Designová lahůdka? Takto by mohla vypadat řada Galaxy S v příštím roce

10
Designová lahůdka? Takto by mohla vypadat řada Galaxy S v příštím roce
Fotografie: Petr Vojtěch, mobilenet.cz
  • Jak Galaxy S23, tak Galaxy S23+ mají být mírně větší
  • Proměny se evidentně dočká oblast fotomodulu
  • Menší Galaxy S23 bude mít mezigeneračně větší baterii

Design vlajkové řady Galaxy S zůstal v posledních několika letech relativně stejný, přičemž je v současnosti za hlavní odlišovací prvek od ostatních smartphonů považován především fotomodul, který plynule navazuje na rám telefonu. Server digit.in však nyní ve spolupráci se známým „leaksterem“ @OnLeaks přichází s kvalitními rendery smartphonů Galaxy S23 a většího Galaxy S23+, které věstí příchod změn.


Pokud se podoba na renderech přetaví ve skutečnost, dočkáme se především nového fotomodulu, respektive tří objektivů vystupujících přímo ze zad, v jejichž blízkosti se nachází pouze (zapuštěné) LED přisvícení. Dle renderů se dá rovněž předpokládat, že všechny tři kruhy budou mít stejnou velikost a samotné objektivy v nich budou pravděpodobně seřazeny od největšího (nahoře) k nejmenšímu (dole).

Po stránce rozměrů má rovněž dojít k drobnému nárůstu, a to nejen u modelu s přídomkem „Plus“. Galaxy S23+ má mít nově 157,7 × 76,1 × 7,6 mm oproti 157,4 × 75,8 × 7,6 mm u Galaxy S22+. Základní Galaxy S23 se pak rovněž mírně zvětší na výšku i šířku, a to na 146,3 × 70,8 × 7,6 mm ze současných 146 × 70,6 × 7,6 mm u Galaxy S22. Zároveň bychom se však naštěstí měli dočkat nárůstu baterie na 3 900 mAh ze současných 3 700 mAh. V oblasti nabíjení má být pak stále maximum pouze 25 W, potěší však alespoň údajné nasazení chystaného procesoru Snapdragon 8 Gen2, případně Exynosu 2300.

Diskuze ke článku
Martin Jeřábek
Martin Jeřábek
Naposledy upraveno: 28. 9. 15:08
Ten design zad kde čočky jsou volně to je děs, proto se mi S22U nelíbila a víc spíš S22+ kde to bylo hezky schované, to když už takhle tak aspoň mohli ve stylu LG Velvet, hodně mě to připomíná LG Velvet 2 Pro které LG už nevydalo..
Standa Jandečka
Standa Jandečka
Kdyby byla tloušťka 8,6.....tak by si toho nikdo ani nevšiml, ale mohla tam být silnější baterie.
Martin Vinduška
Martin Vinduška
Naposledy upraveno: 29. 9. 00:41
Designová lahůdka, loannisi, jakou svět neviděl :D

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze