešit jednoduše :)

1) změnu rozložení pohotovostní obrazovky provedete v menu-nastavení-obecné-personalizace-pohovostní režim
2) Každý moderní telefon roztřiďuje hudbu automaticky podle ID3 tagů, které jsou k souborům přiřazeny (podle interpreta, alba a podobně). Pokud máte hudbu takto dobře pojmenovanou, tak v telefonu se vždy všechno správně zobrazí. Pokud máte hudbu různě postahovanou z internetu a těmto údajům nevěnujete pozornost, tak budou špatně seřazeny i v telefonu. Se složkami se v hudebních přehrávačích v telefonech již nepracuje.
3) Nokia má samozřejmě také svůj PC Suite, skrze který lze zálohovat zprávy, kontakty, nahrávat hudbu a tak podobně (z http://www.nokia.cz/ziskat-podporu-a-software/podpora-vyrobku/nokia-ovi-suite)
4) Telefon má Wi-Fi, takže můžete na internet, obchod a tak podobně skrze Wi-Fi. Velmi ale doporučuji si aktivovat levný datový paušál. Bez něj jsou moderní telefony (i když C5-03 už je starší) velmi omezeně použitelné.
Renata
Dobrý den, děkuji za odpovědi a hned se na to doma mrknu. myslím ale že hudbu mám dobře uspořádanou, docela na to dbám:-)
Zkusím přes PC Suite,co jste mi tu linknul.
Jinak menu už jsem zjistila zcela náhodně:-). Ale pořát nevím,kde najít tu hezkou tapetu s tou trávou. Měla by být přeci v telefonu ne? POkud je tento telefon ukazován pouze s touto tapetou.
Díky za odpovědi
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Příště prosím použijte tlačítko odpovědět, pokud reagujete na příspěvek, diskuze jsou pak přehlednější.

Nejde o to mít hudbu uspořádanou do složek (to je telefonu jedno), ale mít správně popsané jednotlivé skladby (vyplněné vlastnosti každého souboru (v počítači klepněte pravým tlačítkem myši-zvolte vlastnosti a detaily). Podle těchto detailů pak telefony skladby třídí.

Tapeta může být součástí motivu (menu-nastavení-obecné-personalizace-motiv (nebo podobná cesta). Pokud ale není ani v motivu ani v telefonu nahraná, tak v telefonu zřejmě nebude. Není však nic jednoduššího, než si tam dát nějaký vlastní obrázek. Na internetu jsou jich tisíce a mnoho hezkých naleznete také v Nokia Obchodu přímo v telefonu (na nabídku Nokia obchodu se můžete podívat také na http://store.ovi.com/.
Renata
Ano, omlouvám se, neviděla jsem tuto reakcia ani tu druhou. Nezobrazilo se mi to hned. Děkuji za odpovědi.
Monča
Dobrý den,
na můj dnešní dotaz výše nemáte prosím odpověď? Děkuji.
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Naleznete jej výše :)
Monča
Díky :). Už jsem zkoušela vyndat, zandat kartu, dokonce jsem koupila jinou, jestli ta dodaná s telefonem není špatná. Telefon mám necelé tři měsíce, když budu vyřizovat reklamaci a bude se jednat o vadu telefonu, ta je možná opravit nebo budu mít nárok na jeho výměnu? Děkuji za odpovědi.
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Pokud je to vaše první reklamace a jedná se o takto levný telefon, tak je skoro jisté, že Vám jej odešlou do servisu. Na vrácení peněz máte nárok až po třetí stejné reklamaci či čtyřech reklamacích různých vad.
Monča
Děkuji za rychlé odpovědi a přeji hezký den.
Renata
Nedalo mi to a postupovala jsem v bodu jedna jak mi tady píšete a dál než - nastavení se nedostanu. ty další úkony tu nemám. Našla jsem to přes nastavení-osobní-motivy-motiv. dom. obr.-panel kontaktů
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Znovu prosím, abyste, když odpovídáte a reagujete na příspěvek, kliknula na tlačítko odpovědět vpravo od příspěvku. Diskuze se tak řadí do stromů (viz výše) a je jasné, kdo na co odpovídá.

Ano, je možné, že Nokia C5-03 to má trochu jiné. Je to starší telefon se starým systémem, který už v redakci nemáme k dispozici a některé volby tam mohou být odlišné a trochu krkolomnější :)

Pokud byste měli jakýkoliv další dotaz, tak jej můžete položit také do našeho dóra do sekce Nokia C5-03 - http://mobilenet.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=2779
Verča
Dobrý den, Dobrý den, potřebuji poradit. Asi v pondělí jsem si stáhla pro Nokii program Suite…pokusila jsem se nahrát další zemi do mého mobilu C5-03, ale stalo se mi, že mi to skoro v polovině vyhodilo chybovou hlášku a, že to mám zkusit později. Klikla jsem na to a jelo to dál ale po 10 minutách se mi to ukázalo znova. Tak jsem to odpojila. Po hodině jsem to šla zkusit a v programu kde v mobilu byli stažený pár zemí tak teď tu nemám žádnou. Musím je znova stáhnout, ale furt mi to hází tu hlášku. Nevíte někdo jak ty mapy tam mám narvat? Když dám offline režim a kouknu na mapy v mobilu jediné co vidím je zeměkouli a když si to přiblížím vidím akorát žlutou plochu chybí mapy. Dost mě to rozčílilo, kdyby mi někdo poradil jak je tam mam narvat byla bych mu vděčná.
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
To vypadá na problémy s připojením. Zkuste telefon znovu připojit k počítači a přes Nokia Suite mapy nahrát. V nastavení aplikace Mapy v telefonu by rovněž měla být volba, skrze kterou se dají mapy stáhnout přes wi-fi přímo v telefonu. Závisí však, jakou verzi map máte (postup se liší). Zkuste propátrat nastavení aplikace mapy a snad to tam naleznete.
Lenka
Dosud mi nebylo zodpovězeno:
Dobrý den,
telefon docela ok,ale na domovské stránce mi nejde skrýt nebo spíš, aby zmizela ikona přes celý displey vyhledávání WLAN! Nedokážete mi poradit, už sem byla i v prodejne O2 ale tam si taky nevěděli rady!Nechci to vůbec používat a přítomnost této linky mě dost znervozňuje! Díky
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Dobrý den,

v příslušné nabídce v menu-nastavení se nalézá volba, kde si moduly pohotovostního režimu můžete zvolit. Bohužel Vám nemohu napsat přesný postup, tyto starší telefony už v redakci nemáme.
Lucka
Dobrý den,
potřebovala bych poradit. U jiných Nokií lze nastavit, že když příjde nová sms, tak jde vidět od koho přišla. Lze toto nastavit i u tohoto telefonu?
Děkuji.
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Dobrý den,

přímo systém to neumožňuje. Zkuste najít aplikaci v Nokia obchodě, možná tam nějaká, co to umí, bude.
Honza
Dobrý den,
chtěl bych poprosit o radu ohledně aplikace mapy. Pokaždé když aplikaci otevřu, přijde mi vzápětí zpráva od operátora, že jsem zahájil využívání služby internet v mobilu. Přitom mám nejnovější mapy nainstalované v mobilu a v nastavení na zahájení internetové připojení jsem nastavil - vždy se zeptat.
Děkuji.
jana
NOKIA C5-03 Dobrý den, chtěla bych se Vás prosím zeptat, po zapnutí telefonu mi nejde dispay, jako by byl zablokovaný, nereaguje ani na odemčení po straně telefonu, spodní tři tlačítka fungují normálně, jen ten dispay vůbec, chtěla bych se zeptat jestli je možné to neják ručne odblokovat? nebo mi poradit co s tím..děkuji za odpověď.J.V.
michaela
jak se da zmenit vyzvaneni u sms?
Petra
Dobrý den, mám problém s přehráváním videa u této Nokie. Když si do mobilu stáhnu na kartu film nebo třeba trailer k filmu z obchodu Ovi Suite, tak se video seká. Kamarádka co má starší Nokii 5800 má tyto videa v pořádku a jedou plynule. Je to tím, že má C5 oproti 5800 pouze plynulost 15 snímků za s.? Dá se to nějak obejít aby jelo video plynule?

Děkuji za odpověď
Nikolas
dobrý den,
kouil jsem manželce C5-03, když ji volám ze svého telefonu zobrazuje se pouze číslo bez jména. s duplicitou mám již zkušenost a při kontrole jejich 30 kontaktu jsem na žádnou duplicitu nenarazil. co s tím?
děkuji za odpověď
Věra Svobodová
Dobry den preji, pred cca 3 mesici jsem si koupila Nokii C5-03. Byla jsem s ni naprosto spokojena a na techto strankach jsem si tedy stahla dle pokynu novou aktualizaci.... dokonce nechybelo ani nokiasuite do PC, abych vse provedla presne tak, jak je psano..... Aktualizace zacala a tesne pred koncem mi telefon napsal, ze mam malo mista v telefonu a musim si ho udelat, ze se tim rusi cela instalace....telefon se sam restartoval, ale po zapnuti je naprosto nepouzitelny. Stale na displeji vyskakuje chyba systemu, pak nejake pismove skomoleniny a take ze muj telefon nepodporuje Zpravy sms...... Jeste jednou moc prosim, mohli byste mi poradit, co mam delat dale? Odnesla bych to do prodejny, kdyz mam jeste zaruku, ale tusim, ze kdyz reknu, ze je to po "me"instalaci aktualizace - neprojde mi to. Co mam delat? Predem mnohokrat dekuji za kteroukoliv radu, s pozdravem Svobodova
tOM
Dobry den, reklamaci by meli uznat, protoze nedoslo k zadnemu "neodbornemu" zasahu do telefonu z vasi strany, selhala oficialni aktualizace od nokie pres jejich oficialni software.
janacub
Dobrý den, u Nokia C5 03 jde pouze přijímat emaily,ale nelze odesílat. Jak správně nastavit odesílání emailu. Používám ouze WIFI.Děkuji za pomoc Jana
Tom
Dobrý den chci se zeptat jak můžu odinstalovat aplikace?
marketa
chtěla jsem se zeptat která nokia je lepší??? beru podle dostupnosti, jak dobře se píšou smsky a jak se neseká....děkji za odpovědi...
Michal
Dobrý den, Nokia C5-03 se mi nechce spárovat s hansfree sadou Parrot v autě. Dá se to nějak napravit? Stahnout nějakou aktualizaci nebo něco podobného? U jiných telefonů to zatím bylo bez problémů.
Tina
Mám stejný problém a v prodejně mi bylo sděleno že v telefonu je nejspíš novější verze bluetooth a parrot funguje na starší verzi bluetooth.
Tina
Mám stejný problém a v prodejně mi bylo sděleno že v telefonu je nejspíš novější verze bluetooth a parrot funguje na starší verzi bluetooth.
Tina
Mám stejný problém a v prodejně mi bylo sděleno že v telefonu je nejspíš novější verze bluetooth a parrot funguje na starší verzi bluetooth.
Pepa
Dobrý den, čtu Váš problém s mobilem Nokia C5-03. Stejný problém je i u mého telefonu, nejde nosit volně v kapse ani v pouzdře, bez mého vědomí se odemyká a pak si nekontrolovatelně dělá co chce. Odemčení se navolí na předním panelu středním tlačítkem č. 9 v návodu označeno jako (menu) V návodu není uvedena možnost odemknutí tlačítek dotekové obrazovky na předním panelu prostředním spínačem č.9 ( tlačítko Menu ). Servis tento problém neopravuje, uvádí že to je vlastnost všech telefonů Nokia C5-03. ( pro uživatele, dobrá nebo špatná vlastnost?). Nokia na dotaz jak řešit uvedený problém mlčí. Jak jste vy vyřešil samovolné odemykání u tohoto „ nemobilu “ proto že je nemobilní.
Eliška
Dobrý den, na Ovi obchodu si stáhněte MAZELOCK, moc mi to pomohlo.
Alexandra
Dobrý den,
jde se zbavit při zapínání telefonu (nokia c5-03) toho podání rukou a nokiáckého zvuku u toho? Děkuji.
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Nikoliv, běžným způsobem tato animace nahradit nelze.
honza
nechá se stáhnout mapa oblohy u nokia c 5 o3?
Zdenek
Mám tuhle srágoru asi 10 měsíců, a mám jí plný zuby.
Pomažu s ní po druhý k reklamaci, protože se objevil stejný problém jako při první, a to že se mi ztrácejí data a to fotky,hudba i aplikace.
Při první reklamaci přehráli akorát software a bylo vymalováno.
Jen se připojím k názoru, který tu taky zazněl a to je to, že tento krám má neskutečně malou paměť a každou chvíli hlášky typu, nedostatek paměti v telefonu, neustálé promazávání je únavné.
Zahltíte ho pár kravinama a je to v háji.
Zamrzává, při focení se objevuje ikonka GPS a další lahůdky.
Udělám ještě následnou rychlou reklamaci a tuhle sračku už v životě nechci ani vidět.
Teď mě zachraňuje sice pomalá, ale spolehlivá N 73
V A R U J U P Ř E D T E L E F O N E M - N O K I A C 5 - 0 3
ja
to mi píše taky..prosím řeni jak to mám pomazat, aby mi to nepsalo...nevím co mám kde mazat..už sem pomazala kde co a pořád mi to píše, že je paměť C plná, ať něco smažu...
Eliška
Dobrý den, nejde se mi připojit na Ovi obchod , ukazuje se mi tam Internet:Nejze se připojit k serveru ale dostupnost k Wi-Fi mám nevíte co by stím mohlo být?
Zdenek
Ještě jednou a to důrazně !!! Varuji před tímto rádoby chytrým telefonem, je to zamrzávající sračka a to za nehorázný peníze.Tenhle paskvil bych nedával ani na reklamních akcích ani zadarmo.Nokia u mě definitivně skončila.
Ku příkladu Samsung Ace je ve srovnání s tímto nesmyslem z Finska světová třída..................
Lucka
Dobrý den, mám dotaz, potrebuju smazat instalované aplikace, které jsem si do mobilního telefonu stáhla přes ovi obchod, delším stisknutím aplikace mi není nabídnuto odstranit jako u sms ci pisnicek v galerii, ale aplikace se spusti. Zbytecne mi to zabírá pamět a nemoho přijít na to, co s tím. Děkuji za odpověd.
Eliška
Dobrý den, stačí když dáte volby-organizovat a pak si na to zmáčknete a dáte smazat :)
Jitka
Dobrý den, můžete mi někdo prosím poradit, jak na domovskou obrazovku přidat ikonky pro spouštění např. fotoaparátu nebo napsání nové zprávy? Díky moc, J.
Martina
Dobrý den, potřebovala bych poradit co všechno mám v telefonu vypnout,abych mohla používat navigaci a přitom mi pořád nechodili odečty za připojení na internet.Připojení mám na mapách nastavené offline,ale stejně mi to pořád žere peníze. Díky za odpověď
Jindra
Mám stejný problém a nemohu se toho zbavit.Strhává si to za připojení .
Jarda
Zapni mapy,a zvol tlačítko nastavení(klíč),objevý se internet,zmáčkni,zvol položku připojení a dej offline.
Pak to přestane a bude to makat.
jdi do pr
mam ho novy a hned se rozbil nic proti ale mel by vic vydržet
tereza
Dobrý den,
potřebovala bych poradit. Pokud odešlu sms, objeví se mi na displeji "Zprávy:Je již použito". Sms se normálně odešle. To samé se objeví i pokud otevřu výpisy doručení.
Co s tím mám dělat.
Děkuji za odpověď
Tereza
Dobrý den,
prosím pomozte, tento tel. mám asi týden pořád mi to hlásí, že mám na C plnou pamět i když jsem podle Vašeho návodu přesunula smsky na Edisk , nyní mi v horním pravém rohu bliká obálka i když mám všechny smsky vymazané i jak už jsem psala měly by se ukládat na Ečko, už nevím co s tím???
ja
ahoj, zkusila jsi dat: menu-zprávy-volby-zprávy sim..a odstranit jednu sms? mě to pomohlo, ale teď se mi to stalo zase a nepustí mě to ani do zprávy sim a píše mi to plná paměť C...a nevím co s tím...
romča
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Stáhla jsem si přes z internetu schémata a nevím, jak je mám dostat do telefonu.Když se připojím přes usb k pc tak mi vyjede plno složek v angličtině a vůbec nevím, kam tyto složky přímo vložit( do jaké ikony ), aby mi to fungovalo.

Děkuji za radu
Jana
Dobrý den,
u Nokia C5 03 mi nelze odesílát emaily přes WIFI.Zkoušela jsem různé varianty nastavení , ale nepodařilo se. Prosím o radu,j ak má být správně nastaven Odchozí emaily, příchozí mi fungují... jana.cub@centrum.cz Děkuju Jana
Lída
Dobrý den.Mám u tohoto telefonu problém s galerii.Pořád mi to píše,že je galerie plná,ale nemám tam moc zvuků a fotek taky minimum.Nevím,co s tím.Když chci s galerií něco dělat,telefon se kousne a nejde nic :( Díky za odpověĎ
Petr
Jde u Nokie C5 03 nastavit aby když je v kontaktu uloženo datum narozenin upozornila v den narozenin na toto zvukovým signálem. Děkuji za odpověď.
jana
dobrý den. mám problém s Nokii C5 03.při otevření zpráv mi dispej varovně hlásí Zprávy:již použito
Dělal to jen občas,ale ted je to hodně často a poslední půl den téměř pořád a to i při uzamčeném tel. Výpisy sms už ani nevymažu jelikož se to tam oběvuje každou sekundu a není možné na něco máčknou a musím odejít červeným tlačítkem. Zkoušela jsem vypnout mobil i vyndat sms,ale bez úspěchu. děkuji za radu
Lída
Tohle mi taky dělalo,ale snažila jsem se vymazat výpisy po jednom a nakonec mi to šlo smazat.Nesmí se tam nechávat moc výpisů no
Hanka J.
Dobrý den, potřebovala bych poradit, jak odeslat vyzváněcí tón přes bluetooth? Fotky, nebo obrázky u těch mi to nabídne při odeslaní buď formu sms, emailem, nebo blue....ale u hudby to nenajdu:-( Díky
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Dobrý den,

ve správci souborů podržte na skladbě prst (cca 3 vteřiny) a ukáže se nabídka včetně možnosti poslat přes Bluetooth. Stejný postup lze použít i v hudebním přehrávači v seznamu skladeb.
Hanka J
díky moc.....Hanka
marek
Dobrý den, provedl jsem aktualizaci softveru a nemám v jazicích češtinu. Ještě včera ráno fungovala. Můžete mi něco poradit? Dík
Petr
Jde z nokie C5 03 nějak vytisknout seznam kontaktů, případně jestli to jde nějak z nokia suite. Děkuji za odpověd.
Lenka
Dobrý den chtěla bych se zeptat jakou aplikaci si musim stahnout abych měla v smskách obrázkové smajlíky děkuji
Jiřina
Dobrý den,
s Nokií C5 O3 jsem nadmíru spokojená, bohužel se mi stala nehoda a to sice, že mi telefon upadl na chodník. A pokazil se displej, neni teda jako prasknuty, spis se znicilo neco vevnitr. Displej je po zapnut poruhovany a jsou videt pouze barvy, ktere normalne byvaji na domovske obrazovce, na dotyk reaguje, takze se normalne dostanu do kontaktu a muzu volat. Ale chyba je v tom, ze nejdou videt pismenka ani symboly ani obrazky, nic, jen rozmazaně šmouhy. Myslíte ze to muzu zanest do opravny a ze se to podari spracit, nebo mam po telefonu a musim koupit novy? dekuji za odpoved.
Roman
Displej stojí asi 650-800kč,plus musíte připočítat praci.
marcela
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli na nokii c5 03 fungue xray. pokud ano jak? mám ho nainstalovaný, ale když dám start, tak se nic neděje. Díky.
Eliška
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak mám vypnout zvuky u fotoaparátu? I když vypnu zvuky celkově mobilu stejně to "zvoní" děkuji za odpověď.
Venca
Prosím poradí někdo Při zapnutí navigace hlásí mi telefon hlásí nedostatek paměti a ukončí navigaci. ( Toto hlásí třeba i u internetu .) Ale když dám kontrola paměti , tak ukazuje interní 26 megabajtu a externí (pamětová karta 4,5 giga.) Pamět na navigaci nastavená od vírobce 75 % ,
Geri
Dobry den..m�m problem s pam�t�...v tel. kdy� dam pou�ita pamet, tak hudba, zpravy, galerir atd je prazdna..nic tam nemam..ale vse je ve slo�ce dal�� soubory...nev�te kde to smazat??ve spravci souboru to nic nenajde, v�echno slo�ky jsou prazdne..mockrat d�kuji
Tomáš
Já mám úplně stejný problém... Nevíte někdo jak na to?
jindra
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jde u tohoto telefonu nastavit odemikací kód např, když mi přijde nová sms, tak abych si ji přečetla jen já. V obchodě tvrdili, že to jde a je to napsané v návodu, ale nemohu to najít. Např. u Samsungu jde nastavit, které služby /sms, přichozí tel../ otevřít pouze při zadání mnou nastaveného pinu. Díky, spěchá
Hilary
Dobrý den,problém mám stejný,když mi přijde sms jsme na intru a tak mi tam kámošky lezou i ,když vědí že mě to vadí.
Nemůžu nikde v návodu najít kde si zamknu sms-
Jestli už víte jak na to byla bych ráda za radu .. Děkuji ;)
Jura
Telefon jde jednoduše zamknout. Stačí chvíli podržet vypínací tlačítko (aby vyskočila nabýdka profilů) a úplně dole zvolit zamknout telefon. Zadáte zamykací kód a nikdo kromě vás se do něj nedostane.
Hilary
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda jde na nokii c5-03 ,když mi přijde sms hned ukázat jméno od koho je..
Děkuji za odpověď .
Jinak jsem s nokii nadmíru spokojená ;)
dadla8@seznam.cz
Katka
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, co mám dělat, když jsem dala do telefonu paměťovou kartu, ale stále mi telefon hlásí, že paměť je plná ? :( Děkuji za odpověď
kaca.smejkalova@centrum.cz
andy
Dobry den chtel bych se zeptat stahnul sem si motivy na internetu a dal je do mobilu ale v telefonu nejseou :( dekuji za odpoved andyhruby@seznam.cz
Jura
Správce souborů - najít složku, kam jste je vložil - nainstalovat - nastavení - motivy - a je to hotovo
Tomáš
Dobrý den, mám problém s pamětí, který velice přesně popisuje Geri, pár příspěvku nade mnou. Nevíte někdo jak na to? Je to poměrně důležité, děkuji.

kroupat1998(zavináč)gmail.com
Tomáš
Dobrý den, chtěl bych se zeptat od jaké značky je paměťova karta, která je v balení s tímto telefonem? Děkuji za opověď.

matycz3@seznam.cz
judith
Chtěla bych se teptat, vše jsme povypínali, ale i přes to telefon pípá. Prosím o radu, čím by to mohlo být.... děkuji
Roman
Dobrý den,chtěl jsem se zeptat jak se mažou videa..mám ho druhý den a ani za mák to nemůžu najít..děkuji za odpověd.
Viky
dobrý den, chtěla sem se zeptat, jak mám nakonfigurovat internet v telefonu, abych mohla aktualizovat mapy? Děkuji za rady :-)
Gouda
Do pocitace si naistaluj program Nokia Suite, pripoj mobil k PC a pomoci toho programu aktualizuj dle libosti.
Jiřina
Dobrý den, přestal mi blikat indikátor pro zmeškaný hovor či sms, prosím poraďte, čím to může být?
Petra
Dobrý večer, mám dotaz - mám tento telefon, jsem s ním spokojená. Akorát si nevím rady s tímto : pokud volám, tak se mi během pár vteřin sám zamkne telefon a zhasne. Nevíte co s tím? Děkuji, Petra
KOU
DOBRY DEN, PORADITE PROSIM, JAKYM ZPUSOBEM ODSTRANIT NEPOTREBNE MAPY JEDN. DESTINACI...??
DEKUJI
petr
dá se zíšit hlasitost na c5-03 hraje potichu
Kristyna
DObry den mam dotaz zniceho nic mi prestal jet prehravac na hore na prave strane se mi objevuji sluchatka i kdyz je v telefonu zapojene nemam jinak mi normalne jedou zvuky kdyz mi nekdo vola a nebo ve sluchatkach ale normalne mi prehravac neprehrava nevite co stim?predem dekuji
jirka
dobry den nokia c5-3 když ji zapnu a neni tam sim karta tak houka dam tam jinou taky houka nevim co stim mam dělat porad te prosim děkuji
Veri
Dobrý den. Už delší dobu mi nefungují videa z internetu. Když sem na stránkách např. youtube a chci se podívat na video tak se mi strašně dlouho načítá a nakonec napíše že nelze se připojit. Potom ještě když si chci stáhnout video s počítače do mobilu tak v mobilu mi též nefunguje a přesto mám správný formát. Prosím o radu, předem děkuji
Honza
Dobry den. chtel jsem se zeptat kde najdu dalsi soubory v pameti telefonu ,zpravy se mi ukladaji na pametovku ,ale i tak mi to porad pise ze je pamet telefonu plna a to ma 75mb a vidim nejvetsi zaplneni u Dalsich soubouru ktere maji 70 mb diky za odpoved
Leo
Dobry den.Dostal sem nokii c5-03 k narozeninam,mam ho asi 4dny a sem zatim spokojen.Jen me zajima jesli je mozne kdyz si nastavim na displeji panel kontaktu,potrebuju odstranit listu na vyhledavani wlan pripojeni.Je to mozne?????? Nemuzu na to prijit a v nadovodu sem se to nedocetl. Dekuju
Lucka
Mám podobný dotaz jako uživatel Honza-neustále mi to píše,že mám plnou pamět,soubory chci ukládat jen na pamětovku,ale zároveň se mi ukládají i do tel.Pokud je vymažu z tel,tak se mi zároveň mažou i na kartě. Co s tím?
radek
ahoj vyhoď ji a kup si nokii c5-00 je lepši a takové problémy s ní nemam.
Pavel
Ahoj mam nokii c5-03 když jsem si ho koupil tak mi šlo z ovi obchodu v telefonu stahovat normálně a ted když kliknu na instalovat tak to nereaguje díky za pomoc.
david
ahoj, chci se zeptat jestli má nokia c5-03 např. ve složce galérie víc druhů tapet než je jen ta základní na začatku.
Veronika
dobrý den, mám prolém s nokií C5-03. Přestal mi fungovat usb výstup. USB kabel je v pořádku, vyzkoušen na jiném přístoji. Co s tím dělat. Doufám, že je to srozumitelně vysvětleno. Ani jsem nevěděla, že se to může pokazit uvnitř té dírky. Vím zní to debilně, ale nevím jak jinak to popsat. Prosím o radu. Telefon je starý rok a jinak všechno funguje. Nemůže to být jenom v nastavení toho USB? Prostě nereaguje s PC a kabelem to není.
Děkuji za radu
Lucka
Také se mi to stává. Někdy mi stačí s tím trochu zahýbat(připojení kabelu v tel.) a někdy se mi to spustí až po pár minutách. Tento tel.je fakt na 2 věci. Já už ho mám jen na pouštění filmů jak jsem na cestách.
Josef
Dobrý den,zakoupil jsem si model:Nokia c5-03 a hned po zapnutí jsem byl znepokojen.V mobilu není možné přehrávat videna na netu např. na YouTube.Prosím o rychlou odpověď zda-li stím nejde něco dělat.Děkuji.
mkarr
Je třeba nainstalovat jiný Webový prohlížeč, třeba Opera, kde videa bez problémů běží.
criss
dobrý den chtěl bych se zeptat na to proč my nejde stahovat na ovi nokia protože me se to normalně zapne ja se přihlásím a když klyknuu na nějakou věc kterou si chci stahnout tak to nejde
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
A jakou chybu to píše?
criss
žádná ale jak tam je stahnout když zmačknete na nejakou hru tak to je šedí místo zelený
Romana
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak odstaním aplikace, které jsem stáhla na Ovi? Stisknutím prstu mi to nefunguje. Děkuji
criss
odepište my pls
Neli
Dobrý den, slyšela jsem že se u tohoto mobilního telefronu rychleji vybíjí baterie. Jak dlouho vydrží baterie při běžném použivání ? Krásný zbytek dne. Děkuji předem ;)
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Výdrž hodnotíme v recenzi v sekci Baterie.
Neli
Moc děkuji za odpověď.
criss
žána ale jak tam je stahnout když zmačknete nejakou hru tak to je šedí místo zelený
criss
žádná
Lukas
Dobry den, mam problem s paatou telefonu. Mam volnych len 4Mb a prestavaju mi fungovat app. Neviem ako uvolnot pamat. Media nemam ziadne v telefone a aplikacie tiez mam len na pamatovke. SMS som uz vymazal, takze mi tiez nezaberaju pamat. Ked som pozrel detaili pamate, tak mi 45Mb zameraju SIS subory a 15 Mb Ine subory. Ako sa k nim viem dostat a vymazat nepotrebne veci? Dakujem za radu.
Lukas
A este mam jeden problem. Uz dlhsiu dobu mi nefunguje na mobile skype. Ked uz nacitava uzivatela zastane pri signing in a nepohne sa dalej od polovice nacitavania. Skusal som uz aj preinstalovat soft, aj app som preinstaloval aj 15x a stale nic. Je to verzia 1.5.0.12. Ak viete prosim poradte mi. Dakujem
Eva
Dobrý den, prosím o radu. Dostala jsem k vánocům Nokia C5-03. Celkem jsem se ho už naučila "ovládat". Mám však jeden problém. Neumím přenést fotografie a natočená videa do PC do dokumentů. Byla jsem teď s vnoučkem na horách, udělala jsem fotografie, natočila videa, a chtěla bych si to uložit do PC a následně to poslat dceři. Můžete mi poradit. Zapojila jsem USB kabílek do mobilu a do počítače, ale nevím jak dál. SOS :-). Díky za zprávu. ES
criss
prosím odepište my
DUSA
CHCI SE ZEPTAT NA VAŠE DOPORUČENÍ PRO CO SE ROZHODNOUT SONY XPERIA TIPO NEBO NOKIE c503? DĚKUJI vÁM ZA ODPO
Martina
Dobrý den, chtěla bych poradit. Když jsem smazala telefoní číslo ze seznamu a příjde mě z toho čísla sms tak to je opět pod jménem a né číslem! Jak je to možné, když jsem ho smazala? Je to ještě někde uložené nebo já si už nevím rady :-( Proto děkuji za radu
Romana
Dobrý de, potřebovala bych poradit, přišel mi dnes úplně nový mobil a po zapnutí mi nahoře v pravém rohu bliká zpráva, jak to změnit?
SHEILLA =o)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak si mohu písničku předělat z alba do jiného ? =o) Prosila bych podrobnější návod páč jsem celkem nechápavá =oD Ale budu velice ráda za jakoukoliv odpověď =o) Děkuji Sheilla
peter
zdravim,hned po zapnuti mi na Nc5-03naskoci rezim off-line,ako ho deaktivujem?dakujem
Kristina
Dobrý den,Prosím o radu,mám nokii c5-03 a zařídila jsem si v telefonu internet ale když ho chci zapnout ukazuje se mi ukončete některé aplikace v mobilu,přitom žádné jiné aplikace zapnuté nemám.
Můžete mi prosím poradit?V návodu a ani na internetu jsem nic nenašla.
Moc Vám děkuji za odpověď.
vrana
internet mám taky a také se mi to stává,pro telefon je asi příliš náročné
Radek N.
NEKUPOVAT. nejsem žádný blbeček a mobilům rozumím velmi dobře. nyní mám c5-03 a je to hrozné, zadní kryt se loupe, realplayer nefunguje, seká se, má málo paměti, má málo operační paměti, display je... HROZNÝ. špatná viditelnost, někdy samo vyjede volba příslošenství (headset, sluchátka) a nic v něm není, zadní kryt se lechce, hodně lechce otvírá, někdy se mobil sám rozzvítí. a hlavně nemá ANDROID. nechci vám nic říkat, nijak strašit ale po 9 měsících je mobil v čudu. Naši mi říkali ať si ho nekupuju, ale já je neposlechl a od té doby si nadávám.
Zuzana
Po roce je telefon dobry akorad tak o hozeni na zem,nic nefunguje,pamět je katastrofalni,nemluvim o dotykovem přeskakovani.Proste telefon naprosto o ničem....
luca
sdílím úplně stejný názor naprosto strašny mobil po roce nefunguje sám se vypne displej to radeji nemluvit seka se . zadní kryt se šoupe odpadavá no děs už nikdy :/ !!
Zdenka
Mám v mobilu uložené kontakty,ale přesto když mi někdo volá,tak se mi ukáže jen číslo a ne jméno, v nastavení přitom je nastaveno, aby se ukazovalo jméno...neví někdo co stím?Nebo to jeprostě fakt mobil na prd?
vrana
ano to se stává s tím se nic dělat nédá
EDA
chtěl bych se zeptat jak že se to zapíná ta WIFI??? ja jsem si kvuli toho přenastavil cely mobil a stale to nemužu zjistit a ještě bych se chtěl zeptat, mohu používat tuto GPS i při geocachingu???
vrana
v právém horním rohu vedle ukazatele baterie, na to se klikne a vybere se Wi-fi.
EDA
mi se tam ukáže pouze "Průvodce WLAN"
vojta
Chtěl bych se zeptat jak se dá do mobilu Nokia c3-c5 vložit video z uložto.cz a ostatních webových stránek.Předem děkuji za odpověd.
eri41
Jak z plochy odstranit zbyle zastupce po odinstalovani aplikaci?Gogen TA8200.Dik.
lori
Ahoj chtěla bych se zeptat jak některé přijaté zprávy uložit na SIM, mam už jiný telefon a ráda bych zkopírlovala některé zprávy z toho starého. Díky
Martin Pultzner (šéfredaktor mobilenet.cz)
Toto není možné. Pokud máte nový telefon, můžete své SMS přenést ze starého přes Bluetooth. Závisí ale na značce a systému telefonu, některé to neumí.
Bret
Dobrý den, prosím o radu. Jak se dá při probíhajícím hovoru zobrazit číselná klávesnice. Např. pro pohyb v menu nabídkách banky. Děkuji.
Ronnandex
Dobry den, prosim o radu ohledne odpojeni od internetu pres vytacene spojeni od T-mobile. kazdych cca 10minut probehne odpojeni od internetu, nevite jak to zarazit? nokia suite jen napise pripojeni selhalo bez dalsi specifikace. kdyz se pripojim k internetu pouze na mobilu tak se mi zda ze k odpojeni nedochazi. mam Nokia 500. A taky muzete nekdo proverit stranky www.webgame.cz jestli z tama nemuzou pochazet soubory co me odpojujou?
lukas
Chtel bych vedet,jestli se da zobrazit wifi tohoto telefonu treba na tabletu
Jana
Dobrý den,

prosím Vás můžete mi někdo poradit, stále se mi zobrazuje na displeji "Jsou dostupné doporučené aktualizace softwaru". V nabídce je Zobrazit a Později. Když dám Zobrazit tak se objeví Software telefonu-Důležitá (4769kB) a kliknu na play, nic se neděje....Děkuji za radu.
spanel
dobry den.v telefonu v aplikaci moje hudba nic nemam a v spravcech souboru jo ..vse fungovalo normalne a najednou nic ..
Tomstr
Zdravim chci se zeptat jak zablokuji prichozi hovory???
mr.LG
Tohle byla jednoznačně nejlepší nokia, co jsem kdy měl, užil jsem si zábavu naplno, ale doba pokročila a dnes už mám LG optimus L4 II, a nokia prostě nestačila mým požadavkům na pracanta, co se týče kancelářských aplikací a různých vychytávek.
Lenka
Dobrý den, prosim vás jak stáhnu kontakty z telefonu na paměťovou kartu?? Prosím poradíte mi někdo??
Markéta
Dobrý den,mám NOKII C5-03 a nejde mi připojit k internetu,nejde to ani přes wifi,můžete mi poradit čím to je?
Jana
Dobrý den, hrála jsem si s nastavením mobilu a z ničeho nic nejde tón při přijetí sms a ani nevibruje. Profil Obecný nastaven správně, je ještě v něčem chyba? Děkuji Jana
Monika Greschnerová
Dobrý den má mobil Nokia C5-03 a pořád tam mám zapnuté off-line a když to chci přepnout třeba na obecné tak mě to napíše vložte SIM kartu přitom ji tam mám. Zkoušela jsem už mobil přeinstalovat na Nokia Suite a pořád nic
Jura
Dobrý den, problém bude pravděpodobně v kontaktech SIM karty. Zkuste SIM kartu vtáhnout a profouknout kontakty, případně se podívat, zda nejsou některé kontakty poškozené.
Pepa
Dobrý den, rád bych se zeptal jak na mobilu Nokia C5-03 vypnu internet v mobilu.
Děkuji za odpověď.
Jura
Dobrý den, internet v mobilu je de facto na Nokii C5-03 (Symbian 5th) vypnut neustále. Telefon se připojuje k internetu jen, když to potřebuje. Např. při spouštění Nokia map, ale i zde jde nastavit off line režim. Při spoštění webového prohlížeče a jiných aplikací využívajících internet se telefon vždy zeptá, jakým způsobem se chcete připojit (internet v mobilu nebo wi-fi).
Jirka
Dobrý den, prosím, jaká je poslední verze map pro Nokia c5-00?
Děkuji a přeji pěkný den
sandyna
Dobrý den, už při vytáčení a i během hovoru intenzivně pípá (slyší to i volající ) hlasitost, která se zobrazuje i na displeji a při stisknutí tlačítka hlasitosti se tón nemění, jen ta ikonka na displeji sjede dolu či nahoru, stále nevím, jak se toho zbavit... =( Děkuji za odpověď
Mirek
Dobrý den,prosím o radu jak vypnout off-line režim,děkuji

přidat názor do diskuze

Vyberte službu pro přihlášení:
Google

Odpovědět na tento názor uživatele :

další zajímavé články na mobilenet.cz

1Apple akademie: jak prodloužit výdrž iPhonu?
vydáno |
Michal Marek
| článek
iPhone je, podobně jako další moderní smartphony, mimořádně výkonný a chytrý. Inteligentní funkce ovšem často vyžadují využívání různých senzorů, připojení k internetu i třeba zjišťování polohy, což je náročné na energii a uživatel brzy zjistí, že za výkon a funkčnost smartphonu platíme svou cenu – telefony musíme prakticky denně nabíjet.
9Retro: Sony Ericsson T610 – švédsko-japonská legenda
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Celou jednu dekádu fungovalo spojení švédského Ericssonu s japonským Sony. Během této nezanedbatelné doby jsme se dočkali hned několika povedených telefonů, které se nesmazatelně zapsaly do mobilní historie. Bezpochyby se mezi ně řadí také kultovní Sony Ericsson T610, který před téměř 15 lety zaujal vzhledem i výbavou.