Kaskadérská jízda a další skvělé hry zdarma

Kaskadérská jízda a další skvělé hry zdarma
  • Rider vás zavede do neonové budoucnosti na nebezpečné závody
  • Stanete se energetickým magnátem a nevyhnete se ani fantasy soubojům
  • FreeBox pravidelně přináší čtveřici her zdarma ke stažení

FreeBox #188 – skvělé hry zdarma

Gumballs & Dungeons

V této hře se skrývá více, než by se na první pohled zdálo. Chvílemi jsem si říkal, že možná až příliš mnoho. Najdete tu prvky z Cookie Clickeru, kdy ve svém dole těžíte zlaťáky a zaměstnáváte další gumíky, ale jádrem je procházení temných kobek, bojování s nepřáteli a vylepšování svého hrdiny. Na rozdíl od jiných RPG jím není udatný rytíř, ale podivná gumová koule. Hra probíhá po tazích a v mnohém připomíná krokovací dungeony.

Stáhnout Gumballs & Dungeons

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Spellstone

Další hra na to jde obráceně. Mechaniky zbytečně nekomplikuje a snaží se z mála vytěžit co nejvíc. Základem je opravdu jednoduchá karetní hra, ve které každé kolo vyložíte jednu kartu, která pak zaútočí. Některé karty mají štít, liší se útokem i životy a na ty silnější si pár kol počkáte. Naprosto zásadní je pořadí karet, které nakonec rozhodne o vítězi.

Stáhnout Spellstone

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Reactor

Jedno je jisté – moderní svět se bez elektřiny neobejde. Být energetickým magnátem zní jako práce snů a shodou okolností vás něco podobného v této hře čeká. Energii nejprve vyrábíte, pak ji prodáváte a z výdělků rozšiřujete své budovy, či vylepšujete stávající technologie a investujete do nových. Prostě a jednoduše se snažíte vybudovat generátor zisků.

Stáhnout Reactor

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Rider

I dnešní díl zakončíme hříčkou od Ketchapp. Tentokrát však musím říci, že mě vážně překvapila. Stále dodržuje ono jednoduché schéma, kdy vám k ovládání stačí jediný prst, a vlastně není příliš originální, ale z kaskadérské jízdy zachovává to nejlepší. Z toho vzniká hypnoticky zábavná minihra, kterou budete po každém neúspěchu opakovat. Navíc nechybí odemykání nových tratí nebo vozidel.

Stáhnout Rider

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)