mobilenet.cz
 mobilenet.cz
 mobilenet.cz
(reklama)

Ovi Store se přibližuje českým zákazníkům

autor: Michal Pavlíček, datum:
Na včerejší tiskové konferenci Nokia představovala již provedené či brzy chystané změny svého internetové obchodu Ovi Store, díky kterým bude nakupování pro českého zákazníka mnohem pohodlnější. Jaké novinky se tedy chystají?

Nokia tiskovka Ovi Nokia tiskovka Ovi Nokia tiskovka Ovi

První a zřejmě nejviditelnější změnou je počeštění názvu celého obchodu. V našich končinách se od nynějška bude nazývat Ovi Obchod. Na jednu stranu jde o chvályhodnou změnu. Novému názvu víceméně porozumí všichni uživatelé. Nám se však jméno Ovi Obchod jako zcela ideální nezdá. Příjemnou změnou bude i informace o ceně v českých korunách. Ovšem jen v případě, že do obchodu vstoupíte prostřednictvím české IP adresy. Prozatím lze platby provádět jen za pomocí platební karty. V přípravě však už je i možnost placení prostřednictvím Premium SMS.

Nokia tiskovka Ovi Nokia tiskovka Ovi Nokia tiskovka Ovi

Prezentován byl i žebříček nejstahovanějších aplikací českými uživateli. O jaké se jedná, si můžete prohlédnout na přiložené fotografii. Obyvatelé České republiky také patří mezi nejaktivnější v celosvětovém měřítku. Na další fotografii si také můžete povšimnout, že mezi nejčastější mobilní telefony, do nichž zákazníci stahují obsah z Ovi Obchodu, patří zejména dotykové modely.

Již nyní jsou v Ovi Obchodě nabízeny také aplikace speciálně pročeské zákazníky. Nejlepší příkladem mohou být widgety z portálu seznam.cz. „Zájem Čechů o lokální aplikace potvrzuje i fakt, že widget seznam.cz během pár dnů po zveřejnění vyskočil v ČR mezi první dvě desítky nejstahovanějších aplikací,“ říká P. Kasa. Mimo to hodlá Nokia plánuje nasadit v rámci jarní akce několik her zdarma. Těšit se můžete na inovovaného hada či na lehce šílenou hru „Los rakeťák“. S ní bude spojena soutěž o novou Nokii X6.

Vložit příspěvek do diskuze
jméno:e-mail:
nadpis:
kontrolní kód: kontrolní kód

Diskuze neobsahuje žádné příspěvky.

Mobilní telefony Nokia, Sony Ericsson, LG, Samsung za skvělé ceny v seriózním obchodě ATmobil. Záruka samozřejmostí!
LG POP za 2 450 Kč   Sony Ericsson Xperia X2 za 9 399 Kč   Sony Ericsson Hazel za 4 799 Kč   LG Arena za 4 650 Kč
index | recenze aktuality preview zajímavosti | katalog fórum kontakt | textová verze
© 2004 - 2010 mobilenet.cz, web: hudus.net | Všechna práva vyhrazena | Provoz magazínu mobilenet.cz zajišťuje Stenella s.r.o
Nevystavujte se rizikům spojených s nákupem mobilních telefonů, které nejsou určeny pro český trh.
Nakupujte na oficiálních značkových e-shopech Nokia, Samsung a Sony Ericsson.
TOPlist