mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Stránka nenalezena – Error 404

Omlouváme se, ale tato stránka neexistuje.

Pravděpodobně máte špatný nebo již neexistující odkaz.

Jak najít to, co jste hledali?

  • Zkuste použít vyhledávání ve článcích vpravo nahoře.
  • Použijte navigaci v horním menu.
  • K dispozici máme také mapu stránek.

novinky

recenzeRecenze Withings Activité: když je design v hlavní roli
vydáno |
Patrik Svatoš
| recenze
Americká společnost Withings je známou firmou vyrábějící příslušenství pro Apple produkty. Její sortiment zahrnuje zařízení určené pro měření tlaku, přes podložku monitorující spánek až po sportovní tracker. Do chytrých hodinek se však tato společnost pustila vůbec poprvé a už od začátku se chce ubírat jinou cestou než ostatní. Bude mít tento směr úspěch?
recenze82Recenze Samsung Galaxy S6 (edge): počátek nové éry
Všechno začalo krycím názvem „Project Zero“, výsledkem je Samsung Galaxy S6 a Galaxy S6 edge. Mnohým možná Samsung vyrazil dech, jiní stále nejsou spokojeni. Jedno je ale jisté, obě novinky jsou špičkové, designově povedené a dá se říci, že zcela naplnily naše očekávání. Jak už to ale bývá, ne vše se podařilo dotáhnout k dokonalosti. A i na to se v dnešní podobné recenzi zaměříme.
recenze2Recenze hry Silly Sausage in Meat Land: Špagetka se slaninou
vydáno |
Petr Vojtěch
| recenze |
Angličtina přináší řadu zmatků. Hot dog prý se psem nic společného nemá, ale sausage dog je zase jezevčík. Hra tyto dva světy spojuje a představuje vám natahovacího jezevčíka, který prochází světem plným uzenin. Je to střelené, plné humorných nápadů a hru vám tak hned zkraje musím doporučit. Tak snad z toho nedostanete hlad.
21mobilecast #65: Google Project Fi – konec starých operátorů?
Už jste si mysleli, že vás toho tento týden ušetříme? Tak lehce z toho nevyváznete! I v dnešním mobilecastu budeme s Honzou a Vojtou rozebírat zajímavá témata. Například nevoli Snapchatu k cizím aplikacím, update pro Android Wear, nového operátora Google Project Fi, rozporuplný telefon Sony Xperia Z4, cenový trhák Xiaomi Mi 4i nebo nálož novinek okolo BlackBerry.
03:57 Acer Aspire R11 – první pohled z New Yorku (video)
vydáno |
Martin Pultzner
| video
Acer zařadil do rodiny konvertibilních zařízení i model Aspire R11. Již na první pohled je zřejmé, že se R11 snaží zaujmout maximální variabilitou, jako například Lenovo Yoga. Podaří se ji zaujmout i nás? Podívejte se na první dojmy, které jsme pro vás připravili přímo z New Yorku.
17Retro: Siemens M65 – tvrďák sevřený kovem
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Odolné telefony patřily neodmyslitelně do portfolia německého Siemensu. Nebudeme přehánět, když řekneme, že co model, to úspěšné tažení v prodejnosti a oblíbenosti. Příkladem může být i model M65, který si své uživatele získal i přes poněkud extravagantnější vzhled. Mohl za to především vyvážený mix výbavy, slušné ceny a již zmíněné odolnosti.
Nevystavujte se rizikům spojených s nákupem mobilních telefonů, které nejsou určeny pro český trh.
Nakupujte na oficiálních značkových e-shopech Nokia, Samsung, Sony, iSetos a iSpace.cz.