mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz
reklama
reklama

Jan Pospíšil - profil uživatele

Jan Pospíšil

videoredaktor mobilenet.cz

Stál u samého začátku tohoto magazínu, jímž byl v únoru 2004 vydaný článek o Sony Ericssonu K700i na jeho blogu. V době, kdy pak zjistil, že ho vlastně už psát články moc nebaví, měl kolem sebe naštěstí dostatek lidí, kteří tuto část práce na magazínu zastali za něj a mohl se tak ve svých volných chvílích věnovat hlavně jeho rozvoji.

telefony: Nokia 2110 > Siemens C25 > Ericsson T68m > Sony Ericsson K700i > HTC Desire > Google Nexus 4

články uživatele Jan Pospíšil

10mobilecast #31: návrat NVIDIE, Xiaomi Mi4 a trápení Applu
NVIDIA v týdnu představila svůj herní Shield Tablet, který je nejenže poháněn firemním čipsetem K1, ale bude oficiálně dostupný také u nás. Před zmínkou o novém Xiaomi Mi4 se zastavíme také u Lumie 530. Druhá (méně hardwarová) část bude věnována problému klesajících prodejů iPadů a naopak prosperujícímu LG. Na závěr si potom zaspekulujeme o tom, jak asi Google naloží s Twitchem.
24mobilecast #30: zemětřesení v Microsoftu
I dnešní mobilecast pokračuje v letním pohodovém stylu, který narušila pouze bouře v Redmondu. Microsoft totiž oznámil největší propouštění v historii, které se dotkne hlavně čerstvě nabytých zaměstnanců z Nokie. Především ale vyplavalo na povrch, že končí Nokia X, Asha i S40. Kromě toho se zastavíme také u Samsungu Galaxy S5 mini a LG G3 s.
22mobilecast #29: Martinovy okurky
Přichází konečně správné léto a to kromě deštivého počasí znamená také méně zajímavých témat k rozebírání v mobilecastu, neboli okurkovou sezónu. V dnešním mobilecastu se tedy nedovíte vůbec nic zajímavého a nemusíte se na něj tedy vlastně ani dívat. Snad jen kvůli návratu Martina? Že by nám tam přeci jen propašoval nějaké WP téma?
recenze25Recenze Motorola Moto E: sázka na jistotu
vydáno |
Martin Fajmon
,
Jan Pospíšil
| recenze
Motorola Moto E je koncipována jako smartphone pro začínající uživatele, čemuž odpovídá i cenovka zhruba 3 200 Kč. O to více pak překvapí funkční výbava a svižnost prostředí, která si v ničem nezadá ani s dražšími kousky. Velkou nevýhodou je pak (ne)dostupnost na tuzemském trhu, což by právě cílovou skupinu uživatelů mohlo od nákupu odradit.
17mobilecast #28: BlackBerry Passport a Android Wear
Uplynulý týden nám sice nenadělil příliš mnoho zajímavých novinek, což nám ale nezabránilo v natočení dalšího zajímavého mobilecastu. S Vojtou Dalekorejem a Janem Pospíšilem si zblízka osaháme BlackBerry Passport, pobavíme se o zkušenostech s Android Wear, zamyslíme se, zda mají zařízení kombinující telefon a kompaktní fotoaparát smysl, a celé to zakončíme situací v Asii.

příspěvky uživatele Jan Pospíšil

Tak to mě těší, že se s námi shodnou i na The Verge :)
Tento kousek od Asusu bohužel obsahoval zastaralý testovací FW, který nešel aktualizovat. Až se nám podaří sehnat jiný Chromebook, určitě provedeme nějaký test.
Ano automatickou aktualizaci FW zajistí doprovodná aplikace na telefonu.
Navíc zajistí přenos zvuku nehledě na značku televizoru a telefonu. Mám například zkušenost, že přenos zvuku na Samsung televizi fungoval pouze ze Samsung telefonu. Jiné telefony podporující Miracast přenášely pouze obraz. Subjektivně mi přijde také kratší latence obrazu pres Chromecast, ale to se výrazně liší od modelu telefonu i televize.

Jinak je to principielně to samé - co se týče zrcadlení.
Ano jde. Aplikace jsou potom v češtině. Myslím, že jsem to zmiňoval i ve videu.
Díky za upozornění. Překlep v textu jsme opravili :)
Doporučuji se podívat na témata pár posledních dílů a jejich korelaci s obsazením podcastu ;)
YouTube ještě nestihlo vyrenderovat vyšší rozlišení. Pokud nás potřebujete sledovat v HD, musíte bohužel ještě chvíli počkat.
reklama
reklama
Nevystavujte se rizikům spojených s nákupem mobilních telefonů, které nejsou určeny pro český trh.
Nakupujte na oficiálních značkových e-shopech Nokia, Samsung, Sony, iSetos a x-store.cz.reklama