Modrý Samsung Galaxy S III v prodeji v ČR: velká fotogalerie

Modrý Samsung Galaxy S III v prodeji v ČR: velká fotogalerie
10

V České republice se oficiálně se začala prodávat modrá varianta Samsungu Galaxy S III s názvem Pebble Blue. Ta nabrala zpoždění kvůli problémům ve výrobě. Nám se nyní dostala modrá varianta do redakce a mohli jsme ji tak pro vás podrobně nafotit a porovnat i s bílou verzí. Která se vám líbí víc?

Krátce před zahájením prodeje Galaxy S III Samsung oznámil, že modrá verze se zpozdí o několik týdnů a zpočátku bude dostupná pouze bílá varianta. Mohly za to problémy ve výrobě modrého krytu, konkrétně se vyskytly zřejmě chyby v procesu hyperglazing, který způsobuje neobvykle lesklý a zrcadlový povrch. Na modrých krytech se objevovaly kazy a Samsung musel celou sérii modrých krytů zničit a nechat zhotovit nové. Spekulovalo se také, že kvůli výše zmíněným problémům Samsung design krytu mírně přepracuje.

Oficiální fotografie modré varianty Pebble Blue - bude po problémech stejná i ve skutečnosti?

Nepřehlédněte naši podrobnou recenzi Samsungu Galaxy S III

Po vyzkoušení finální modré varianty Pebble Blue mohu říct, že vzhled mi připadá stejný, jako u modelů, které jsem měl v ruce v Londýně při oficiálním představení Galaxy S III. Zadní kryt je opět velmi lesklý a pod určitým úhlem má spíše zrcadlový povrch. Při bližším zkoumání pak odhalíte drobnou texturu, která je však pod vrchní vrstvou laku a kryt je tak dokonale hladký stejně, jako u bílé verze.

Modrá je také krabička...

Telefon vypadá celkově velmi zajímavě a jeho barva se podle úhlu mění ze šedé, přes tmavě modrou až po lehce nafialovělou. Při položení na stůl pak modrá verze vypadá velmi exkluzivně. Lehce namodralé jsou také boční lišty a tlačítka na nich. Korejský výrobce dokonce přichystal také modrou krabičku, která s telefonem ladí.

Ve fotogalerii níže si můžete modrou verzi prohlédnout podrobněji a přinášíme také srovnání s bílou variantou. Která se vám líbí víc? Pokud máte raději pohyblivé obrázky, nepřijdete zkrátka, v Londýně jsme totiž pro vás obě varianty porovnali také na videu.

Fotogalerie

Pod určitým úhlem vypadá telefon spíše jako šedý. Všimněte si zrcadlového povrchu zadního krytu

Při bližším zkoumání je vidět zajímavá textura. Telefon je také magnet na otisky prstů

Ano, zadní plastový kryt je opět extrémně ohebný

Srovnání s bílou verzí

Srovnání s bílou verzí. Která se vám líbí víc?

Napište nám do diskuze, jak se vám modrá varianta líbí, a zda je pro vás favoritem bílá nebo právě modrá, která vstupuje do prodeje?

Za zapůjčení modrého Samsungu Galaxy S III děkujeme společnosti Sunnysoft.

Diskuze ke článku
MrQuick1964
Pro mne je favoritem jednoznačně bílá. Už i bílá verze Galaxy SII byla na první pohled luxusní. Nicméně kvituji s povděkem, že se Samsung odvážil zcela opustit standardní černé vody, nejen tou bílou, ale i modrou variantou.
Ip Man

Tak já musim říct že jsem si Galaxy S III Pebble Blue pořídil již v sobotu a některý borci ho prý kupovali již v pátek ! Koupil jsem ho normálně v kamenné prodejně Setos v obchodním domě Forum za úplně stejné peníze jako je všude včetně internetových prodejců,(samozřejmě z oficiální distribuce pro ČR) čili za 15 490 Kč. Já jsem prostě vyloženě čekal na tuto variantu a jsem rád že ho v tý modrý mám a samozřejmě toho vůbec nelituju a nakonec to netrvalo ani tak dlouho jak to původně Samsung avizoval tak i za to jsem rád že to zvládli tak brzo. Jinak k tý barvě, no vypadá to že je to ten stejný odstín jako je na různých videí k vidění ono totiš záleží pod jakým ůhlem se na to koukáme neboli jinými slovy jak na to dopadá světlo, protože jednou to vidíš krásně modře a podruhý zase spíše šedě ale to je zřejmě takový účel protože ta barva je s tímto úmyslem takto namíchána. Ona to je spíš taková šedomodrá ! Jde o to že v těch videích to maj většinou nasvětlené tak proto to vidíme takhle krásně modře. Jinak ta barva zatím vipadá v pořádku a doufám že to tak už taky zůstane poněvadš původně se tam dělali jaké-si fleky tak snad to vyřešili. Tak to je takový můj názor na modrou variantu Galaxy SIII samozřejmě co člověk to jiný vkus takže jestli se vám víc líbí ta bílá tak jděte do ní, já jsem prostě chtěl tuto modrou tak jsem si jí koupil a jsem spokojenej.
asd
ten barevný podklad a okolí pro fotky mobilu máte tedy ale děsný. Ta záď a la kartáčovaná ocel je takřka neviditelná. Zkuste lepší pozadí....
Monika
Me se libi bila varianta!

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze