mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz
reklama
reklama

Jan Pospíšil - profil uživatele

Jan Pospíšil

videoredaktor mobilenet.cz

Stál u samého začátku tohoto magazínu, jímž byl v únoru 2004 vydaný článek o Sony Ericssonu K700i na jeho blogu. V době, kdy pak zjistil, že ho vlastně už psát články moc nebaví, měl kolem sebe naštěstí dostatek lidí, kteří tuto část práce na magazínu zastali za něj a mohl se tak ve svých volných chvílích věnovat hlavně jeho rozvoji.

telefony: Nokia 2110 > Siemens C25 > Ericsson T68m > Sony Ericsson K700i > HTC Desire > Google Nexus 4
reklama

články uživatele Jan Pospíšil

recenze172Recenze Sony Xperia Z3 Compact: vybroušeno k dokonalosti
Nová Xperia Z3 Compact se bez nadsázky dá považovat za jednoho z nejočekávanějších nástupců povedené předlohy. Tou máme samozřejmě na mysli Xperii Z1 Compact, královnu mezi kompaktními smartphony. Nebudeme vás napínat, novinka je opět skvěle vybavená a nárůst úhlopříčky displeje je stále v mezích snadného ovládání jednou rukou. Máme před sebou opět ideál?
20mobilecast #39: iPhone v prodeji, Android One a budoucnost Sony
Apple a jeho iPhony jsou vděčné téma a popovídáme si o nich i v tomto mobilecastu. Ještě předtím se ale zastavíme u spuštění projektu Android One a nákupu vývojářů Minecraftu Microsoftem. Probereme také špatné finanční vyhlídky mobilní divize Sony a nové Xperie Z3 a Z3 Compact. Závěrem se také podíváme na to, jak na tom je Apple s NFC a jaký je nový iOS 8 v praxi.
10:57Sony Xperia Z3 Compact: nejlepší kompaktní Android? (video)
vydáno |
Jan Pospíšil
| video
Ve světě tabletofonů, které už jsou doménou i nižší třídy, je pro určitou sortu uživatelů uvedení špičkově vybaveného telefonu s úhlopříčkou pod 4,7 palců malým svátkem. Na veletrhu IFA byl jeden takový smartphone pod názvem Sony Xperia Z3 Compact představen. Stane se králem kompaktních telefonů?
Acer Aspire Switch 11 a 10: přirozená evoluce
Acer rozšířil svá zařízení 2 v 1 o nové modely Aspire Switch 11 a Switch 10, které se mohou pochlubit 11,6", respektive 10,1" Full HD displejem. Zařízení 2 v 1 Aspire Switch jsou kombinací plnohodnotného notebooku s operačním systémem Microsoft Windows a tabletu v jednom flexibilním zařízení.

příspěvky uživatele Jan Pospíšil

Vizuálně magnetický konektor vypadá totožně jako na Z1 compact, takže kabely by měly být kompatibilní. Co se týče docků, tam už asi může být problém kvůli tloušťce. Ale nic z toho jsme ještě neměli možnost vyzkoušet.
BlackBerry Passport jsme se věnovali již ve dvou dřívějších dílech a samostatné první dojmy jsou už také dlouho venku. Tedy z našeho pohledu se k němu nemáme nyní důvod vracet. Žádné nové informace ani poznatky nemáme.
Máte pravdu, na čísla nemám paměť. Proto je mám všechna většinou v telefonu. Velice často, ale dojde na témata a myšlenky, které si dopředu přeroste všechny připravit nejde.
Díky, alespoň jsem trefil Kalifornii :)
Ano problém je především v tom, že se karty často neberou vůbec. Bezkontaktní terminál považuji již téměř za synonymum platebního terminálu obecně :)
To samozřejmě víme. Pokud jsem to ve videu neřekl celé, tak se omlouvám. Občas tam člověk v té rychlosti a záplavě telefonu řekne i větší blbost. :) Třeba 4GHz procesor :) Díky za upozornění.
Jak to myslíte? Já v článku vidím dvě různá videa.
Omlouváme se. Už by to měla běžet.
reklama
reklama
Nevystavujte se rizikům spojených s nákupem mobilních telefonů, které nejsou určeny pro český trh.
Nakupujte na oficiálních značkových e-shopech Nokia, Samsung, Sony, iSetos a x-store.cz.reklama