mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

LG představuje reproduktory s 360° zvukem

autor:
, vydáno:

Mohlo by se zdát, že v oblasti přenosných reproduktorů není moc co vymýšlet, ale v LG mají jiný názor. Na veletrhu IFA představí novu řadu přenosných reproduktorů k mobilu čítající celkem čtyři zajímavé kousky. A některé z nich jdou použít i jako noční lampičky.

To zvládne hned první model s označením PH1. Kromě lampičky umí také fungovat jako bezdrátové handsfree a vydrží na nabití pět hodin. Nejmenší ze sestavy se jmenuje PH2 a váží 167 gramů. Vydrží v provozu 6 hodin.

LG reproduktory

PH3 zase vypadá jako svíčka a podobně také funguje. Kromě tříwattového reproduktoru dokáže vykouzlit tu správnou náladu použitím barevných diod. Nejsilnější ze sestavy je pak 16W PH4. Kromě výkonu má také pasivní reproduktory, 360° zvuk a hluboké basy. Můžete k němu připojit i starší zařízení anebo vícero těch bezdrátových díky funkci MultiPoint.

LG reproduktory

Reproduktory jsou navíc odolné proti polití. Cena a dostupnost bude odhalena při představení na IFA 2016.

Zdroje: lgnewsroom.com

Tagy článku:

Související články

Majitelé umírajících LG G4 a V10 hromadně žalují výrobce | vydáno
23
První dojmy z nového LG G6, vlajkové lodi s tenkými rámečky | vydáno
53
Telefonů LG G5 se zřejmě prodalo 10 x méně než Galaxy S7 | vydáno
28

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Pěkné, pokud cena bude fajn, tak i dobrá koupě. A Ještě bonus LG Představilo 2 Projektory https://translate.google.cz/translate?sl=en&tl=cs&js=y&prev=_t&hl=cs&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.gsmarena.com%2Flg_unveils_two_batterypowered_projectors-blog-20020.php&edit-text=&act=url Martin

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 1 příspěvek

další zajímavé články na mobilenet.cz

3Vyzkoušeli jsme tři trumfy HTC U Ultra: displej, zvuk a asistenta
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
V redakci pro vás nadále testujeme zbrusu nové HTC U Ultra, které stanulo na vrcholu portfolia tchajwanského výrobce. Takový model se nemůže spoléhat jen na povedený vzhled, ale musí přihodit i bonusy navíc. U novinky od HTC lze najít hned tři různé prvky. V prvé řadě jde o dva čelní displeje, dále velký důraz na špičkový zvuk a v neposlední řadě se nabízí nový asistent.