Monstra existují a další skvělé hry zdarma

Monstra existují a další skvělé hry zdarma
  • Začneme relaxační hrou s logickými prvky a pokusíme se bojovat s monstry
  • Na krátkou chvíli si zapilotujeme papírové letadlo a prosvištíme bludištěm
  • FreeBox pravidelně přináší čtveřici her zdarma

FreeBox #181 – skvělé hry zdarma

Hexa Puzzle Block Mania

Logickým hrám se na telefonech daří více než kdy jindy. Obzvláště těm zdánlivě jednoduchým, jako je i tento kousek. Hodí se, pokud jedete chvíli v tramvaji, nebo se zrovna nudíte. A nemusíte se u toho pouštět do příběhu a plně se ponořit do hraní. Můžete přesouvat připravené tvary do plochy, kterou je třeba zaplnit. Je to princip starý, ale hezké zpracování a stovky úrovní mluví za vše.

Stáhnout Hexa Puzzle Block Mania

Google Play (zdarma) App Store (zdarma) Microsoft Store (zdarma)

Shadow Wars

Spoj-tři hra snad ještě nikdy nebyla takhle akční. Spojujete navíc kameny, které na sebe navazují jakýmkoliv způsobem a většinou se snažíte odpálit to nejhutnější uskupení. To je proloženo výběrem hrdinů, používáním jejich speciálních schopností a bojováním s nepřáteli. Nechybí ani vylepšování a nakupování nových postav. Krvavé animace boje vás pak jistě překvapí.

Stáhnout Shadow Wars

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Papery Planes

Mnohem klidnější a roztomilejší hrou je létání s papírovou vlaštovkou. Alespoň na první pohled, ze kterého si všimnete jemných barev, čistého prostředí a příjemné hudby. Krátce na to samozřejmě zjistíte, že bez přesných reakcí a představivosti narazíte a ukončíte svou krátkou kariéru papírového letce. Nechybí ani sbírání mincí a nákup nových modelů.

Stáhnout Papery Planes

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Blue Edge

Ketchapp čas od času přijde s velmi milým překvapením. Dnes je tím vizuálně velmi povedená hříčka, která vás možná nepřekvapí hratelností, ale výborně se na ni dívá. Princip je veskrze snadný, ovládáte kuličku, která se snaží prokličkovat mezi překážkami a do ničeho nenarazit. Tedy až na některé výjimky, které vám v cestě pomohou.

Stáhnout Blue Edge

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)