mobilenet.cz
mobilenet.cz
reklama
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz
reklama
reklama

Jan Pospíšil - profil uživatele

Jan Pospíšil

videoredaktor mobilenet.cz

Stál u samého začátku tohoto magazínu, jímž byl v únoru 2004 vydaný článek o Sony Ericssonu K700i na jeho blogu. V době, kdy pak zjistil, že ho vlastně už psát články moc nebaví, měl kolem sebe naštěstí dostatek lidí, kteří tuto část práce na magazínu zastali za něj a mohl se tak ve svých volných chvílích věnovat hlavně jeho rozvoji.

telefony: Nokia 2110 > Siemens C25 > Ericsson T68m > Sony Ericsson K700i > HTC Desire > Google Nexus 4
reklama

články uživatele Jan Pospíšil

11mobilecast #35: záplava hodinek, LG guláš, HTC sushi a Firefox OS
Na veletrhu IFA se na nás pravděpodobně chystá lavina hodinek od Sony, LG a možná dalších. LG nám začíná ještě více Samsungovatět a uvádí na trh spoustu nových telefonů střední třídy. HTC se pro změnu rozhodlo recyklovat model One, ovšem pouze exkluzivně, pro vybrané operátory a do redakce nám zavítal první telefon s Firefox OS v podání Alcatelu.
17mobilecast #34: Samsung Galaxy Alpha
Největší událostí končícího týdne bylo bezesporu představení Galaxy ALPHA od Samsungu. Kromě něj se vrátíme také k Tizenu a S30 v podání Microsoftu. Podíváme se ale i na svět notebooků v podobě Acer Chromebooku 13. V rychlosti se vrátíme také k dojmům z Xiaomi Mi4 a Kazamu Thunder2, abychom následně zakončili mobilecast příchodem služby Uber do Prahy.
7mobilecast #33: rozloučení s @evleaks a nový Foursquare
V tomto týdnu se rozhodl pověsit na hřebík svůj Twitter účet Evan Blass, neboli @evleaks a my si popovídáme o tom, co ho k tomu vedlo. Pobavíme se také o nové značce KAZAM, nové verzi Foursquare, příští verzi Windows Treshold, která se ještě více přiblíží desktopům a závěr bude věnovaný změnám v nakládání s autorskými právy na Twitchi.
10mobilecast #31: návrat NVIDIE, Xiaomi Mi4 a trápení Applu
NVIDIA v týdnu představila svůj herní Shield Tablet, který je nejenže poháněn firemním čipsetem K1, ale bude oficiálně dostupný také u nás. Před zmínkou o novém Xiaomi Mi4 se zastavíme také u Lumie 530. Druhá (méně hardwarová) část bude věnována problému klesajících prodejů iPadů a naopak prosperujícímu LG. Na závěr si potom zaspekulujeme o tom, jak asi Google naloží s Twitchem.
24mobilecast #30: zemětřesení v Microsoftu
I dnešní mobilecast pokračuje v letním pohodovém stylu, který narušila pouze bouře v Redmondu. Microsoft totiž oznámil největší propouštění v historii, které se dotkne hlavně čerstvě nabytých zaměstnanců z Nokie. Především ale vyplavalo na povrch, že končí Nokia X, Asha i S40. Kromě toho se zastavíme také u Samsungu Galaxy S5 mini a LG G3 s.
22mobilecast #29: Martinovy okurky
Přichází konečně správné léto a to kromě deštivého počasí znamená také méně zajímavých témat k rozebírání v mobilecastu, neboli okurkovou sezónu. V dnešním mobilecastu se tedy nedovíte vůbec nic zajímavého a nemusíte se na něj tedy vlastně ani dívat. Snad jen kvůli návratu Martina? Že by nám tam přeci jen propašoval nějaké WP téma?

příspěvky uživatele Jan Pospíšil

O problémech s horší odezvou víme a pracujeme na řešení problému. Bohužel se nejedná o jednoduchý úkol. Doufám, že to s námi ještě chvíli vydržíte, do doby, než se nám podaří nasadit řešení. Díky za pochopení.
Ve Windows Phone se toho tentokrát moc nestalo. Pouze vyšlo pár aplikací a klesající podíl jsme rozebírali už v předminulém dílu. Pokud máte nějaký okruh témat, který myslíte, že bychom měli pokrýt, tak budeme rádi za tip.
Několik jsem jich měl a žádný nechrastil. Tedy pokud si člověk nedá telefon úplně k uchu a neřeší drobnosti. Tohle chrastí při uchopení do ruky hodně nahlas.
Telefon už testujeme na verzi, která by kontakty neměla odesílat ve výchozím stavu. Tedy výrobce zareagoval hodně rychle.
To bych ani nenazýval internetem :)
Používáte Firefox?
Tak to mě těší, že se s námi shodnou i na The Verge :)
reklama
reklama
Nevystavujte se rizikům spojených s nákupem mobilních telefonů, které nejsou určeny pro český trh.
Nakupujte na oficiálních značkových e-shopech Nokia, Samsung, Sony, iSetos a x-store.cz.reklama