mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Stránka nenalezena – Error 404

Omlouváme se, ale tato stránka neexistuje.

Pravděpodobně máte špatný nebo již neexistující odkaz.

Jak najít to, co jste hledali?

  • Zkuste použít vyhledávání ve článcích vpravo nahoře.
  • Použijte navigaci v horním menu.
  • K dispozici máme také mapu stránek.

novinky

Snapchat vám nově umožní ukládat fotky a videa
Snapchat se stal populární aplikací díky svému novátorskému přístupu ke komunikaci v podobě pouze dočasně přístupných zpráv a obrázků. Od té doby se snaží podobnou funkci nabídnout i jiné aplikace, ale zdá se, že Snapchat míří opačným směrem a snaží se od tohoto principu trochu odstoupit. Nová funkce se jmenuje Memories (Vzpomínky) a jak už název napovídá, půjde pomocí ní ukládat obsah na delší dobu.
9Samsung má problém, Galaxy S7 Active neodolá vodě
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Nezisková organizace Consumer Reports odhalila u smartphonu Samsung Galaxy S7 Active problémy s odolností vůči vodě. Odolná varianta vlajkových lodí neprošla testem při ponoření do vody, zatímco u nás prodávané modely Galaxy S7 a Galaxy S7 edge test zvládly zcela s přehledem. Mělo by se však s největší pravděpodobností jednat jen o závadu několika kusů.
3GadgetMix: subwoofer na ruku a chytrý metr, co změří cokoli
vydáno |
Pavel Škopek
| článek
V dnešním díle naše ho pravidelného seriálu máme pro vás opět dva gadgety. Mají společné to, že jsou oba nadmíru úspěšné na Kickstarteru a jejich jména začínají písmenem „B“. V první případě jde o miniaturní náramek se subwooferem, který ocení všichni milovníci dokonalého zvuku. V druhém pak o chytrý metr, který používá tři metody měření a ještě komunikuje se smartphonem.
recenze56Recenze Sony Xperia XA: střední třída, které to sekne
vydáno |
Michal Pavlíček
| recenze
Xperie od Sony jdou už roky vlastní cestou, díky čemuž je bezpečně poznáte. Výrobce ale přeci jen musí vzhled měnit a pokusil se o to u nové Xperie XA. Ta se zbavila postranních rámečků a vypadá velmi dobře. Výbavou spadá do střední třídy. Opět však bojuje s o něco vyšší cenou, kterou se pokusí v dnešní recenzi obhájit.
mobilenet.cz před 5 lety: Nokia E6 a model ChaCha od HTC
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Server mobilenet.cz byl spuštěn již v roce 2005 a od té doby nám uplynulo už více než deset let. Rozhodli jsme se proto v našem seriálu zavzpomínat, co se dělo před několika lety v mobilním světě, případně přímo u nás na mobilenet.cz. Každých čtrnáct dní se ohlédneme o pět let zpět. V dnešním díle se tedy nacházíme na přelomu června a července roku 2011.
8Samsung Galaxy J2 (2016): novinka s technologií Smart Glow
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Jihokorejský Samsung představil zdánlivě další tuctový model spadající do nižší třídy. Máme zde pětipalcový HD AMOLED displej, méně známý čtyřjádrový procesor nebo osmimegapixelový fotoaparát s automatickým ostřením. Na zadní straně se však nachází kruh tvořený LED diodami, který funguje jako informační centrum.
recenze5Recenze Acer Switch Alpha 12: tichý jako myška
vydáno |
Jiří Vencl
| recenze
Acer Switch Alpha 12 bychom dle parametrů mohli zařadit mezi nejlepší zařízení 2v1: pasivní chlazení, výkonné procesory Core i3, i5 nebo dokonce i7 Skylake, jemný displej s možností použití pera, podsvícená klávesnice nebo celkově kompaktní provedení. Nevypadá to vše krásně? Vypadá, ale zda to tak bude i fungovat, jsme ověřili v naší recenzi s videopohledem.
8mobilecast #109: jsme zpět, bezpečně
Jsme zpět! Malou letní pauzu v natáčení jsme věnovali sbírání inspirace, energie a hledání smyslu života. Vše jsme poctivě nastřádali, abychom se o to mohli dnes s vámi podělit. Kromě povznášejících účinků ale od dnešního dílu čekejte i slušnou porci novinek a mobilních témat. Kromě například podoby nových Nexusů nebo hodinek přímo od Googlu přijde Vojta povyprávět i o příštích třech modelech BlackBerry.

 

Nevystavujte se rizikům spojených s nákupem mobilních telefonů, které nejsou určeny pro český trh.
Nakupujte na oficiálních značkových e-shopech Samsung, iSetos a iSpace.cz.