mobilenet.cz
mobilenet.cz
Soutěž o Samsung Galaxy Note 4
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Jan Pospíšil - profil uživatele

Jan Pospíšil

videoredaktor mobilenet.cz

Stál u samého začátku tohoto magazínu, jímž byl v únoru 2004 vydaný článek o Sony Ericssonu K700i na jeho blogu. V době, kdy pak zjistil, že ho vlastně už psát články moc nebaví, měl kolem sebe naštěstí dostatek lidí, kteří tuto část práce na magazínu zastali za něj a mohl se tak ve svých volných chvílích věnovat hlavně jeho rozvoji.

telefony: Nokia 2110 > Siemens C25 > Ericsson T68m > Sony Ericsson K700i > HTC Desire > Google Nexus 4

články uživatele Jan Pospíšil

32mobilecast #46: Nokia N1, Jolla, Nexus 9 a YouTube Music Key
vydáno |
Jan Pospíšil
,
Martin Pultzner
| článek
Dnešní cestování s mobilecastem začneme ve Finsku. Probereme kontroverzní rozhodnutí Nokie licencovat svojí značku a zároveň i uvedení tabletu N1. Následně se přesuneme vedle do Jolly, která vybrala peníze na svůj tablet. V Česku se zastavíme u vánoční nabídky Vodafonu, v Tchaj-wanu u HTC na Desire Eye a Nexus 9 a v Kalifornii potom na Google Messenger a hudební službu YouTube Music Key.
11:14Motorola Moto 360 – videopohled
vydáno |
Jan Pospíšil
| video
Chytré hodinky Motorola Moto 360 jsou pojem. Jejich hlavní předností je totiž unikátní kruhový displej, který jim pomáhá vystoupit z davu. Ve spojení s Android Wear jde o v současnosti nejžhavější a nejžádanější hodinky na trhu. To, jak se povedly a jaké s nimi máme zkušenosti, se dozvíte v recenzi.
48Zrychlili jsme mobilenet.cz. Co je nového?
vydáno |
Martin Pultzner
| článek
mobilenet.cz roste a jsme rádi, že nás čtete stále více. Návštěvnost však narostla takovým způsobem, že zejména v exponovaných obdobích veletrhů, kdy jste všichni nedočkavě hledali informace o zajímavých novinkách, se mobilenet.cz zpomaloval a ve vzácných případech došlo i k přetížení serveru. Nyní jsme ale mobilenet.cz výrazně zrychlili. Co dalšího je nového?
44mobilecast #44: novinkami (pře)nabitý
vydáno |
Jan Pospíšil
,
Martin Pultzner
| článek
Po nezáživném minulém týdnu nás toho v mobilecastu čeká opravdu mnoho. Ve skutečnosti více, než se vejde do perexu. Heslovitě alespoň ta nejzajímavější témata: Honor 6, Google Inbox, OneDrive, Microsoft Band, Samsung Galaxy A3 a A5 a mnoho dalšího. Páteční podcastová dávka novinek právě začíná.

příspěvky uživatele Jan Pospíšil

Dobrý den, pokud jste vše provedl standardně, tak ano. Otázka ovšem je, proč znovu čekáte na 5.0, když jste se z něj právě vrátil na KitKat? :)
Ten druhý případ.
Proto na začátku recenze píši: "Neslyšel jsem od nikoho, kdo je viděl na živo, že by se nelíbily.". Tedy není to jen můj pocit. Samozřejmě na světě neexistuje nic, co se líbí úplně každému. To je přece přirozené...
Podobných drobností, které by bylo dobré zmínit, je nekonečně. Všechny se bohužel do recenze nevešly. Snad uspokojím odpovědí alespoň zde.

Při ztrátě spojení se na displeji zobrazí malá ikonka s přeškrtnutým mráčkem. Hodinky na to nijak aktivně neupozorňují. Ve výchozím stavu hodinky nenabízí možnost prozvonit mobil, ale na Play Storu je takových aplikací hned několik.
Jen doplním, že na hodinkách není nic černého. Toto je čistě stříbrné provedení se světlým koženým páskem. Každopádně na trh se chystá spoustu dalších hodinek, takže výběr bude už docela široký pro každého.
Díky. Považujeme o novém pořadu.
Kdyby si ty hodinky Martin vybral a koupil, tak by se ho to asi teoreticky mohlo dotknout. Každopádně ode me je zvyklý na mnohem horší věci :)
To by mohlo souviset se zmiňovanými změnami. Díky za zprávu, podíváme se na to.
reklama
reklama
Nevystavujte se rizikům spojených s nákupem mobilních telefonů, které nejsou určeny pro český trh.
Nakupujte na oficiálních značkových e-shopech Nokia, Samsung, Sony, iSetos a x-store.cz.reklama