mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Černý pátek u Applu: místo slev peníze na dárkovou poukázku

autor:
, vydáno:

Apple dnes konečně odhalil svoji Black Friday nabídku, která se týká i tuzemské mutace obchodu. Místo slev na to šel Apple chytře, k zakoupenému produktu nabídne dárkovou poukázku, jejíž výše je závislá na ceně zakoupeného produktu. U MacBooku lze získat poukázku v hodnotě až 3 750 Kč.

Black Friday

Pokud jste na dnešní den čekali z důvodu, abyste si koupili kupříkladu MacBook s výraznou slevou, musíme vás zklamat. Apple sice jistý druh slevy nabídne, avšak formou dárkové poukázky, za kterou můžete nakoupit další zboží z jeho nabídky. Apple celkem nabídne 5 různých dárkových karet v různých nominálních hodnotách, částkou 625 Kč počínaje a již zmíněnou částku 3 750 Kč konče.

TIP: Černý pátek počesku: velký marketing, malé slevy

Cena (základní verze) Dárková karta
Apple TV od 4 890 Kč 625 Kč
Apple Watch 1. gen. od 8 290 až 9 290 Kč 625 Kč
Apple iPhone od 12 990 až 21 190 Kč 1 250 Kč
Apple iPad od 11 490 až 18 790 Kč 2 500 Kč
Apple MacBook 39 990 až 95 990 Kč 3 750 Kč

Pokud však přesto chcete na cenách iZařízení reálně ušetřit, podívejte se u konkurenčních prodejců. Nabízí se například iPhone 6s 16 GB za cenu pod 15 000 Kč, případně iPhone SE za cenu pod 10 000 Kč. Pokud máte zájem o MacBooky, slevy nabídne kupříkladu iSetos (7 %) či iStyle.

Zdroje: apple.com

Tagy článku:

Související články

S Apple Watch díky novému režimu nebudete rušit v kině | vydáno
5
Apple má pro majitele Watch novoroční fitness výzvu | vydáno
Populární hru Pokémon Go již můžete hrát i skrze displej Apple Watch | vydáno
1

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Konkrétně u Applu (skoro nic). Obal na iPad, možná. Staroch
black friday v ČR neexistuje jirka
Co si v Cechach kupite za 3700 Kč? Len tak zo zvedavosti ma to zaujima ... Gustav Hnusak
Oni si všichni obchodníci myslí že lidi jsou blbí. Napíšou černý pátek slevy až 80% a kde nic tu nic. Zneužití události probíhající v Americe kde jsou výprodeje brutální. Vychcaní češi jako vždy Gotys

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 4 příspěvky

další zajímavé články na mobilenet.cz

3GadgetMix: miniaturní stabilizátor smartphonu a konec kabelů
vydáno |
Pavel Škopek
| článek
V dnešním díle našeho seriálu pro vás máme stabilizátor pro smartphony, který zajistí dokonale klidný obraz při fotografování a natáčení videa při jakémkoli pohybu a v jakékoli pozici. Svými drobnými rozměry, designem a funkcemi je přitom určený především pro ženy. Druhým gadgetem je bezdrátová nabíječka, která je skutečně bezkontaktní.
7Vybíráme TOP 5 telefonů s velkým displejem
vydáno |
Martin Fajmon
| článek
Jedni je milují, druzí je nenávidí. Tak či tak, tabletofonů na trhu stále přibývá a u některých výrobců smartphony menší než 5 palců už ani nenajdeme. Pokud hledáte opravdu nejlepší z nejlepších, ať už po stránce designu, funkcí nebo výhodnosti, jste na správném místě. V dnešním článku se podíváme na 5 nejzajímavějších voleb.
recenze30Recenze Samsung Gear S3: téměř perfektní
vydáno |
Michal Šrajer
| recenze
Trh chytrých hodinek v současnosti přinejlepším stagnuje. Mnoho výrobců si dalo s novými zařízení i roční pauzu a nová verze Android Wear byla několikrát odložena. Přesto se však na naše zápěstí dostala již třetí generace hodinek Gear S od Samsungu. Dokáže jihokorejský výrobce vzkřísit pohasínající zájem zákazníků, nebo jej nechá zhasnout úplně?
recenzeRecenze hry Bethesda Pinball: pinballovou koulí proti démonům
vydáno |
Petr Vojtěch
| recenze |
Ostřílení matadoři Zen Studios pro nás přichystali další balíček herních stolů. Tentokrát je hlavním tématem Bethesda, která hře propůjčila tři známé licence: TES Skyrim, Fallout a Doom. To znamená trojici unikátních stolů s motivy populárních fantasy a sci-fi světů. Titul si navíc můžete stáhnout zdarma. Zatím jen pro Android.