mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz
reklama
reklama

Jan Pospíšil - profil uživatele

Jan Pospíšil

videoredaktor mobilenet.cz

Stál u samého začátku tohoto magazínu, jímž byl v únoru 2004 vydaný článek o Sony Ericssonu K700i na jeho blogu. V době, kdy pak zjistil, že ho vlastně už psát články moc nebaví, měl kolem sebe naštěstí dostatek lidí, kteří tuto část práce na magazínu zastali za něj a mohl se tak ve svých volných chvílích věnovat hlavně jeho rozvoji.

telefony: Nokia 2110 > Siemens C25 > Ericsson T68m > Sony Ericsson K700i > HTC Desire > Google Nexus 4

články uživatele Jan Pospíšil

64mobilecast #18: Google, Google, Google a něco málo z WP 8.1
Po dvou týdnech toho máme opravdu hodně: Google vydal fotoaparát pro Android, který umí rozmazávat, ukázal, že to s Projektem Ara myslí vážně a připravuje nové prostředí Androidu. S ním také spojíte nové Samsung Gear 2 a Gear Fit, které již testujeme a kromě Galaxy S5 se zastavíme ještě také u Nokie X. Závěr je potom věnován nové verzi Windows Phone 8.1.
recenze217Recenze Samsung Galaxy S5: popáté a nejlépe
vydáno |
Martin Fajmon
,
Jan Pospíšil
| recenze
Větší, vybavenější, stále ale podobně vypadající. Tak bychom v krátkosti mohli shrnout novou vlajkovou loď od Samsungu pro nadcházející rok – model Galaxy S5. Vychytávek a vylepšení je v novince celá řada, senzorem otisků prstů počínaje, špičkovým fotoaparátem konče. V dnešní recenzi si mimo jiné pokusíme odpovědět na to, zda Samsung nasadil novince odpovídající cenu.
24:33Samsung Galaxy S5 – videopohled
vydáno |
Jan Pospíšil
| video
I letos se Samsung vytasil s další generací svého nejúspěšnějšího modelu, nazvanou Galaxy S5. Model Galaxy S5 se nyní stává aktuální vlajkovou lodí výrobce v kategorii klasických smartphonů. Dostojí svému názvu a bude opět platit za to nejlepší, co můžete na mobilním trhu chtít?
27Porovnání: Samsung Galaxy S5 vs. Galaxy S4 (video)
Nová vlajková loď nahrazuje tu předchozí, tak už to chodí. Vždy je ale zajímavé odcházejícího a nastupujícího krále porovnat. My jsme nyní vedle sebe postavili Galaxy S4 a novinku Galaxy S5. Jak se liší rozměry, výbava i software? V čem je nový model lepší a vyplatí se současným majitelům upgrade? To vše si ukážeme v dnešním článku a videopohledu.

příspěvky uživatele Jan Pospíšil

Hrál jste někdy golf? :)
O LG L Series III včetně G2 mini na českém trhu už jsme psali: http://mobilenet.cz/clanky/lg-g2-mini-l40-l70-a-l90-v-cr-jiz-pristi-tyden-zname-ceny-15353

Jakmile se nám dostanou do rukou, začneme připravovat klasické recenze. První dojmy těchto zařízení jsme napsali a natočili už v únoru na MWC.
Já se s vámi nechci přít. Ono si každý pod pojmem dostatečné pokrytí představí něco jiného. To není moc deterministický termín. Každopádně bavíme se teď o pokrytí LTE konkrétním jedním operátorem nebo kombinací všech našich operátorů?
Bohužel do recenze není možné obsáhnout 100 % všech aspektů. Už takto je recenze nadstandardně dlouhá a je tak potřeba některé méně důležité vlastnosti vynechat. Od toho také mimo jiné slouží diskuze, kde jsme schopni konkrétní specifické dotazy na přístroj dodatečně zodpovědět.

Ačkoliv body nebyly položeny jako dotazy, pokusím se na některé nyní odpovědět.

RAW: Není běžné, aby telefony fotily do RAWu. Pokud by to S5 uměla ve výchozím stavu, rozhodně bychom to v recenzi zmínili.

Dalvik vs. ART: ART je stále v experimentálním stádiu a nemá cenu ho používat v běžném nasazení. Až tato doba přijde, Google tuto možnost jistě nabídne sám. Toto se navíc nijak netýká konkrétně Samsungu.

S Voice: Pro náš trh ne příliš relevantní funkce (proto jsme se jí nezabývali). Pokud vím, nic extra revolučního se v jeho schopnostech neodehrálo.

Zrychlené/zpomalené video doplní ještě kolega.

Pokud by vás ještě něco specifického zajímalo, dejte vědět.
Turbo internet není pouze LTE. Vodafone do něj zahrnuje i běžné 3G pokrytí. Ale máte pravdu, že i tak se pokrytí LTE začíná rozšiřovat. Bohužel Vodafone je jen jedním ze tří (velkých) operátorů.
Aira jsme bohužel zrovna neměli. I tak je starší iPad myslím hodně známe zařízení a tím pádem pro představu o proporcích Xperie posloužil dobře.
Dobrý den, na telefonu můžete sledovat, co chcete. Tedy i porno.
Funguje to pouze u stahování souborů z internetového prohlížeče u serverů, které navíc povolí stahovat soubor na dvě části zároveň.
reklama
reklama
Nevystavujte se rizikům spojených s nákupem mobilních telefonů, které nejsou určeny pro český trh.
Nakupujte na oficiálních značkových e-shopech Nokia, Samsung, Sony, iSetos a x-store.cz.reklama