Galaktický konflikt a další skvělé hry zdarma

Galaktický konflikt a další skvělé hry zdarma
  • Dnes dostanete možnost stát se admirálem galaktické flotily, taková nabídka se neodmítá
  • Také si zabojujeme v aréně, postavíme vlastní auto a na krátkou chvíli se proměníme v holuba
  • FreeBox každý pátek přináší čtveřici zajímavých her zdarma

Musím říci, že mám těch zombíků zase na nějakou dobu plné zuby. Proč? Objevily se v posledních dvou dílech, a to myslím stačí. Dnes místo toho vyrazíme do vesmíru. Ve hře Galactic Frontline se staneme admirály válečné flotily. Připomeneme si také jednu perfektní českou hru, která prošla výrazným vylepšením. Nakonec ještě postavíme vlastní auto a staneme se holubem. To zní jako dost nabitý program.

FreeBox #215 – skvělé hry zdarma

Galactic Frontline

Galactic Frontline nabízí mnohem více, než byste od mobilní hry čekali. Vzdáleně může připomínat třeba StarCraft. Ne svou hratelností, ale šířkou záběru. Ve hře se utkají tři technologicky pokročilé rasy. Každá z nich nabízí vlastní příběhovou kampaň, do které se můžete skutečně ponořit. Neustále svou flotilu vylepšujete, měníte složení své výpravy a samozřejmě nechybí ani online multiplayer, ve kterém vás čekají epické bitvy proti dalším hráčům.

Galactic Frontline

Stáhnout Galactic Frontline

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Smashing Four

Český titul Smashing Four jsme na mobilenetu již ukazovali. V poslední době vyšla řada aktualizací, které celou hru značně vylepšují. Jestli jste ji od vydání nehráli, určitě si zaslouží druhou šanci. Kompletně bylo přepracováno menu, jednotky jsou vybalancovanější a základní mechanika je stále zábavná. Jedno kolo přitom trvá jen chvíli a o výsledku rozhodují hlavně zkušenosti.

Smashing Four

Stáhnout Smashing Four

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Blocky Cars

Chybí vám někdy hraní s legem? Jednoduše vypadající Blocky Cars ho vzdáleně připomíná. Základem je sice bojování v arénách, ale bez skládání toho nejlepšího bojového auta se neobejdete. Postupem získáváte lepší materiály a další zbraně, které na svůj výtvor můžete přidělat. K mému překvapení dokonce z auta můžete vylézt a bojovat na nohou.

Blocky Cars

Stáhnout Blocky Cars

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Pigeon Pop

Náš pravidelný týdenní nášup her zakončíme opět něčím snadným, rychlým a postřehovým. Pidgeon Pop je ovšem taky skvěle zpracovaný. Jasně, sice v něm jako holub prostě jen klovete zeleninu, ale to vyžaduje soustředění. Hra navíc skvěle vypadá a obsahuje opravdu humorné animace. Jak si odemykáte různé holuby, objevují se před vám také nové překážky.

Pigeon Pop

Stáhnout Pigeon Pop

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Podívejte se také na starší díly seriálu FreeBox, které běžně vydáváme v pátek ráno, abyste celý víkend měli co hrát. Najdete v nich přesně čtyři hry, přičemž na své by si měl přijít snad každý, ať už vás zajímá hraní akčnější či hloubavější nebo hledáte hry velké a grandiózní, či spíše krátké a oddechové.

Partnerem pořadu Freebox je Xiaomi-Czech.cz, Witty Trade s.r.o. a model Xiaomi Redmi 5 Plus s velkou baterií pro všechny hráče.
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze