Smartphone Lenovo P70
mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz
Smartphone Lenovo P70

Jan Pospíšil - profil uživatele

Jan Pospíšil

videoredaktor mobilenet.cz

Stál u samého začátku tohoto magazínu, jímž byl v únoru 2004 vydaný článek o Sony Ericssonu K700i na jeho blogu. V době, kdy pak zjistil, že ho vlastně už psát články moc nebaví, měl kolem sebe naštěstí dostatek lidí, kteří tuto část práce na magazínu zastali za něj a mohl se tak ve svých volných chvílích věnovat hlavně jeho rozvoji.

telefony: Nokia 2110 > Siemens C25 > Ericsson T68m > Sony Ericsson K700i > HTC Desire > Google Nexus 4

články uživatele Jan Pospíšil

9mobilecast #68: zkoušíme poslední Windows 10 a Android Wear
Hokejový šampionát v Česku už skončil, stejně jako jedna z největších legend v naší reprezentaci. Její číslovku #68 ale hrdě převezme páteční mobilecast, ve kterém se opět představí Honza a Martin, kteří přeberou otěže celonárodních idolů... Minimálně ale dojde opět na aktuální témata z oblasti mobilních zařízení a příbuzných oborů.
9mobilecast #67: HoloLens, Apple Watch a Nubia Z9
Po malé přestávce jsem opět zpět a to v plné sestavě. S Honzou a Martinem se budeme bavit třeba o reálných zkušenostech a směřování HoloLens od Microsoftu a pár dalších zajímavostech z pozadí BUILDu. V rychlosti se podíváme i na chystané Google I/O, hodinky ASUS ZenWatch 2 a zkušenosti s Apple Watch. Závěr je potom věnovaný bezrámečkové Nubii Z9 a novinkám v aplikaci Swarm.
31mobilecast #66: LG G4 a Microsoft BUILD
Svátek nesvátek, mobilecast se vysílá i s opicí. To znamená, že i tento pátek jste se dočkali dalšího dílu, který patřil především představení LG G4, jež proběhlo v Londýně a také novinkám ze San Franciského Microsoft BUILDu, což je největší vývojářská akce, kde jsme se opět dověděli spoustu zajímavostí ze světa Windows 10. Dnes navíc v netradičním složení Vojta a Petr před kamerou.
11:11Nové LG G4 – první dojmy (videopohled z Londýna)
vydáno |
Jan Pospíšil
| video
Jihokorejské LG představilo svou novou vlajkovou loď, model G4. Premiéra proběhla v Londýně, kde jsme si novinku mohli rovnou také vyzkoušet. Podívejte se na podařený design, kde LG v jedné z verzí vsadilo také na opravdu kožená záda. Samozřejmostí je nové prostředí či nadějně vyhlížející 16Mpx fotoaparát.
25LG G4: první dojmy a video z Londýna
vydáno |
Jan Pospíšil
| článek
LG dnes na tiskové konferenci v Londýně představilo posledního pokračovatele své nejprestižnější řady, model LG G4. Mezi jeho hlavní přednosti patří 5,5" QuadHD displej a skvělý fotoaparát s optickou stabilizací a laserovým ostřením. Jaký je ale telefon ve skutečnosti a jak působí na vlastní oči? Povedlo se LG vše dotáhnout do zdařilé symbiózy?
23LG dnes představí vlajkovou loď G4: živě z Londýna
vydáno |
Jan Pospíšil
| článek
Korejské LG si představení svého nejprestižnějšího modelu pro tento rok z velké Android čtveřice nechalo jako poslední. Tradičně. Nového LG G4 se ale dočkáme už dnes v Londýně na tiskové konferenci, která začne v 17:00 středoevropského času. My u toho samozřejmě nebudeme chybět a celou akci a všechny informace o novém telefonu vám zprostředkujeme v tomto článku.
22mobilecast #65: Google Project Fi – konec starých operátorů?
Už jste si mysleli, že vás toho tento týden ušetříme? Tak lehce z toho nevyváznete! I v dnešním mobilecastu budeme s Honzou a Vojtou rozebírat zajímavá témata. Například nevoli Snapchatu k cizím aplikacím, update pro Android Wear, nového operátora Google Project Fi, rozporuplný telefon Sony Xperia Z4, cenový trhák Xiaomi Mi 4i nebo nálož novinek okolo BlackBerry.

příspěvky uživatele Jan Pospíšil

V zahraničí jsme byli teď dvakrát po sobě ;)
Původně jsem tam měl být já. Především kvůli LG by to opravdu dávalo smysl, ale bohužel jsem hlasově indisponován.
Jakmile to bude možné, soutěže budou určitě vyhlášeny.
Do článku jsem doplnil další fotografie ze předu, další fotografii z fotoaparátu a screenshoty z benchmarků.
Ano má. Klasicky vlevo nahoře vedle předního fotoaparátu.
G4 bude mít bezdrátové nabíjení pouze s dokoupitelným krytem.
Ano máte pravdu. Děkuji za opravu. Sprint opravdu používá CDMA a ne GSM. Nicméně v tomto případě stejně bude používána pouze LTE síť Sprintu, takže podporované telefony budou muset podporovat pouze (pravda) trochu netypické frekvence Sprintu pro LTE. Tím pádem například ani mezinárodní verze Nexusu 6 nebude schopná využívat většinu LTE pásem Sprintu.
Na tohle téma jsem do článku přidal zajímavý graf. Samozřejmě je to jen malý výsek parametrů, podle kterých lze telefon hodnotit, jak zmiňuje Jakub.
Nevystavujte se rizikům spojených s nákupem mobilních telefonů, které nejsou určeny pro český trh.
Nakupujte na oficiálních značkových e-shopech Nokia, Samsung, Sony, iSetos a iSpace.cz.