Nokia 6.3 se pochlubí 24Mpx hlavním snímačem a Snapdragonem 730

aktualizováno
Nokia 6.3 se pochlubí 24Mpx hlavním snímačem a Snapdragonem 730
Fotografie: Michal Pavlíček, mobilenet.cz
  • Na zádech najdeme rovněž 12Mpx ultraširokoúhlý objektiv
  • Překvapí obyčejná základní varianta s 3GB RAM

Aktualizováno 15. 5. 2020

Server nokiapoweruser.com přichází s novými informacemi o chystané Nokii 6.3. Sympaticky vyhlížející novinka má být poháněna Snapdragonem 730 a na zadní straně se objeví kromě hlavního 24Mpx snímače také 12Mpx ultraširokoúhlý objektiv, 2Mpx senzor hloubky a makro snímač neznámého rozlišení. K představení by mohlo dojít společně s Nokií 7.3 ve třetím čtvrtletí tohoto roku.

Původní informace z 7. 5. 2020

V letošním roce bychom se měli dočkat nástupce Nokie 6.2, naznačují to informace od nokiapoweruser.com. Očekávaná Nokia 6.3 má být osazena procesorem Snapdragon 670/Snapdragon 675, což je na střední třídu slušné. Na čelní straně by měl být blíže nespecifikovaný displej s kapkovitým výřezem pro 16megapixelový fotoaparát.

Naopak na zadní straně mají být dle dostupných informací čtyři fotoaparáty. Bohužel prozatím neznáme jejich rozlišení. Nokia 6.3 bude existovat ve více výkonnostních variantách. Ta základní bude mít pouze 3GB RAM a 64GB úložiště, přesto se má její cena vyhoupnout na téměř 7 tisíc korun, a to není málo. Mnohé se však může změnit a zdaleka ještě neznáme celou výbavu. K představení Nokie 6.3 by mělo dojít během 3. čtvrtletí 2020.

Diskuze ke článku
Anonym
Restart Nokie před pár rokama vypadal nadějně, ale po tom co předváděj poslední měsíce bych to viděl na brzkej konec.
Pavel Kapoun
Tak ubohé parametry a telefon je teprve v přípravě? Už se nemůžu dočkat… Fakt nevím co je na tom k chlubení.
Martin
to je fakt už zoufalství
Pedro
Proč se Nokia neinspiruje rendery?? Kapkovitý výřez je minulost, in je průstřel nebo kamerka schovaná pod displayem a hlavně bezrameckovy display

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze