Levné Moto G6 Play poodhaluje své skleněné křivky i výbavu

Levné Moto G6 Play poodhaluje své skleněné křivky i výbavu
  • Očekávat můžeme telefon s designem Moto X4, procesorem Snapdragon 430 či velkou 4 000mAh baterií
  • 5,7palcový HD displej zůstane u tradičního poměru stran 16:9 a čtečka se přestěhuje na záda
  • Moto G6 Play nabídne také na rozdíl od svých chystaných sourozenců pouze jeden hlavní fotoaparát
  • Rodina telefonů Moto G6 se má odhalit již za pár týdnů na veletrhu MWC v Barceloně

Nedávno jsme se mohli podívat na plejádu nových telefonů od Motoroly pro rok 2018 a dnes se nám dostalo trochu detailnějšího pohledu na jeden z nich. Konkrétně jde o vůbec ten nejlevnější kousek názvem Moto G6 Play. Největším rozdílem oproti dražším sourozencům bude nasazení 5,7palcového HD displeje, který bude mít tradiční poměr stran 16:9, zatímco ostatní Motoroly budou sázet na tenké rámečky a poměr 18:9.

Dalším velkým rozdílem má být jediný hlavní 12Mpx fotoaparát na zádech, jelikož zbytek rodiny telefonů Moto G6 má dostat letos už duální. I zde se máme ovšem dočkat přední kamerky s vlastním LED bleskem. Na rozdíl od zbytku sourozenců bude mít také nejlevnější Moto G6 Play čtečku otisků prstů integrovanou v logu Motoroly na zádech. Zbytek vepředu pod displejem v tenké bradě.

I přes nejnižší cenu potěší velká baterie s kapacitou 4 000 mAh, ale bohužel se bude dobíjet stále přes microUSB. Za připomenutí stojí také fakt, že má telefon poskytnout procesor Snapdragon 430 a 2/3 GB RAM či 16/32 GB úložiště. Design je jasně převzatý z loňského Moto X4, takže můžeme očekávat kovový rám a spoustu skla. K dostání bude černá, zlatá a modrá varianta, přičemž telefony mají být představeny na letošním veletrhu MWC v Barceloně.

Zdroj: compareraja.in, phonearena.com

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze