mobilenet.cz
mobilenet.cz
MWC hub
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Vodafone nabízí 10 GB datový tarif za 500 Kč a slevu na tablet

autor:
, vydáno:

Vánoce se nezadržitelně blíží a operátoři se snaží nalákat nové zákazníky. S další nabídkou nyní přichází Vodafone. Zaujme především ty, kteří hojně využívají mobilní internet či uvažují o koupi tabletu.

Vodafone Smart Tab II 7 Vodafone Smart Tab II 7
Vodafone Smart Tab II 7

Vodafone představuje další část vánoční nabídky a nabízí zákazníkům poloviční slevu z ceny datového tarifu Připojení pro notebook Premium. Zákazníci nově zaplatí za 10 GB dat 500 Kč, namísto běžných 1000 Kč. Tato nabídka platí ale pouze při pořízení nové datové SIM karty s 24 měsíčním úvazkem a dotovaného USB modemu nebo tabletu. V případě, že si zákazníci vyberou tablet, získají na něj ještě další slevu 500 Kč. Například nový Vodafone Smart Tab II 7 tak vyjde už na 3 277 Kč. Akce potrvá od 22. listopadu do 31. prosince 2012.

Zdroj: TZ Vodafone

...

zobrazit celý článek

Související články

Vánoce u Vodafonu: mobilní internet zdarma nad rámec balíčku | vydáno
20
U Vodafonu na Štědrý den zákazníci především smskovali | vydáno
Vodafone zítra startuje vánoční kampaň: opět s Návštěvníky | vydáno
5

diskuze ke článku Vodafone nabízí 10 GB datový tarif za 500 Kč a slevu na tablet

Tuty
Jasně, s úvazkem je to nabídka jako stehno....no vlastně snad jsem nečekal něco férového?

přidat názor do diskuze

Vyberte službu pro přihlášení:
Google

Odpovědět na tento názor uživatele :

další zajímavé články na mobilenet.cz

3Zahnutý Samsung Galaxy S6 edge: buďte cool (video a dojmy)
Samsung dnes na tiskové konferenci představil mimo klasické Galaxy S6 i verzi se zaobleným displejem po vzoru většího Note edge. Zakřivení je ovšem na obou stranách a u modelu S6 možná dává větší smysl. Také vás zajímá, proč chtít telefon se zakřiveným displejem? Podívejme se na hlavní přednosti displeje, který je na obou stranách zkosený.
1Kráska, kterou už známe: video a první dojmy z HTC One (M9)
vydáno |
Martin Pultzner
| článek
HTC dnes představilo v Barceloně svůj klíčový model pro rok 2015. Nová vlajková loď s názvem HTC One (M9) je designově i funkčně spíše evolucí loňského modelu, to však není vůbec na škodu. Vylepšen byl například fotoaparát, ale dočkali jsme se i dalších novinek. Zbrusu nový model jsme přímo na MWC vyzkoušeli a vy se nyní můžete podívat na video, fotogalerii a dojmy z telefonu.
15:50Samsung Galaxy S6 a S6 edge – první pohled z MWC 2015
vydáno |
Martin Pultzner
| video
Dlouho očekávaný den je tady. Samsung představil svojí novou vlajkovou loď Galaxy S6 a přidal k ní také exotičtější model nazvaný S6 edge s displejem zaobleným na obou hranách. To, jak se nám telefony líbí naživo, si můžete prohlédnout na videu, ve kterém novinky porovnáváme i se starším modelem Galaxy S5.
17Samsung Galaxy S6: hlavní rozdíly oproti S5 přehledně (video)
vydáno |
Martin Pultzner
| článek
Samsung dnes představil svou vlajkovou loď pro rok 2015, Galaxy S6. Společně s variantou se zakřiveným displejem Galaxy S6 edge ji údajně připravoval Samsung zcela znovu. A nemáme důvod mu nevěřit. Rozdílů oproti Galaxy S5 je opravdu hodně a my vám přinášíme přehledné a stručné shrnutí nejzásadnějších rozdílů.
Nevystavujte se rizikům spojených s nákupem mobilních telefonů, které nejsou určeny pro český trh.
Nakupujte na oficiálních značkových e-shopech Nokia, Samsung, Sony, iSetos a iSpace.cz.