2 miliardy. Tolik Honor loni dodal chytrých zařízení po celém světě

1
2 miliardy. Tolik Honor loni dodal chytrých zařízení po celém světě
Fotografie: Ioannis Papadopoulos, mobilenet.cz
  • Jedná se například o telefony, tablety, wearables či produkty chytré domácnosti
  • Česká republika je na 3. místě v prodeji nositelné elektroniky

Celkový počet prodaných produktů značky Honor včetně mobilních telefonů, nositelné elektroniky a produktů chytré domácnosti, tzv. IoT produktů, překročil v roce 2020 dvě miliardy. Potvrdil to globální prezident a CEO společnosti George Zhao. V kategorii nositelné elektroniky se stal Honor jedničkou na českém trhu.

Největší podíl na růstu mají povedené novinky z kategorie wearables, a to především Honor MagicWatch 2 a Honor Watch GS Pro nebo fitness náramek Honor Band 5. Honoru se tak daří i navzdory velmi turbulentním událostem loňského roku, kvůli čemuž byl také odprodán.

tisková zpráva
Diskuze ke článku
Franta Kulisek
Franta Kulisek
No ja nevim, kdyz uz si chcou vymyslet cislo, nebylo by lepsi nejake, ktere bude alespon trochu uveritelne? Myslim, ze nebudou ani 2 miliardy lidi celkove, kteri by si mohli nejakou jejich vec vubec dovolit .... sumasumarum, to by si od nich jejich prumerny zakaznik musel loni kupovat novou vec co mesic ..... pokud jsou to aususy tak co by ne, ale tak jako clovek by asi musel byt uplne blbej, aby kupoval jednu vec porad dokola ne?

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze