mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Chystané LG LV5 připomíná model G5 bez odnímatelné brady

autor:
, vydáno:

Jihokorejské LG neprožívá své nejlepší období a rozhodně se bude snažit udělat vše možné, aby svou situace opět zlepšilo. Pomoci by mohl i chystaný model s kódovým označením LV5, který svým vzhledem nápadně připomíná vlajkovou loď G5.

Máte-li v současné době zájem o velmi dobře vybavený telefon s logem LG, je to na českém trhu takřka neřešitelný problém. Z oficiální distribuce totiž zmizela i aktuální vlajková loď G5 a nadějná novinka V20 na dveře ještě ani nezaklepala. Nadějí do následujících měsíců by mohl být model s pravděpodobně kódovým označením LV5. Dle spekulací by se mělo jednat spíše o zástupce střední třídy, jenž bude sdílet vzhled s vlajkovou lodí. To je ostatně patrné již z uniklého renderu, na kterém si můžeme všimnout shodně řešené čelní strany, jejíž horní partie je mírně zakřivená.

TIP! Recenze LG G5: focení může být zábava

LG LV5
LG LV5

Zásadní odlišností však bude nevyměnitelná brada a tím pádem absence rozšiřujících modelů. Nutno však přiznat, že to bude mrzet zřejmě málokoho. Namísto nepříliš oblíbeného řešení by se LG mělo vrátit k možnosti sundat celý zadní kryt. V tuto chvíli není jasné, zda bude vyměnitelná i baterie, nicméně u LG je tato možnost velmi pravděpodobná. O výbavě toho bohužel mnoho nevíme a lze jen vyčíst z renderu, že hlavní fotoaparát bude doprovázen přisvětlovací LED diodou a o společnost se dále postará i čtečka otisků prstů.

Zdroje: twitter.com, gsmarena.com

Tagy článku:

Související články

Majitelé umírajících LG G4 a V10 hromadně žalují výrobce | vydáno
25
První dojmy z nového LG G6, vlajkové lodi s tenkými rámečky | vydáno
53
Telefonů LG G5 se zřejmě prodalo 10 x méně než Galaxy S7 | vydáno
28

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Mne sa toto zariadenie čo sa dizajnu týka páči. Uvidíme či to bude mať aj nejaké solídne črevá. Xwert Is
LV5 je pozoruhodne označení novinkoveho smartfónu. Vskutku jednoduché, znělé, zapamatovatelne, s logicky volenou cislovkou. Jak z učebnice marketingu :D Marduch
Chyba je ze není oficiálně LG u nás ale už v Polsku proto taková kravína myslím že to další rok bude v pohodě. V20 ještě se neprodává, takže do Vánoc může byt u nás v prodeji. V10 přišel též později než jinde. Martin
LV5 ale nemusí byt nová řada a může se to jmenovat jinak. I když X série je u konce. Martin
Pane bože!!! Co to zase je lg lv5??!! To je jako další řada?? Kensi Blye
Lg hlavně neumí svoje telefony prodat kdyby v20 prodávali v Evropě tak ho už mám doma...... Jana

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 6 příspěvků

další zajímavé články na mobilenet.cz

9Apple akademie: jak prodloužit výdrž iPhonu?
vydáno |
Michal Marek
| článek
iPhone je, podobně jako další moderní smartphony, mimořádně výkonný a chytrý. Inteligentní funkce ovšem často vyžadují využívání různých senzorů, připojení k internetu i třeba zjišťování polohy, což je náročné na energii a uživatel brzy zjistí, že za výkon a funkčnost smartphonu platíme svou cenu – telefony musíme prakticky denně nabíjet.
9Retro: Sony Ericsson T610 – švédsko-japonská legenda
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Celou jednu dekádu fungovalo spojení švédského Ericssonu s japonským Sony. Během této nezanedbatelné doby jsme se dočkali hned několika povedených telefonů, které se nesmazatelně zapsaly do mobilní historie. Bezpochyby se mezi ně řadí také kultovní Sony Ericsson T610, který před téměř 15 lety zaujal vzhledem i výbavou.