mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz
reklama
reklama

Jan Pospíšil - profil uživatele

Jan Pospíšil

videoredaktor mobilenet.cz

Stál u samého začátku tohoto magazínu, jímž byl v únoru 2004 vydaný článek o Sony Ericssonu K700i na jeho blogu. V době, kdy pak zjistil, že ho vlastně už psát články moc nebaví, měl kolem sebe naštěstí dostatek lidí, kteří tuto část práce na magazínu zastali za něj a mohl se tak ve svých volných chvílích věnovat hlavně jeho rozvoji.

telefony: Nokia 2110 > Siemens C25 > Ericsson T68m > Sony Ericsson K700i > HTC Desire > Google Nexus 4
reklama

články uživatele Jan Pospíšil

10:57Sony Xperia Z3 Compact: nejlepší kompaktní Android? (video)
vydáno |
Jan Pospíšil
| video
Ve světě tabletofonů, které už jsou doménou i nižší třídy, je pro určitou sortu uživatelů uvedení špičkově vybaveného telefonu s úhlopříčkou pod 4,7 palců malým svátkem. Na veletrhu IFA byl jeden takový smartphone pod názvem Sony Xperia Z3 Compact představen. Stane se králem kompaktních telefonů?
Acer Aspire Switch 11 a 10: přirozená evoluce
Acer rozšířil svá zařízení 2 v 1 o nové modely Aspire Switch 11 a Switch 10, které se mohou pochlubit 11,6", respektive 10,1" Full HD displejem. Zařízení 2 v 1 Aspire Switch jsou kombinací plnohodnotného notebooku s operačním systémem Microsoft Windows a tabletu v jednom flexibilním zařízení.
35mobilecast #37: IFA 2014, Berlín
Tentokrát výjimečně sobotní díl mobilecastu bude věnován výhradně veletrhu IFA v Berlíně, který přinesl nepřeberné množství novinek. Kromě shrnutí našich zážitků a přiblížení celého veletrhu, probereme také trendy, které IFA přinesla a postupně si projdeme nejzajímavější produkty, které jsme viděli a jaké na nás zanechaly dojem.

příspěvky uživatele Jan Pospíšil

Ano problém je především v tom, že se karty často neberou vůbec. Bezkontaktní terminál považuji již téměř za synonymum platebního terminálu obecně :)
To samozřejmě víme. Pokud jsem to ve videu neřekl celé, tak se omlouvám. Občas tam člověk v té rychlosti a záplavě telefonu řekne i větší blbost. :) Třeba 4GHz procesor :) Díky za upozornění.
Jak to myslíte? Já v článku vidím dvě různá videa.
Omlouváme se. Už by to měla běžet.
Obecně v říjnu. Jestli se to týká také dřevěné varianty, zatím nevím.
Podle prezentace na tiskové konferenci by se mělo jednat o skutečné dřevo. Během pár minut osahávání mě to nepřesvědčilo o opaku.
Pravděpodobně v sobotu.
Bylo to myšleno tak, že Beats přesně tuto hlášku rádo používá a rozhodně se u této značky nedá mluvit o tom, že by z jejich produktů zněla hudba, alespoň vzdáleně podobně, jako to umělec nebo zvukař zamýšlel. Tedy Sony mohlo zvolil lepší obrat, pokud se chce profilovat jako skutečně kvalitní produkt pro audiofily.
reklama
reklama
Nevystavujte se rizikům spojených s nákupem mobilních telefonů, které nejsou určeny pro český trh.
Nakupujte na oficiálních značkových e-shopech Nokia, Samsung, Sony, iSetos a x-store.cz.reklama